Pokračovanie mangy Seven Deadly Sins sa začína v januári 2021

Pokračovanie mangy Seven Deadly Sins sa začína v januári 2021

V najnovšom čísle Weekly Shonen Magazine Kodansha oznámila, že pred časom oznámila pokračovanie mangy Seven Deadly Sins do série. Sedem smrteľných hriechov (japonsky Nanatsu no Taizai) od 27. januára 2021 vychádza v časopise.

Sedem smrteľných hriechov Pokračovanie mangy

Podľa doterajších informácií bude nová manga titulovaná Štyria rytieri apokalypsy (japonsky: Mokushiroku no Yon-kishi) a zamerajte sa na postavu Tristana. V priebehu oznamovania termínu sa však už názov nespomínal.Publikované: Nakaba Suzuki Sedem smrteľných hriechov od októbra 2012 do marca 2020 v týždenníku Shonen Magazine. Hlavná séria vyšla vo vydavateľstve Shogakukan v 41 zväzkoch.

Implementácia anime v súčasnosti zahŕňa tri sezóny, niekoľko špeciálov a film a je k dispozícii na Netflixe. Okrem toho mätové anime vydáva sériu na DVD a Blu-ray. Štvrtá sezóna začína v januári 2021.

Sedem smrteľných hriechov pokračovanie ilustrácie manga

Sedem smrteľných hriechov Pokračovanie mangy

Akcia

Britské kráľovstvo bolo dávno rozrušené podskupinou Rádu svätých rytierov. Takzvaných Sedem smrteľných hriechov bolo spojených s krutou smrťou generála Svätých rytierov a následne nemilosrdne prenasledovaných. Mnoho obyvateľov kráľovstva verí, že neslávne známych Sedem smrteľných hriechov bolo vtedy úplne zničených. Ale nejaké fámy, že skupina sa skrýva pod zemou.

Prešlo desať rokov a Britannia opäť čelí veľkým ťažkostiam: Tentoraz celý Rád svätých rytierov povstal proti vládnucemu vládcovi. Jeho očarujúca dcéra Elizabeth, plná zúfalstva, ide hľadať jedinú zostávajúcu nádej: Sedem smrteľných hriechov! Čoskoro sa náhodou zoznámila s chlapcom Meliodasom, ktorý prevádzkuje hostinec a je tiež členom legendárnej skupiny. Spoločne sa vydávajú hľadať zvyšných členov a opakovane narážajú na zdanlivo neprekonateľné prekážky.