Young Royals Sezóna 2: Všetko, čo vieme

Young Royals Sezóna 2: Všetko, čo vieme

Tínedžerská dráma o švédskom princovi, ktorý si musí vybrať medzi povinnosťou a láskou? to jeYoung Royalsv pár slovách. Prvá séria série Netflix, ktorú vytvorila Lisa Ambjörn a v hlavnej úlohe s Edvinom Rydingom, okrem iných aj Nikita Uggla, sleduje prvé skúsenosti mladého princa v Hillerske, internátnej škole, kde smotánka môže preskúmať všetko, po čom jeho srdce túži. 1. séria zapôsobila na divákov nekonečne – ale bude aj 2. séria Young Royals?

Bude 2. séria Young Royals?

Young Royals sezóna 2

V 1. sezóne seriálu Young Royals sa hlavný hrdina, princ Wilhelm (Edvin Ryding), ponorí do série hedonistických dobrodružstiev vrátane opileckého večierku a filmovej noci. Prvých šesť epizód tínedžerského seriálu opisuje pokusy plachého princa nájsť správnu rovnováhu medzi rešpektovaním rodinného dedičstva a pokračovaním vzťahu so Simonom (Omar Rudberg), štipendistom. Ale čo sezóna 2?Nanešťastie pre fanúšikov je v súčasnosti ťažké zistiť podrobnosti o budúcnosti Young Royals. Väčšina zdrojov naznačuje, že Netflix ( The Crown sezóna 5 ) zadal počiatočnú objednávku na prvých šesť epizód a táto sezóna Young Royals 2 podlieha obnoveniu.

Vo väčšine prípadov má streamovacia platforma tendenciu oznámiť svoje rozhodnutie po zhromaždení dostatočného množstva údajov o publiku. Nenásytný Fanúšikovia bude pravdepodobne musieť počkať aspoň niekoľko týždňov, kým Netflix oznámi, či dal zelenú 2. sezóne Young Royals.

Dej: O čom by mohla byť 2. sezóna Young Royals?

V prvej sezóne sa princ Wilhelm konečne prispôsobí životu v Hillerske. Nájde si priateľov a dokonca nájde lásku. Nečakané okolnosti však odklonili jeho život a stal sa ďalším kandidátom na trón. V poslednej epizóde 1. série sa Wilhelm dozvie, že to bol August, kto unikol sexuálnu pásku, na ktorej sa objavil mladý princ a jeho partner Simon. Wilhelmovi to zlomí srdce, keď si uvedomí, že kráľovná od začiatku poznala pravdu, ale rozhodla sa k nej nepristúpiť v mene ochrany dobrého mena rodiny. Epizóda sa končí tým, že sa Wilhelm na verejnosti túli so Simonom predtým, ako Simona vyženú na vianočné sviatky.

Ak existuje 2. sezóna Young Royals, mohla by teraz preskúmať vzťah medzi Wilhelmom a Simonom, keď sa zdá, že vyšla na verejnosť. Mohli sme tiež vidieť, či Sara a August budú vo vzťahu pokračovať alebo nie. Wilhelm sa hnevá na kráľovnú a veci ešte nie sú vyriešené. Potenciálna 2. sezóna má teda niekoľko zaujímavých dejových nití, ktoré je potrebné vyzdvihnúť.

Obsadenie Young Royals 2. sezóna

V Young Royals vystupujú hviezdy ako Edvin Ryding a Pernilla August. Herci, ktorí sa pravdepodobne vrátia v 2. sezóne Young Royals (čo ešte nie je potvrdené), sú Edvin Ryding, Omar Rudberg a Malte Gårdinger, herec, ktorý hrá úlohu Chucka Bassa Augusta. Edvin, úspešný detský herec, získal jednu zo svojich prvých úloh v minisérii Mannen Under Trappan, ktorú režíroval Daniel Lind Lagerlöf. Táto úloha rýchlo poskytla ešte väčšie príležitosti. Edvin hral Valle Forslin v Biciklo – Supercykeln a tiež hral Sylvestra v Storm på Lugna Gatan. Edvin ale zďaleka nie je jediným skúseným hercom, ktorý sa v Young Royals objavil. Omar vedie dvojitý život ako popredný herec a hudobník. Slávu si užil s The Fooo Conspiracy, boybandom, ktorý otvoril Justinovi Bieberovi.

Väčšina hercov vystupujúcich v Young Royals sa môže zdať mladá, a to preto, že sú. Edvin mal 18 rokov 4. februára 2021, zatiaľ čo Omar mal 22 rokov 12. novembra 2020. Tvorcovia si vybrali mladých dospelých, ktorých vek je podobný ako u ich postáv na obrazovke.

Young Royals sezóna 2: Kedy vyjde

Netflix ( Jesenná sezóna 4 , Virgin River sezóna 3 ) ešte neoznámil svoje rozhodnutie o budúcnosti seriálu. V tejto chvíli nie je známe, kedy dorazí ďalšia séria epizód na streamovaciu platformu. S najväčšou pravdepodobnosťou si diváci budú musieť počkať aspoň rok, aby sa dozvedeli viac o nových dobrodružstvách princa Wilhelma.