Sorcerous Stabber Orphen Dátum vydania 2. série 2021

Sorcerous Stabber Orphen Dátum vydania 2. série 2021

Na oficiálna web stránka z novej anime adaptácie ľahkého románu Yoshinobu Akita Sorcerous Stabber Orphen (jap.: Majutsushi Orphen), vyšlo nové promo video a ďalší vizuál pre Sorcerous Stabber Orphen Season 2. Oboje si môžete pozrieť v článku nižšie.

Dátum vydania 2. sezóny Sorcerous Stabber Orphen

13-dielnu prvú sezónu, ktorá sa vysielala v zimnej sezóne 2020, režíroval Takayuki Hamana v r. Štúdio DEEN (Log Horizon, Nanatsu no Taizai , Sorcerous Stabber Orphen 2. sezóna ). Reiko Yoshida prevzala kompozíciu série, zatiaľ čo Takahiko Yoshida prispela dizajnom postavy.Druhá sezóna odštartuje v japonskej televízii 20. januára 2021 a bude adaptovať Kimluckov oblúk pôvodného ľahkého románu od Yoshinobu Akitu.

Akita začala románovú sériu v máji 1994 ilustráciami Yuuya Kusaka a dokončila ju v septembri 2003 po 20 zväzkoch. Prvá anime adaptácia Studio J.C.Staff bola odvysielaná v jesennej a zimnej sezóne 1998/1999.

Sorcerous Stabber Orphen Season 2 Visual

Sorcerous Stabber Orphen Season 2 Visual

Sorcerous Stabber Orphen 2. sezóna promo akcie

Akcia Sorcerous Stabber Orphen

Orphen je vypadnutý čarodejník z prestížnej Tower of Fangs. Jeho cesta za záchranou dievčaťa menom Azalie, na ktoré vyzeral ako sestra, ho zaviedla do rušného mesta Totokanta. Tu sa prvýkrát po piatich rokoch stretnú. Aká je však pravda za ich monštruóznou premenou a aké tajomstvá sa ukrývajú za mečom Baldanderov?