Tsukimichi Moonlit Fantasy Anime Release Date + Trailer

Tsukimichi Moonlit Fantasy Anime Release Date + Trailer

Na oficiálna web stránka z anime adaptácie TSUKIMICHI Moonlit Fantasy (jap.: Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu) dnes vyšiel nový trailer, ktorý si môžete pozrieť nižšie. Séria Isekai sa v japonskej televízii spustí v júli 2021.

Tsukimichi Moonlit Fantasy na Crunchyroll v Simulcast

Anime TSUKIMICHI

TSUKIMICHI Moonlit Fantasy produkuje Shinji Ishihira ( Rozprávka ) v Štúdiu C2C. Yukie Suzuki prispieva k dizajnu postavy, zatiaľ čo Kenta Ihara (Saga of Tanya the Evil) píše scenár. Hudbu tvorí Yasuharu Takanashi (Fairy Tail).Vo filme hrá Natsuki Hanae (Youta Narukami vDeň, keď som sa stal Bohom) ako Makoto Misumi, Ayane Sakura (Natsumi Koshigaya v)Nie Non Biyori) ako Tomoe Misumi a Akari Kitou (Tsukasa Yuzaki v TONIKAWA: Over The Moon For You).

Podľa tlačovej správy japonskej televíznej stanice Nippon TV bude animák uvedený na celom svete mimo Ázie na Crunchyroll v pôvodnom tóne s titulkami v simulcaste. Vydanie samotnej série však streamovacia služba zatiaľ neoznámila.

Pôvodný ľahký román napísal Kei Azumi a od mája 2013 ho vydáva japonské vydavateľstvo Alpha Polis s ilustráciami Mitsuaki Matsumoto.

Tsukimichi Moonlit Fantasy Visual

Vizuál Tsukimichi Moonlit Fantasy Anime

Tsukimichi Moonlit Fantasy Trailer

Tsukimichi Moonlit Fantasy Action

Fantasy sa sústreďuje okolo Makoto Misumi, obyčajný stredoškolák, ktorý bol povolaný do alternatívneho sveta ako statočný bojovník. Bohužiaľ, bohyňa sveta s pohŕdaním povedala: Tvoja tvár je škaredá, zbavila ho titulu a vyhnala ho na najvzdialenejšie okraje divočiny.

Počas putovania divočinou sa Makoto stretol s drakmi, pavúkmi, orkmi, trpaslíkmi a všetkými druhmi iných neľudských druhov. Vzhľadom na rozdiely v prostredí od svojho domovského sveta, Makoto teraz prejavuje mimoriadne schopnosti v mágii a boji. V tomto svete teda prežíva, pričom sa vyrovnáva s rôznymi stretnutiami. Opona sa dvíha na fantázii o sociálnej reforme alternatívneho sveta o chlapcovi opustenom bohmi a ľuďmi.