Streamované propagačné video 2. sezóny Dr. Stone

Streamované propagačné video 2. sezóny Dr. Stone

Promo video Dr. Stone sezóny 2 bolo v piatok streamované na oficiálnom účte anime na Twitteri. Manga Dr. STONE od Boichiho a Riichirou Inagakiho. Riichiro Inagaki je japonský spisovateľ manga z Tokia. Svoju kariéru začal v roku 2001 publikovaním prác pre Shogakukanov časopis Big Comic Spirits. Po troch jednorazových záberoch sa presunul do Shueisha’s Weekly Shōnen Jump, kde odštartoval prácu, pre ktorú je najznámejší, Eyeshield 21.

Dátum vydania 2. sezóny Dr. Stone

Dr. Stone 2. sezóna

2. sezóna Dr. Stone: Stone Wars bude mať premiéru v januári 2021. Crunchyroll bude streamovať sériu po celom svete okrem Ázie a Funimation bude streamovať dab.Dr. Stone je séria, ktorú napísal Riichiro Inagaki a ktorú ilustroval Boichi (autor ďalšieho slávneho diela Sun-Ken Rock). Bolo to serializované v Týždenný Shōnen Jump od marca 2017, pričom jednotlivé kapitoly zozbierala a vydala Shueisha do sedemnástich zväzkov tankōbon od septembra 2020. Viz Media vydáva mangu digitálne aj v tlačenej podobe.

Televízny animák debutoval v júli 2019. Crunchyroll vysielala prvú sériu hneď, ako sa vysielala, a Funimation vysielala dab sezóny. Anime malo premiéru na Toonami v auguste 2019.

Akcia Dr. Stone

Jedného osudného dňa celé ľudstvo skamenel oslepujúci záblesk svetla. Po niekoľkých tisícročiach sa stredoškolák Taiju prebudí a ocitne sa stratený vo svete sôch. Nie je však sám! Jeho priateľ, milujúci vedu, Senku funguje už niekoľko mesiacov a má v hlave veľký plán, ako naštartovať civilizáciu silou vedy!