Vincenzo Sezóna 2: Všetko, čo doteraz vieme

Vincenzo Sezóna 2: Všetko, čo doteraz vieme

Od svojho vydania na Netflixe vo februári 2021 si Vincenzo vzal Netizens na prechádzku svojimi ostrými a komickými zápletkami. Kým sme sa nazdali, boli sme pripojení k vzrušujúcemu romantickému príbehu talianskeho consigliere, ktorý sa stal bdelým, až kým sa neskončil. Scenáristi seriálu to opustili s cliffhangerom a otvoreným finále, ktoré nás nechalo žiadať viac.

V origináli TvN boli na čele Song Joong-ki, Jeon Yeo-been a Ok Taecyeon z 2PM. Vytvoril Dragon Studios a napísal Park Jae-Gum,Vincenzonasledoval príbeh Parka Ju-Hyeonga (hrá ho Song Joon-Ki), ktorého ako osemročného adoptovala talianska rodina. Neskôr sa ho ujme Don Fablo, hlava mafiánskej rodiny Cassano, a vystupuje im ako consigliere. Po Fablovej smrti je Vincenzo nútený utiecť do Soulu a snaží sa s jeho pomocou získať späť 1,5 tony zlata, ktoré čínsky magnát ukryl pod námestím Geumga. Námestie však nelegálne vlastní realitná skupina Babel. Príbeh pred nami sledoval zručnú cestu odhalení a zátarasov, keď sa Vincenzo pokúšal získať späť svoj majetok.Vo finále sa Vincenzo pomstil šéfovi skupiny Babel Jang Jun-Woo (hrá ho Ok Taecyeon) a získal svoje zlato. Čoskoro však utiekol na Maltu s niekoľkými členmi Babylonu za chvostom. Okrem toho nechal svoju skrýšu zlata s Hong Cha Youngom (hrá ho Jeon Teo-been). Koniec nechal veľa fanúšikov premýšľať o možnosti 2. sezóny série. Napriek tomu obnovenie Netflixu ( Peňažná lúpež ) je nepravdepodobné.

Bude aj Vincenzo 2. sezóna?

Vincenzo sezóna 2

V nedávnom rozhovore pre kórejský spravodajský kanál Sports Chosun mal Song Joong-ki
vyjadril svoju vďačnosť ľuďom, ktorí požadovali Vincenzo sezónu 2, ale „realisticky povedané, nevychádza“. Potvrdil, že nikdy neprebehla diskusia o výrobe 2. sezóny Vincenza s interným tímom. Ďalej Kwak Dong-jeon, ktorý hral Jang Han-seo, brat Jang Jun-woo, dúfal vNetflixspin-off show na Twitteri. Zábery zo zákulisia zverejnenéTelevíziana Youtube predviedla emotívnu rozlúčku so sériou hercami. V rozhovoroch so Sports Chosun Kwak Dong-jeon tiež uviedol, že by mohol byť so svojou úlohou hotový, ale druhá sezóna by bola pre neho a ostatných hercov splneným snom.

Dátum vydania 2. sezóny Vincenzo

Je známe, že mnohé kórejské drámy oznamujú produkciu novej sezóny ešte pred uvedením prvej. Ak by sa teda plánovala nová sezóna, vydanie a produkcia sa spoliehali na TvN výroby tím, nie len Netflix. Ale, NIKDY NEhovor NIKDY! Pokračujeme v nádeji našich a ďalších obyvateľov siete, že Park Jae-gum príde s pokračovaním príbehu o Vicenzovom návrate do Kórey. K-dráma ( Vagabond sezóna 2 ) okamžitý zásah na Netflixe ( Sezóna hriešnikov 4 ) medzinárodne mohol svojich producentov podnietiť k ďalšej sezóne. Čakanie však bude chvíľu trvať a snáď sa oplatí. Vzhľadom na šancu by sme mohli očakávať, že nová sezóna klesne do roku 2022 alebo 2023.

Trailer Vincenzo

V súčasnosti je Vicenzo desiatou najvyššie hodnotenou drámou v histórii kórejskej káblovej drámy a šiestou najvyššie hodnotenou drámou v histórii TvN. Posledná epizóda populárneho Netflixu ( Posledné Kráľovstvo ), originál odvysielaný 2. mája 2021.