Sonny Boy Sezóna 2: Akékoľvek možnosti?

Sonny Boy Sezóna 2: Akékoľvek možnosti?

Leto 2021 je nepochybne tým správnym časom na hľadanie dobrých anime. Má takmer každý žáner, ktorý by ste si mohli želať, počnúc tými bežnejšími, ako je isekai as in Ako realistický hrdina znovu vybudoval kráľovstvo , k tým menej bežným ako záhada ako v Syn synčeka , anime, o ktorom sa bude diskutovať v tomto článku. Zatiaľ čo Sonny Boy môže patriť do žánru isekai, séria vám ponúka viac ako len „všeobecné“ anime isekai.

Ako už bolo spomenuté vyššie, Sonny Boy je originálny animák, ktorý spadá pod mysteriózny žáner s námetom superschopností. Vyrába ho Blázinec , štúdio, o ktorom už pravdepodobne väčšina z vás počula, keďže ide o jedno z najvýznamnejších štúdií v oblasti anime. Ich podstatnú existenciu bolo možné ľahko vidieť naprieč mnohými shounenskými titulmi ako napr One Punch Man , Lovec x Lovec a Žiadna hra, žiadny život . Nielen to, ale možno ich vidieť aj pri produkcii niektorých z najpopulárnejších tajomných titulov, ako napr Death Note a Prehliadka smrti .Je Sonny Boy sezóna 2 možná?

Sonny Boy 2. séria Obrázky 2

Prvá séria Sonny Boy bola prvýkrát odvysielaná 16. júla 2021 a nedávno sa skončila v 12. epizóde 1. októbra 2021. Séria získala veľa pozitívnych ohlasov v komunite anime a úspešne sa jej darilo. skvelé skóre 7,65 palca MyAnimeList . Vzhľadom na to mnohí fanúšikovia túžia po ďalších akciách. Takže bude Sonny Boy sezóna 2, aby sa splnilo veľa požiadaviek od fanúšikov?

Aj keď to ešte stále nie je potvrdené Madhouse ( Alderamin na oblohe ), žiaľ, dalo by sa s istotou povedať, že Sonny Boy možno nedostane druhú sezónu. Samozrejme, sú to len špekulácie, ale je to viac než len obyčajná predpoveď. Ako už bolo spomenuté, Sonny Boy je an originálny anime od štúdia Madhouse, čo znamená, že séria nemá zdrojový materiál. Ako už bolo povedané, ak sa Madhouse rozhodli vydať novú sezónu, musia vytvoriť príbeh ako pokračovanie prvej sezóny. Nakoniec to aj tak nie je potrebné, keďže séria má už 12 epizód.

Sonny Boy možno dostane špeciálnu epizódu!

Sonny Boy 2. séria Obrázky 3

Hoci sa hovorí, že druhá séria nemusí byť, je možné, že Sonny Boy bude mať špeciálnu epizódu v súlade s prvou sériou. prečo?

Ak sa pozrieme na väčší obraz, ďalšie anime, ako napríklad Wonder Egg Priority, ktoré je podobné anime ako Sonny Boy z hľadiska toho, kde stojí a spadá za rovnakých okolností, dostalo špeciálnu epizódu, ktorá funguje ako záver prvá sezóna. Takže je možné, že Sonny Boy dostane špeciálnu epizódu, možno ako záver, alebo možno ako pokračovanie prvej, kde sa Nagara vyrovnáva s post-driftingovým syndrómom.

Na konci dňa sú všetky vyššie uvedené veci len predpovede, ale odvážne. Nemali by ste však brať vyššie uvedené záležitosti ako absolútny fakt, pretože Madhouse po skončení série nespomenul nič o Sonny Boyovi. V každom prípade, ak existujú nejaké aktualizácie týkajúce sa toho, ubezpečíme sa, že ich aktualizujeme čo najskôr.

Akcia Sonny Boy

Rozpráva o množstve študentov, ktorí sa ocitli v inej dimenzii ako aj budova školy. Niektorí študenti získali superschopnosti, ktoré neskôr vytvoria pocit odlúčenia, ktorý začne rozdeľovať skupinu. Keďže svet má niekoľko pravidiel, ktoré sa musia dodržiavať a ak nie, budú mať veľkú cenu, budú bojovať o prežitie v novej dimenzii. Študenti musia nájsť riešenie, aby unikli záhadnému javu a našli cestu späť domov.