SK8 dátum vydania Infinity, vizuál a ďalšie

SK8 dátum vydania Infinity, vizuál a ďalšie

Na oficiálna web stránka pôvodného anime SK8 the Infinity (japonsky: SK∞) bolo oznámené, že séria bude vysielaná v japonskej televízii od 9. januára 2020. Vyšiel aj nový vizuál, ktorý si môžete pozrieť nižšie.

Nové originálne anime od BONES

Anime seriál režíruje Hiroko Utsumi (Banánová rybka) v štúdiu BONES (My Hero Academia,Blood Blockade Battlefront Season 3, Hostiteľský klub strednej školy Ouran a Noragami sezóna 3 ). Ichiro Ohkouchi (Princess Principal) sa stará o kompozíciu seriálu a scenár, zatiaľ čo Michinori Chiba (Mobile Suit Gundam 00) prispieva k dizajnu postavy. Ryo Takahashi (Citrus) skladá hudbu. Aniplex preberá predaj.V hlavných úlohách sú Tasuku Hatanaka (Yuuma Tsukumo v Yu-Gi-Oh! ZEXAL) ako Reki a Chiaki Kobayashi (Makoto Edamura vo filme Great Pretender) ako Ranga.

Okrem toho, Takuma Nagatsuka hovorí postavou Miyu, Kenta Miyake hovorí Shadow, Hikaru Midorikawa hovorí Cherry Blossom, Yasunori Matsumoto hovorí Joe, Takehito Koyasu hovorí Adam a Kensho Ono hovorí Atsushi Kikuchi.

SK8 Infinity Visual

SK8 the Infinity

SK8 Infinity Trailer

SK8 akcia Infinity Action

Príbeh sa točí okolo Rekiho, študenta druhého ročníka strednej školy, ktorý je vášnivým skaterom. Je závislý na S, tajných a nebezpečných zjazdových skateboardových pretekoch, ktoré sa odohrávajú v opustenej bani. Korčuliari sú obzvlášť nadšení z hovädzieho mäsa a ostrých bojov, ktoré vypuknú počas pretekov.

Reki tiež presvedčí Ranga, ktorý sa po výmennom roku vracia do Japonska, aby ho vzal do bane, kde sa konajú preteky. Ranga možno nemá žiadne skúsenosti so skateboardingom, no je nadšený zo sveta S