Utopia Falls Sezóna 2: Všetko, čo doteraz vieme

Utopia Falls Sezóna 2: Všetko, čo doteraz vieme

Obrovskí fanúšikovia Hulu sci-fi komédiaVodopády Utopiazaplavili tvorcov žiadosťami o 2. sezónu Utopia Falls.

Utopia Falls je kanadská televízna dráma, ktorú vytvoril RT Thorne a produkoval Sonar Entertainment . V šou hrajú Robyn Alomar, Akiel Julien, Robbie Graham-Kuntz a Phillip Lewitski. Utopia Falls prvýkrát odvysielali televízia CBC dňa 14. februára 2020. Zatiaľ bola len jedna sezóna. Séria má momentálne hodnotenie 5,1 z 10 IMDb , na základe 1 206 užívateľských hlasov.Robyn Alomar hrá hlavnú úlohu ako príkladná kandidátka sektora pokroku menom Aliyah. Sme uvedení do futuristického sveta, kde nič nie je okamžite pochopené. Svet bol rozdelený do štyroch segmentov, pričom každému sektoru boli pridelené samostatné uniformy. Kolónie futuristických ľudí žijú v meste pod kupolou, aby sa chránili pred vojnou, ktorá hrozí zabitím celého ľudstva. Prebehla výtvarná súťaž medzi 16-ročnými zo všetkých odvetví.

Veci sa stanú chaotickými, keď malá skupina súťažiacich objaví skryté historické a kultúrne pamiatky. Povaha ich vlády je im nejakým spôsobom odhalená a dedukujú, že sa deje niečo zlovestnejšie, pretože vláda sľubuje chrániť občanov pred katastrofálnymi dopadmi vojny.

Utopia Falls Sezóna 2: Stane sa to niekedy?

Utopia Falls sezóna 2

Televízia CBC oficiálne neobnovila Utopia Falls pre sezónu 2. Od októbra 2021 nie je naplánovaný žiadny dátum vydania novej sezóny. To však neznamená, že séria bola zrušená. Prehliadka môže mať prestávku a ďalšia sezóna ešte nebola oznámená alebo naplánovaná.

Hoci je osud druhej sezóny ‘Utopia Falls’ stále nejasný, veľa ľudí podpísalo silnú fanúšikovskú petíciu. Preto nemožno poprieť, že existuje možnosť obnovenia série na druhú sezónu. Príbeh má tiež potenciál sa ďalej rozvíjať. Teraz, keď o tom hovoríme, pozrime sa, čo je iné ako v ďalšej sezóne.

Prehľad 1. sezóny Utopia Falls

Utopia Falls sezóna 2

Utopia Falls predstavuje výnimočných tínedžerov, ktorých životy sa čoskoro zmenia. V dystopickom svete viac ako 300 rokov do budúcnosti existuje utopická kolónia nazývaná New Babyl. Každý rok sa vyberie niekoľko tínedžerov, ktorí sa predstavia v súťaži Exemplar Entertainment, aby si uctili odkaz svojej zakladateľky Gaie.

Jeden z kandidátov, Aaliyah, náhodou našiel tajnú knižnicu kultúrneho dedičstva – Archív. ohromená Aaliyah predstavila toto miesto svojim spolukandidátom a začali sa čudovať, prečo ich Tribunál odstránil zo zbierky rôznych umeleckých foriem ako Rap a Hip-Hop atď.

Potom, čo bol Bohdi zatknutý za predvedenie hip-hopom inšpirovaného setu počas skúšky, všetci Exemplar Candidates na čele s Aliyah začali vzburu proti Tribunálu. Aliyah, Apollo, Bohdi a Brooklyn sa vydávajú na výpravu, aby odhalili, či je za štítom pokrývajúcim Nový Babyl viac ľudí. Aliyah a jej skupina sa na súťaži rozhodnú odhaliť pravú stránku svojej krásnej kolónie prostredníctvom sily tanca a hudby. Medzitým Phydra Authority robí všetko pre to, aby zabránila Aliyah v plnení jej cieľov.

Sezóna 2 Utopia Falls: Čo môžu tvorcovia zlepšiť?

Utopia Falls sezóna 2

Dizajn písania a produkcie sa zdá byť v prvej sezóne uponáhľaný. Spisovatelia sa musia viac sústrediť na produkčný dizajn. Koniec koncov, všetky štyri sektory boli navrhnuté tak, aby vyzerali veľmi malé. Žije vo svete „Utopia Falls“ viac ako 100 ľudí? Ak áno, tvorcovia sa musia viac zamerať na tento aspekt príbehu, aby efektívne vybudovali svet.

Zatiaľ čo séria odvádza skvelú prácu, aby to vyzeralo ako tínedžerská dráma s nádychom sci-fi tajomna, musia herci pôsobiť emotívnejšie a nechať divákov vžiť sa do ich duší. tak môžu udržať veci hladké a nervózne a zároveň udržať záujem publika pomocou správnych hereckých trópov v správnom čase.

Trailer k 2. sezóne Utopia Falls

Bohužiaľ neexistuje žiadny oficiálny trailer od Hulu ( Učiteľ ) pre sezónu 2. Počas čakania na najnovšiu aktualizáciu a upútavku si vyššie môžete pozrieť upútavku na prvú sériu.