Zvetrávanie s vami dostáva špeciálnu koncovú sekvenciu

Zvetrávanie s vami dostáva špeciálnu koncovú sekvenciu

Web Eiga Natalie nahlásené dnes, že film Weathering With You (japonsky: Tenki no Ko) dostane špeciálnu záverečnú sekvenciu pre japonskú televíznu premiéru 3. januára 2021, ktorá bola vyrobená exkluzívne pre vysielanie.

Sekvencia by mala privítať nový rok

Minútovú záverečnú sekvenciu odvysiela TV Asahi až v nedeľu večer po titulkoch filmu. Je určený na prečítanie špeciálnej správy, ktorá zaberá anglický názov filmu. To znamená, že človek chce spoločne prekonať zlé počasie a ťažkosti.Touto špeciálnou scénou, na ktorej produkciu dohliadal filmový režisér Makoto Shinkai, by sme radi privítali nový rok, po roku 2020 bol aj pre Japonsko veľmi ťažký rok kvôli pandémii COVID-19. Sekvencia sa zobrazí namiesto obrazovky sponzora.

Weathering With You sa v japonských kinách objavil 19. júla 2019 a je dostupný na DVD a Blu-ray od LEONINE Anime. riaditeľ Makoto Shinkai už pracuje na novom filme, ku ktorému len pred pár dňami napovedal.

Ukážkové obrázky pre záverečnú sekvenciu

Zvetrávanie s vami Ukážka

Weathering With You Action

Stredoškolák Hodaka sa rozhodne opustiť svoj starý vidiecky dom na odľahlom ostrove a hľadať šťastie v rušnom Tokiu. Rýchlo sa však dostane do finančných ťažkostí a tak svoje dni väčšinou trávi sám. Prihlási sa ako redaktor do okultného časopisu a dostane prácu. Krátko po nástupe do práce sa zdá, že prší takmer nepretržite. Jedného dňa stretne Hinu, ktorá spolu so svojím bratom vedie šťastný a pevný život. Má tiež špeciálnu schopnosť: dokáže ovládať počasie.