The Ranch Sezóna 9: Všetko, čo vieme

The Ranch Sezóna 9: Všetko, čo vieme

Ranch je americký televízny seriál plný komédie a drámy. Debutovalo dňa Netflix v roku 2016, ‚The Ranch‘ bežal takmer štyri roky a dokončil celkovo 80 epizód v 8 samostatných častiach, z ktorých každá pozostávala z 10 polhodinových epizód. Vráti sa 9. sezóna The Ranch? Predtým Netflix oznámila koniec šou v januári tohto roku, šou si získala obrovskú popularitu sčasti aj preto, že v nej vystupovali hviezdy ako Ashton Kutcher, Danny Masterson, Wilmer Valderrama, Kurtwood Smith a Debra Jo Rupp.

Relácia má celkovo štyri sezóny rozdelené do dvoch častí, takže šou má celkovo osem častí. Relácia má celkovo 80 epizód, pričom každá časť má 10 epizód. Záverečná kapitola štvrtej sezóny s názvom 8. časť mala premiéru dňa Netflix v januári 2020.Netflix pôvodne plánovali The Ranch ukončiť 8. kapitolou v januári tohto roku. Séria Ranch dokonca získala na IMDb celkom dobré hodnotenie 7,5 z 10. Zdá sa však, že povesti naznačujú, že sezóna The Ranch 9 môže v súčasnosti prebiehať. Je teda na týchto fámach niečo pravdy? Bude 9. sezóna naozaj možná?

O čom je seriál Ranch?

Ranč sezóna 9

Prehliadka sa točí okolo príbehu obyvateľov ranča Iron River v Colorade, najmä rodiny Bennettovcov. Rodinu Bennettovcov tvoria Beau Roosevelt Bennett (Sam Elliot) a jeho dvaja synovia Colt Reagan Bennett (Ashton Kutcher) a Jameson Rooster Ford Bennett (Danny Masterson). Colt je najmladší syn, ktorý sa vracia na farmu z vysokej školy po tom, čo si nesplnil svoje povinnosti profesionálneho futbalistu.

Colt je zobrazený ako ťažký pijan, láskavý, ale dosť hlúpy na rozdiel od jeho staršieho brata Kohúta, ktorý je o niečo múdrejší, ale rovnako veľký pijan ako Colt a tiež oveľa lepší v práci na farme ako jeho mladší brat.

V Q&A Ashton Kutcher prezradil, že aj keď sa prišiel pozrieť na obsadenie šou ako jeho rozšírená rodina, myšlienka, že šou bude trvať dlhšie, než by mala, sa mu naozaj nepáčila. Hovorí, že som bol na predstaveniach, ktoré trvali dlhšie, ako by mali. S najväčšou pravdepodobnosťou odkaz na jeho úlohu v dvoch a pol mužoch CBS. Dodal, dostali sme sa do bodu, kedy sme mohli dať všetkým vedieť, že toto bola posledná sezóna, že to zabalíme, takže každý mal čas nájsť si svoje ďalšie koncerty.

The Ranch Season 9: Vráti sa to?

Ranč sezóna 9

Doteraz neprišli žiadne oficiálne správy z Netflix alebo platformy CBS čo potvrdzuje 9. sezónu The Ranch. Nemožno však poprieť fakt, že fanúšikovia zúfalo túžia po aktualizácii, ako dokazuje petícia. Môže za to najmä vysoká obľúbenosť relácie a herecké obsadenie.

Prehliadka pôvodne prišla poskytnúť fanúšikom „To 70s Show“ nostalgiu a ukázať tých istých hercov vytvarovaných do novej šou s množstvom portrétov od superhviezd. Prehliadka bola teraz presunutá do CBS káblová sieť.

Hoci veľa nie je jasné, pokiaľ ide o potenciálne pokračovanie show, fanúšikovia sa dočkajú návratu „The Ranch“.

The Ranch Sezóna 9: Obsadenie

Ranč sezóna 9

Keďže show by nebola rovnaká bez Bennettovcov, fanúšikovia netrpezlivo očakávajú návrat celej rodiny Iron River Ranch (možno okrem Roostera, keďže obvinenia proti Mastersonovi neustúpili). Obvinenia a odpor na sociálnych sieťach prinútili scenáristov seriálu zabiť postavu.

Počas posledných štyroch sezón sme si užili prácu Ashtona Kutchera, Dannyho Mastersona, Debry Wingerovej, Sama Elliotta a Elisha Cuthberta, ktorí bok po boku vytvorili komediálny seriál, ktorý je veselý a neuveriteľne pútavý. Fanúšikovia šou by boli radi, keby sa Ashton Kuthcher vrátil do televízneho priemyslu po jeho práci na That 70’s Show!

Trailer k 9. sezóne ranča

Oficiálny trailer k sérii The Ranch Part 9 ešte neprišiel. Ak dostaneme aktualizáciu upútavky na deviatu časť série The Ranch, aktualizujeme ju tu. Zatiaľ si pozrime trailer na ôsmy diel série The Ranch. Vydal ho Netflix dňa 10. januára 2020.