Sezóna 2 piesne Vivy Fluorite Eye: Všetko, čo zatiaľ vieme

Sezóna 2 piesne Vivy Fluorite Eye: Všetko, čo zatiaľ vieme

Nemôžete súdiť knihu podľa obalu. Práve týmito slovami hovorili fanúšikovia anime Vivy: Fluorite Eye’s Song o sérii po zhliadnutí prvých epizód. Napriek zvláštnemu názvu a primitívnym reklamným obrázkom, animák vtiahol divákov do sveta umelej inteligencie. Zaujímavá prezentácia materiálu, filozofických myšlienok, umenia a hudby – všetko išlo veľmi dobre a tóny 1. sezóny hovoria samy za seba. Čo však vieme o 2. sezóne piesne Vivy Fluorite Eye?

Dátum vydania 2. sezóny piesne Vivy Fluorite Eye

Vivy Fluorit Eye

Štúdio WIT( Vinlandská sága ) je zodpovedný za produkciu animácie, ktorá je známa z prvých troch sérií Útoku na Titane a pôvodného animáku Great Pretender.Celý svet čaká úradník vyjadrenia, ktoré ešte neboli doručené. Analytici však veria, že bude pokračovanie anime Vivy: Fluorite Eye’s Song. Koniec koncov, nestojí za to prestať byť na vrchole jeho popularity. Môže prísť niekoľko sezón. To sa ale zatiaľ nepotvrdilo. Po oficiálnom potvrdení novinky bude tento článok aktualizovaný o relevantné informácie.

Ale keďže ide o pôvodné anime, je veľká šanca, že dostane druhú sériu. Ak bude tento rok oznámené pokračovanie, očakávame, že Vivy Fluorite Eye's Song Season 2 príde na jar 2022, pretože toto je najpravdepodobnejší čas na vydanie pokračovania príbehu Vivy.

Song Action od Vivy Fluorite Eye

Keď sa vysoko vyvinuté AI vydajú na vyhubenie ľudstva, následný masaker naplní vzduch zápachom čerstvej krvi a horiacich tiel. Vedec v zúfalej snahe zabrániť tomu, aby sa katastrofa niekedy stala, vsadila všetko na pozostatok z minulosti.

Keď sa čas vráti o sto rokov späť, AI sú už integrálnou súčasťou ľudskej spoločnosti a sú naprogramované na špecifické úlohy, ktoré sa majú vykonávať počas celej doby ich prevádzky. Vivy, vôbec prvá autonómna AI, je speváčka, ktorej úlohou je šíriť šťastie prostredníctvom svojho hlasu.

V zábavnom parku, kde sa jej sotva kedy dostane poriadneho publika, sa snaží vyliať svoje srdce do svojich vystúpení a musí to opakovať deň čo deň, to znamená, kým sa pred ňou neobjaví pokročilá umelá inteligencia z budúcnosti a nepožiada ju o pomoc pri zastavení. zničujúca vojna, ktorá sa pripravuje už sto rokov. Keďže nemá čas spracovať odhalenie, ktoré prevráti jej svet hore nohami, je Vivy katapultovaná na storočnú cestu za odvrátením násilnej histórie, ktorá ešte len príde.