The Son Sezóna 3: Stane sa to?

The Son Sezóna 3: Stane sa to?

Synje americká televízna dráma, ktorú vytvorili Philippe Meyer, Brian McGreevy, Lee Shipman a produkovali Zábava Mad Hatter , siete AMC . The Son čerpá inšpiráciu z rovnomenného románu Philippa Meyera. Vráti sa 3. séria The Son?

Prvýkrát mal The Son premiéru dňa AMC 8. apríla 2017. prvá a druhá séria relácie pozostáva z celkovo dvadsiatich epizód. Prvá sezóna show bola vydaná 8. apríla 2017 a podarilo sa jej získať dobré hodnotenia. Zatiaľ má táto show dve sezóny. Séria má momentálne 7,5 z 10 IMDb hodnotenia na základe 5 008 užívateľských hlasov. Predchádzajúce sezóny si môžete užiť na Netflix a Video Amazon Prime.Hodnotenia relácie sú dôvodom, prečo tvorcovia vytvorili ďalšiu sezónu len za dva roky. Verí sa však, že druhá sezóna je posledná a už nikdy neuvidíme tretiu sezónu, ale je to pravda? Poďme sa na to pozrieť!

O čom je seriál The Son?

The Son sezóna 3

Ako westernová dráma AMC založená na románe Philippa Meyera, The Son hrajú Pierce Brosnan, Henry Garrett, Sydney Lucas, Jacob Lofland, Zahn McClarnon, Paola Núñez, David Wilson Barnes, Jess Weixler, Shane Graham, Zach McClarnon, Caleb Burgess a Elizabeth. Francúzsko. Texaský príbeh sleduje tri generácie rodiny McCulloughovcov a vzostup ich rodinného impéria. Ukazujú tiež premenu patriarchu Eliho McCullougha (Brosnan) z priateľského nevinného človeka na úskočného vraha.

Show rozpráva príbeh o zrode Ameriky ako superveľmoci cez vzostupy a pády texaského ropného impéria.

Príbeh zobrazuje mladého Eliho McCullougha po tom, čo bol v roku 1849 unesený a indoktrinovaný do kmeňa Komančov. Podľa slávneho románu Philippa Meyera.

The Son Sezóna 3: Dátum vydania

The Son sezóna 3

AMC oficiálne zrušila televízny seriál . 2. sezóna The Son bude poslednou sezónou. AMC nemá žiadne plány na budúcu sezónu, no nikdy si nemôžeme byť istí. Od novembra 2021 ešte nebola naplánovaná ani naplánovaná tretia sezóna.

Tvorcovia hovoria, že druhý diel je poslednou sezónou The Son. Dodali tiež, že druhá séria mala desať epizód, čo stačí na pokrytie každej časti príbehu, ktorý chceli divákom povedať.

https://twitter.com/ShaneAGraham/status/1094427492780109826?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E10944274927807Ctsecom%thesongr75%1010998526%107Ctson%the826%1% 3-amc-really-cancelled-the-show-latest-updates/

Hlavný dôvod zrušenia šou nikdy nezverejnili. Verí sa však, že už nemali žiadne nápady, ktoré ich viedli k tomu, že sa rozhodli prerušiť show. Navyše, román (z ktorého bol inšpirovaný) má len dva príbehy.

https://twitter.com/CarCocoG/status/1364712053584330754?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm.5E13647120535843307553584330754https://ref. 3-amc-really-cancelled-the-show-latest-updates/

Relácia bola zrušená, no môžeme predpokladať, že v budúcnosti určite napíšu tvorcovia nový scenár! Posaďte sa a počkajte, čo sa stane, keď získame viac informácií, určite ich tu aktualizujeme.

The Son Sezóna 3: Existujú nejaké možnosti návratu?

The Son sezóna 3

Šanca na návrat šou môže byť malá alebo dokonca žiadna. Preto sa 3. sezóna The Son neuskutoční, pretože, ako ste videli vyššie, oficiálne vyhlásenia potvrdili, že druhá sezóna je koncom tejto série.

toto je veľmi srdcervúca správa pre fanúšikov seriálu. Obrovské množstvo divákov už netrpezlivo čaká na príchod tejto show, no žiaľ, žiadna sezóna The Son nebude. Fanúšikovia nie sú spokojní so zrušením, tu je to, čo majú povedať

Trailer k 3. sezóne The Son

Bohužiaľ, pretože tretia sezóna The Son bola oficiálne zrušená, znamená to, že nebol vyrobený žiadny trailer. Pre tých čitateľov, ktorí nepozerali predchádzajúcu sezónu Netflix alebo Amazon prvotriedne . Môžete začať streamovať a pozrieť si trailer, ktorý sme vložili vyššie.