Sezóna 2 sestry – Všetko, čo by ste mali vedieť!

Sezóna 2 sestry – Všetko, čo by ste mali vedieť!

Zaujíma vás, či 2. sezóna Sisters niekedy uzrie svetlo sveta? Máme pre vás všetky najnovšie aktualizácie! Sisters je austrálska séria vytvorená Jonathonom Gavinom a Imogene Banks. Inscenácia, ktorá vznikla v austrálskom Melbourne, sa prvýkrát vysielala ďalej Sieť 10 v októbri 2017. Potom vyšla na Netflixe ( Do noci ) o rok neskôr v septembri 2018. Sezóna obsahuje celkovo 7 epizód. Prvá epizóda mala 75 minút, čo z nej robí najdlhšiu epizódu v tejto sérii ( Ballers , Protistrana ), príspevok, ktorého dĺžka trvania všetkých epizód je 45 minút.

Sezóna 1 sestier – prehľad

Dej sa točí okolo dievčaťa Júlie Bechlyovej, ktorej svet sa obráti naruby po tom, čo jej otec, známy lekár na liečbu plodnosti, na smrteľnej posteli v otvorenom liste v novinách prezradí, že oplodnil ženy vlastnými spermiami bez toho, aby o tom vedeli, a je otcom. pre viac ako 100 detí. Julia sa ocitne v tomto chaose a rozhodne sa usporiadať rodinné stretnutie so všetkými potenciálnymi deťmi svojho otca. Vykonali sa testy DNA a ukázalo sa, že má celkovo 100 bratov a iba 2 sestry – Edie a Roxy. Prehliadka je plná drámy a komédie a ukazuje, ako sa tieto sestry, ktoré sú na rozdiel od seba, spájajú ako súrodenci. Edie je na jednej strane rodinnou priateľkou Julie a je zničená, keď sa dozvie, že jej matka už vedela, že doktor Bechly bol jej otcom. Na druhej strane vidíme, že Roxy, ktorá je hviezdou a moderátorkou detskej televízie, dostane zmysel žiť a znovu objaviť život po tom, čo zistí, kto je jej skutočný otec. Napriek ich skalnatému vzťahu potrebujete aj škatuľku vreckoviek, keď si sestry navzájom plačú cez plece zakaždým, keď čelia prekážke.Sezóna 2 sestry

Bude 2. sezóna Sisters?

Sezóna 1 Sisters získala celkovú sledovanosť 700 000 divákov, keď bola pôvodne uvedená na Netflix ( Armáda mŕtvych ). Nakoniec však klesol na 218 000 do konca prvého mesiaca po jeho vydaní. Dokonca aj na Network 10 bola zostava Sisters Season 2 odstránená, takže jej sláva bola krátkodobá. Zatiaľ nie je potvrdené, že bude 2. sezóna Sisters, ktorú prevezme Netflix.

Obsadenie Sisters 2. sezóna:

Ak vôbec existuje 2. sezóna Sestier, uvidíme rovnaké obsadenie ako 1. séria Sestry. Tu je zoznam obsadenia:

  • Maria Angelico ako Julia Bechly
  • Lucy Durack ako Roxy Karibas
  • Antonia Prebble ako Edie Flanagan
  • Barry Otto ako Július Bechly
  • Charlie Garber ako Isaac Hulme
  • Dan Spielman ako Tim

Potvrdenie o adaptácii Sisters v USA:

Možno sa nikdy nedočkáme 2. sezóny Sisters. Ale existujú špekulácie, že Fox bude mať americkú adaptáciu šou, menovite Takmer rodina s Brittany Snow, ktorá je považovaná za hlavnú - Julia Bechly. Producentmi šou budú Jason Katims a Annie Weisman. Neexistuje však žiadne potvrdenie, že tento remake uvidíme na Netflixe ( panovník ).