Pine Gap Sezóna 2: Všetko, čo doteraz vieme

Pine Gap Sezóna 2: Všetko, čo doteraz vieme

Hľadáte niečo vzrušujúce a tajomné? Nadchádzajúcu šou Pine Gap season 2 si určite zamilujete. Prvá časť zPine Gapbol vydaný v roku 2018 Netflix a vysielané ďalej ABC TV v Austrálii.

Pine Gap je séria Netflix, ktorá bola zlúčená s televíznou sieťou ABC v roku 2018. Táto relácia pochádza z Austrálie a je založená výlučne na politických príbehoch, dráme, záhadách a trileroch. Prehliadku napísali a vytvorili Mat King a Greg Haddrick, každá so šiestimi časťami. Tu nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o Pine Gap sezóne 2.Pine Gap Sezóna 2: Dátum vydania

Pine Gap sezóna 2

Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne vyhlásenie pre Pine Gap sezónu 2, keďže prvá sezóna zlyhala v Austrálii a upadla do nemilosti divákov na iných platformách, ako je Netflix ( Hilda ). Zlepšenie série zatiaľ nemalo zlé skóre, ale má štyri brutálne kritiky. Otváracia sezóna Pine Gap bola vystavená veľmi nevítaným recenziám. Teraz otázka po neúspechu prvej sezóny znie: bude ďalšia sezóna? Môžeme jednoducho predpokladať, že relácia bude po prvej časti zrušená. Ak však produkčný dom alebo tvorcovia zmenia názor, môžeme očakávať, že vyjde sezóna 2.

Možno Netflix a televízna sieť ABC ( Veľké nebo ) sa opäť zjednotí. Po tom, čo som nedostal správne recenzie, si nemyslím, že fanúšikovia prijmú druhú sezónu a Pine Gap a skončí to iba v prvej časti. Ešte chvíľu však nebudeme mať žiadne oficiálne oznámenie. Neexistuje ani žiadny trailer na sezónu 2. Áno, existujú aj ďalšie informácie zdieľané hercami Pine Gap na sociálnych médiách, ktoré nemusia byť čoskoro potvrdené.

Okrem toho sa výroba druhej sezóny nezačala. Dúfajme, že vydanie 2. sezóny príde, pretože fanúšikovia budú čakať na oficiálne vyhlásenie. Zostaňte s nami naladení až do ďalšej aktualizácie.

Pine Gap Sezóna 2: Obsadenie

Pine Gap sezóna 2

Ako sme uviedli vyššie v našom obsahu, relácia zatiaľ nemá žiadne potvrdenie. Herci však boli v prvej sezóne celkom dobrí. Ak očakávame sezónu 2, musíme sa tešiť na obsadenie prvej sezóny v ďalšej sezóne. Vidíme Jacqueline Mckenzie ako Kath Sinclair, ktorá hrá zástupkyňu vedúceho austrálskeho zariadenia, Parker sawyers ako Gus Thomson, ktorý hrá amerického riaditeľa misie, Tess Haubrich ako Jasmina Delic, ktorá hrá šéfku komunikačného spravodajského tímu, Steve Toussaint ako Ethan James ktorý hrá vedúceho amerických zariadení a Stephen Curry ako Jacob Kitto, ktorý hrá austrálskeho riaditeľa misie.

Ďalej uvidíme Sachin Jacob ako Simon Penny, Kelton mop ako Paul Dupain, Mark lewnord Winter ako Moses Dreyfus, Edwina Wren ako Eloise Chambers, Alice Keohavong ako Deborah Vora, Jason Chong ako Zhou Lin, Simon Keselle ako Belle James, Lewis Fitz- Gerald ako líška Rudi, Milly Alcock ako Marissa a Michael Anthony ako Will Thompson.

Pine Gap Sezóna 2: Plot

Pine Gap sezóna 2

The Pine Gap je mysteriózna a thrillerová dráma. Táto séria pochádza z Austrálie a bola vyrobená v roku 2018. Táto šou uvádza do praxe tajnú schopnosť Pine Gap formulovať originálny príbeh o tom, čo sa stane, keď poznanie, na ktoré sa vlasti spoliehajú, aby ich udržali v bezpečí, bude trpieť nevýhodami, ktoré trápia všetky vedomosti výskyt Pine gap, nenávistného malvéru, ktorý vložil niekto s právom vstupu do zariadenia. Prehliadka sa odohráva na politickej scéne medzi dvoma rôznymi vládami Austrálie a Ameriky a tiež so spoločným obranným spravodajským zariadením v Pine Gap.

Miestom výroby je juhozápadné mesto Alice Springs, Severné teritórium, Austrália. Austrálsky ozbrojený trilerový seriál Pine Gap mal premiéru na Netflixe ( Ozark ) dňa 7. decembra 2018, ktorý predpokladá konania, ku ktorým môže dôjsť v rámci tajného obranného zariadenia Pine Gap, ktoré je spoločné pre austrálsku a americkú vládu a je komplikované pri vyšetrovaní nástupníctva významných osobností po celom svete.

Ako je uvedené v prvej epizóde, celkový plán je pre posádky pokúsiť sa identifikovať potenciálnu podporu v práci po nedávnom útoku, ktorý zabil súkromné ​​lietadlo na palube APEC Mjanmarsko, kde boli obeťami austrálsky premiér a predseda USA.

Ak hovoríme o zápletke druhej sezóny, neexistuje žiadne oficiálne vyhlásenie pre druhú sezónu, ale Pine Gap Season 2 je presne to, čo by sme predpokladali o špionážnom thrilleri z časopisu, ktorý je založený na vešiaku na útese s rôznymi zápletkami. nápady a vládne sprisahania.

budeme vás informovať o potvrdených aktualizáciách. Dovtedy zostaňte s nami a čakajte na ďalšiu aktualizáciu