The Mist Season 2: Obnovená alebo zrušená?

The Mist Season 2: Obnovená alebo zrušená?

Stane sa niekedy 2. séria The Mist, založená na klasickom románe Stephena Kinga a adaptovaná z filmu?

To sa pravdepodobne ľudia pýtajú po tom, čo bola 22. júna 2017 vydaná prvá séria The Mist na Spike.The Mist získal iba 5,4 z 10 bodov IMDB . Zatiaľ čo Zhnité paradajky dáva mu 60 % kritických hodnotení.

Stephen King ( Hradná skala ) prvýkrát publikoval svoj román s rovnakým názvom v roku 1980. Toto je príbeh o skupine ľudí, ktorí sú uväznení v supermarkete, keď sa po celom meste zahalí tajomná hmla. Ukázalo sa, že v hmle je monštrum, takže neexistuje spôsob, ako sa dostať von.

V tejto skupine ľudí začína dráma, napätie a boj a problém vnútri supermarketu sa stáva väčším, ako je vonku v hmle.

V roku 2007 film úspešne adaptoval román. Zdá sa však, že seriál čaká iný osud. Po nie príliš pozitívnych odpovediach, ktoré televízny seriál dostal, pohne sa s 2. sezónou The Mist vpred?

hmlová sezóna 2

Vráti sa 2. sezóna The Mist?

Hoci tento televízny seriál získal veľa kritikov, niektorí fanúšikovia stále chcú vedieť, čo by sa stalo v druhej sezóne The Mist, pretože prvá sezóna končí cliffhangerom.

Ale bohužiaľ, sieť Spike oficiálne zrušila 2. sezónu The Mist, takže prvá sezóna bude jedinou a poslednou sezónou. Toto vyhlásenie bolo oznámené krátko po skončení prvej sezóny The Mist.

Toto rozhodnutie je pravdepodobne spôsobené zmiešanými recenziami a recepciami prvej sezóny. Táto séria má dobrý príbeh a veľký potenciál, no chýba jej prevedenie. Preto ak obrovská streamovacia platforma ako Netflix alebo Hulu ( pán major ) chce pokračovať tam, kde prestal, je stále možné, že uvidíme 2. sezónu The Mist.

Dovtedy však príliš nedúfajte.

Čo by sa malo stať v druhej sezóne The Mist

Aj keď je sezóna The Mist 2 oficiálne zrušená, poďme sa pozrieť na to, čo sa môže stať v sezóne 2 a čo môže urobiť na nápravu toho, čo chýba v sezóne jedna.

Očakáva sa, že 2. sezóna vysvetlí pôvod hmly. V románe a filme sa pôvod nikdy skutočne nevysvetlil a všetko je len nejasné. Čo je to? Prečo vzniká? Odkiaľ to pochádza?

Niektorí naznačujú, že pochádza z neúspešného vojenského experimentu, ale nikdy to nevieme s istotou .

A keďže veľa postáv v prvej sezóne je mŕtvych, druhá séria The Mist s väčšou pravdepodobnosťou ukáže nové postavy a nový príbeh.

Screenant poznamenal, že showrunner Christian Torpe povedal, že ďalšia sezóna by mala preskúmať Project Arrowhead s ďalšími detailmi, ako aj pôvod samotnej hmly.

V sérii Hmla tiež chýba hrozivé násilie, o ktorom je celý román. Hmla v seriáli má tendenciu privádzať ľudí skôr k šialenstvu než na desivé monštrá vo vnútri hmly, ako to pôvodne napísal Stephen King a tiež vo filme.

Je teda jasné, že diváci uprednostňujú napätie a násilie pôvodného príbehu The Mist, než len drámu a bezohľadné postavy.

Prečo Hmla zlyhala

Všetky tieto očakávania od sezóny 2 The Mist vysvetľujú, prečo táto séria zlyhala. Síce je adaptovaný z populárneho románu, ale to, ako sa sieť Spike nesprávne popasovala s produkciou, je hlavným dôvodom, prečo Hmla neuspela.

Nedostatok akcie a nezvyčajné postavy v sezóne 1 sú ďalšie faktory, prečo je sezóna 2 The Mist veľmi nepravdepodobná. Ibaže ak existuje iná streamovacia platforma, ktorá môže (a chce) vytvoriť ďalšiu sezónu oveľa lepším spôsobom.

Oplatí sa pozerať?

Ako už bolo povedané, stojí za to pozerať seriál The Mist?

Ak máte radi intenzívny a desivý príbeh, možno by ste si chceli pozrieť tento. Nečakajte však príliš veľa, pretože to nebude také dobré ako film.

Ale okrem toho má táto televízna šou stále obrovskú fanúšikovskú základňu, takže jej pravdepodobne chcete dať šancu a môžete to posúdiť sami.

Takže tu je trailer predtým, ako ste sa ho rozhodli pozrieť.