The Innocent Season 2: Stane sa to?

The Innocent Season 2: Stane sa to?

Ďalší španielsky úspešný televízny seriál od Netflixu, bude pokračovať v sérii The Innocent 2?

Premiéra 30. apríla 2021 na Netflixe The Innocent (v španielčine nazývaná Nevinný ) je mysteriózny trilerový televízny seriál, ktorý je založený na románe z roku 2005 s rovnakým názvom od Harlana Cobena.Prvá séria The Innocent, ktorú režíroval Oriol Paulo a napísali ju Oriol Paulo, Jordi Vallejo a Guillem Clua, pozostáva z ôsmich epizód, ktoré boli všetky vydané v rovnakom čase v deň vydania.

The Innocent sa odohráva v Španielsku a skúma vyšetrovanie vraždy z rôznych perspektív. Tento televízny seriál sleduje príbeh Matea Vidala, právnika, ktorý raz omylom zabil muža v nočnom klube, keď sa snažil zastaviť bitku. Potom je odsúdený na štyri roky väzenia. Potom, čo sa dostane z väzenia, bez toho, aby to niekto vedel, stretáva matku obete, Soniu, a predstiera, že je jej zosnulý syn, aby ju rozveselil. To je dovtedy, kým Olivia – Mateova priateľka – nezmizne a temná minulosť ožije.

Stáva sa jedným z najúspešnejších španielskych televíznych seriálov ( Drak ), The Innocent dostáva vynikajúce recenzie od kritikov a publika. IMDB dáva show 7,9 z 10 bodov, zatiaľ čo Zhnité paradajky dáva mu 100 % hodnotenie kritikov a 87 % priemerné skóre publika. To je celkom veľkolepé.

Takže s takýmto úspechom to tvorcovia posunú vpred do The Innocent sezóny 2, alebo je to predurčené len na to, aby to bola limitovaná séria? Tu je to, čo vieme.

The Innocent Season 2: Bude obnovená?

nevinná sezóna 2

Žiaľ, až doteraz od Netflixu neprišlo ani slovo o 2. sezóne The Innocent. V skutočnosti, keďže je navrhnutá ako limitovaná mini-séria, je malá šanca, že budú pokračovať v šou druhým dielom. Okrem toho je seriál založený na jedinom románe a príbeh sa odohráva v prvej sezóne, takže je ťažké si predstaviť, že bude 2. séria The Innocent. Ale nie je to nemožné.

Stále existuje možnosť, že Netflix bude pokračovať v sérii The Innocent 2, ak sa preukáže, že prvá sezóna bude úspešná s dobrými hodnoteniami a sledovanosťou. Netflix to neoznámil pravdepodobne preto, že stále posudzujú prvú sezónu a či sa oplatí v šou pokračovať.

A ak sa nejako tvorcovia rozhodli posunúť vpred s druhou sezónou, môžeme očakávať, že sa jej dočkáme koncom roka 2022, ak nedôjde k oneskoreniu výroby natáčania. Fanúšikovia by však naozaj nemali zadržiavať dych, aspoň kým nepríde zelená od Netflixu.

Nevinná sezóna 2: Možná zápletka

nevinná sezóna 2

Na konci prvej sezóny sa ukazuje, že Oliviina minulosť sa stáva veľkým problémom nielen pre ňu, ale aj pre Matea. Soniin manžel Jaime je tiež tvorcom obrovského sprisahania – verí, že Mateo sa narodil ako vrah. má pravdu? Koniec koncov, keď sa Mateo chystal odpustiť potenciálnemu väzenskému vrahovi, namiesto toho ho zabil tak, že ho prehodil cez zábradlie.

Hoci niektoré otázky boli zodpovedané, ďalšou otázkou je, aká je v skutočnosti Mateova povaha ako človek? Je prirodzene násilnícky alebo má len smolu?

Keďže príbeh bol uzavretý – v románe aj na obrazovke – bude príliš nútené, ak budú pokračovať v Mateovom príbehu. Ak teda existuje 2. sezóna The Innocent, je tu šanca, že začnú s úplne novým odlišným príbehom s novými postavami. Alebo môžu prinútiť detektívku Lorenu Ortiz, aby sa vrátila a vyšetrila ďalší zločin.

The Innocent Sezóna 2: Obsadenie

nevinná sezóna 2

Ak existuje 2. séria The Innocent, obsadenie bude závisieť od scenára. Ak bude nový príbeh, môžeme očakávať, že uvidíme aj nové obsadenie a zatiaľ nevieme predpovedať, kto to bude.

Ak sa však vráti pôvodné obsadenie z prvej sezóny, môže to zahŕňať Mario Casas ako Mateo Vidal, Aura Garrido ako Olivia Costa, Alexandra Jiménez ako Lorena Ortiz a Ana Wagener ako Sonia.

Nebude chýbať ani José Coronado ako Teo Aguilar, Martina Gusmán ako Kimmy Dale, Gonzalo de Castro ako Jaime, Miki Esparbé ako Aníbal a ďalší herci.