Shounen Maid Sezóna 2: Nestane sa?

Shounen Maid Sezóna 2: Nestane sa?

Bude niekedy Shounen Maid sezóna 2? je nejaka moznost? Alebo je mimo dosahu?

Shounen Maid je jednou z mnohých anime show shoujo, ktoré spadajú do žánru komédia a kúsok života. Napriek tomu, že je to animák zo života, ktorý väčšina ľudí považovala za nudný, Shounen Maid ponúka divákom jedinečný koncept príbehu a čo je najdôležitejšie, je zábavný a vtipný zároveň.Shounen Maid sa sústreďuje na Chihiro Komiya, chlapca zo základnej školy, ktorý prišiel o matku, keď sa ocitne v práci ako slúžka v dome svojho dlho strateného strýka kvôli svojej úhľadnej a šialenej povahe.

Séria Shounen Maid bola prvýkrát predstavená svetu ako Japonka manga séria napísal a ilustroval Ototachibana. Bolo to serializované v Enterbrain's Komiks B’s-Log magazínu 12. marca 2008 a vyšiel v desiatich zväzkoch pred uzavretím 1. marca 2017. K limitovanej edícii šiesteho dielu bolo v apríli 2013 priložené audio dramatické CD.

Stav obnovenia 2. sezóny Shounen Maid

Shounen Maid Sezóna 2 Obrázky 2

Manga séria Shounen Maid bola neskôr adaptovaná na anime televízny seriál s rovnakým názvom8-bitový, štúdio najznámejšie pre svoje obľúbené anime vydania ako napr Vtedy som sa reinkarnoval ako sliz , Nekonečný Stratos a Ovocie Grisaia.

Anime adaptácia mala premiéru 8. apríla 2016 a mala dvanásť epizód, kým skončila 1. júla toho istého roku. Po ňom nasledoval singel túto epizódu s názvom Shounen Maid: Onna wa Dokyou, Otoko wa Aikyou? Dňa 24. augusta 2016.

Po skončení prvej sezóny mnohí fanúšikovia túžia po pokračovaní. Aký je teda stav obnovenia 2. sezóny Shounen Maid? Kedy bude vydaný?

Zatiaľ sme od autora ani štúdia nedostali žiadne slová týkajúce sa 2. sezóny Shounen Maid. Nevieme, či dôjde k obnoveniu sezóny. Ani predstavenie nie je zrušené.

Bude 2. sezóna Shounen Maid možná?

Shounen Maid Sezóna 2 Obrázky 3

Keďže to ešte nebolo oficiálne oznámené, mnohí z fanúšikov sú zvedaví, či bude niekedy pokračovanie alebo nie. Bude 2. sezóna Shounen Maid možná?

Prvá sezóna Shounen Maid má za sebou už prvých sedem z desiatich zväzkov z mangy. To znamená, že štúdio bude mať sotva dostatok zdrojového materiálu na obnovenie sezóny. Nehovoriac o tom, že séria manga sa už skončila, čo znamená, že už nebudú žiadne nové diely a anime nebude mať zdroj na propagáciu. Keďže väčšina adaptácií anime sa robí ako marketingový nástroj (hlavne na zvýšenie predaja mangy), produkcia Shounen Maid Season 2 by nebola potrebná.

Pokiaľ ide o štatistiky, anime séria bola divákmi dobre prijatá, pretože získala slušné skóre 7,29 v MyAnimeList . Prehliadka však nemá dostatok členov, pretože na tej istej platforme zhromaždila celkovo iba 73 000 členov, čo nie je dosť veľké na to, aby zaručilo druhú sezónu.

S tým, čo bolo povedané, vzhľadom na veci uvedené vyššie, je bezpečné predpokladať, že Shounen Maid Season 2 by mohla nikdy byť prepustený.

Akcia Shounen Maid

Žiak základnej školy Chihiro Komiya po náhlej smrti svojej matky ostal bez domova a rodiny. To sa však zmení, keď narazí na bohatého a márnomyseľného cudzinca, ktorý sa ukáže ako jeho dlho stratený strýko Madoka Takatori. Madoka sa ponúkne, že Chihiro vezme k sebe, no po príchode do prvotriedneho sídla jeho strýka mladého chlapca privíta množstvo prachu a odpadkov. Keď sa Chihirove naštartujú úhľadné šialené inštinkty, pustí sa do upratovania celej rezidencie.

Shounen Maid je veselá komédia, ktorá sleduje Chihira, keď sa ocitne oblečený v naberanej uniforme (ručne vyrobenej jeho strýkom), poberá plat a pracuje ako chyžná.

(Zdroj: MyAnimeList )