Skutočný príbeh Sezóna 2: Bude nejaký?

Skutočný príbeh Sezóna 2: Bude nejaký?

Hviezdny komik, ktorý je zapletený do nečakaného zločinu? Už to nemôže byť zaujímavejšie. Ale budú pokračovať v sérii True Story 2?

Premiéra 24. novembra 2021 na Netflixe ( Zvyšovanie Diona ), True Story sleduje príbeh hviezdneho komika menom Kid, ktorý práve dosiahol svoj vysnívaný úspech hraním vo veľkých filmoch a hraním stand-up komédií na turné. Jedna vec vedie k druhej, z jeho údajne vzrušujúceho turné sa stane chaos, keď niekoho zavraždí a zapletie sa so zločineckou skupinou.Táto televízna miniséria, ktorú vytvoril Eric Newman, získava pozitívne ohlasy. IMDB dáva show 7,6 z 10 bodov, zatiaľ čo Zhnité paradajky dáva mu 60 % recenzií kritikov a 80 % priemerného skóre publika.

skutočný príbeh sezóna 2

Osobne by som tomuto seriálu dal 8 bodov z 10. Ak hľadáte komédiu alebo komediálny kriminálny seriál, nie je to ono. Je to skôr ako kriminálny thriller dramatický seriál. V seriáli nie je veľa - alebo dokonca žiadna - komédia, napriek tomu, že príbeh sa točí okolo komika.

Ale šou ide dobre, keďže séria nemá byť zábavná. Má to byť vzrušujúce a prinúti divákov premýšľať, čo bude ďalej. Herci a herečky sú skvelí, dej je skvelý a koniec je presne taký, aký sme ho chceli mať – z hľadiska toho, ako to dáva najväčší zmysel.

Bude s takouto kvalitou niekedy 2. sezóna True Story?

Uvidíme 2. sezónu True Story?

No, keďže relácia bola vydaná len pred necelým mesiacom, nie je tam ani slovo o 2. sezóne True Story. Pri pohľade na hodnotenie, ako aj reakcie ľudí na reláciu, existuje malá šanca, že tvorcovia reláciu zdvihnú a vytvorte True Story sezónu 2.

skutočný príbeh sezóna 2

Predstavenie je však uvedené ako miniséria. Zatiaľ je teda pravdepodobné, že to bude jedna sezóna. Ale všetko je možné a vo filmovom priemysle sa všetko môže zmeniť. Presne ako raz povedal Shakespeare, čo sa skrýva pod názvom? Ak chcú zmeniť sériu z minisérie na celú sériu, nech sa páči.

Každopádne, ak sa nejakým spôsobom rozhodli pokračovať v sérii True Story 2, môžeme očakávať, že druhý diel uvidíme v polovici roka 2022 alebo dokonca koncom roka 2022. A vzhľadom na to, ako je hlavné herecké obsadenie, Kevin Hart, super zaneprázdnené, naozaj nemôžeme dúfať vidieť to veľmi skoro.

Skutočný príbeh Sezóna 1: Koniec vysvetlený

Poďme sa pozrieť, ako skončila prvá sezóna *veľké upozornenie na spojler*.

Vo finále epizódy môžeme vidieť, ako Kid konečne zistí, že Carlton je ten, kto prišiel s nápadom Kida vydierať. Kid sa rozzúri a chce sa navždy rozlúčiť s Carltonom. Žiaľ, grécki bratia – ktorí vedia, že im Carlton klame – ho lovia rovnako ako Kida.

Keď sú Kid a Carlton bratmi zahnaní do kúta, Kid ich oboch zastrelí a potom zastrelí aj Carltona, takže miesto činu vyzerá, akoby sa bratia a Carlton strieľali navzájom.

Na konci sezóny Kid dáva falošné priznanie o tom, čo sa stalo. Dostane sa na slobodu a pokračuje vo svojej svetlej kariére zabávača.

Skutočný príbeh 2. sezóna: O čom to bude?

skutočný príbeh sezóna 2

Je zrejmé, že prvá sezóna má úplný koniec, ktorý končí celý príbeh. Ak existuje 2. sezóna True Story, tvorcovia by mali prísť s novým príbehom a konfliktom.

Alebo to môže byť nový svieži príbeh s novými postavami, vďaka čomu je to antologická séria – dáva to väčší zmysel, ak sa vysporiadajú s konfliktom plánovania s Kevinom Hartom.

Kto bude v 2. sezóne True Story?

Ak bude True Story sezóna 2 pokračovať tam, kde skončila v prvej sezóne, mal by tam byť Kevin Hart ako Kid. Možno neuvidíme Wesleyho Snipesa ako Carltona, Billyho Zanea ako Ariho, Thea Rossiho ako Genea, Chrisa Diamantopoulosa ako Savvasa a Johna Alesa ako Nikosa, keďže všetky ich postavy sú mŕtve.

Namiesto toho však v druhej sezóne stále môžeme vidieť Paula Adelsteina ako Todda, Williama Catletta ako Herschela, Tawny Newsome ako Billie a Lauren London ako Monycu.

Alebo, ak sa ukáže, že ide o antologickú sériu, v 2. sezóne True Story môžeme vidieť úplne iné obsadenie.