ParaNorman 2: Prečo nikdy nebude pokračovanie

ParaNorman 2: Prečo nikdy nebude pokračovanie

Fanúšikovia by pravdepodobne nemali vkladať nádeje do ParaNormana 2, pretože možnosť pokračovania je mizivá.

Podobný Koralína ParaNorman je tajomný stop-motion animovaný film, ktorý je obrovským hitom vďaka svojmu temnému hororovému príbehu, no zároveň je skvelý.ParaNorman je príbeh dieťaťa menom Norman, ktorý dokáže vidieť a rozprávať sa s duchmi. Kvôli tomu sa stáva vylúčeným a ľudia ho vidia ako čudáka. Ale aj vďaka svojim schopnostiam zažije nezabudnuteľné dobrodružstvá, od úteku pred zombíkmi až po komunikáciu s čarodejnicou, ktorá preklína ich mestečko, a preto zachraňuje ľudí v meste.

paranorman 2

ParaNorman, ktorý v roku 2012 vydalo animačné štúdio Laika, úspešne získal 19 ocenení vrátane ceny EDA za najlepší animovaný hraný film a nominovaný na 46 cien vrátane Oscara za najlepší animovaný film.

ParaNorman, ktorý režírujú Sam Fell a Chris Butler, získava 7,0 z 10 bodov IMDB . Získava tiež pochvaly a pozitívne recenzie od divákov aj kritikov.

S takouto spätnou väzbou niet divu, že ľudia dúfajú, že uvidia ParaNorman 2, hoci doteraz nie je nič na obzore.

Rekapitulácia ParaNorman

Ale o čom je ParaNorman?

V meste Blithe Hollow má dieťa menom Norman Babcock schopnosť vidieť a komunikovať s duchmi. Kvôli tejto schopnosti ho každý vidí ako čudáka a nikto nechce byť jeho priateľom, okrem tohto jedného chlapca, Neila, ktorý verí, že Normanova schopnosť je skutočná.

Raz, keď Norman pozerá film s jej babičkou, požiada Normana, aby povedal jeho otcovi, aby zapol kúrenie, pretože má studené nohy. Keď to Norman povie jej otcovi, všetci sú šokovaní a povedia Normanovi, že jej stará mama zomrela.

paranorman 2

Až jedného dňa mu Normanov strýko povedal o každoročnom rituále na ochranu mesta pred kliatbou čarodejnice a požiadal Normana, aby tento rituál vykonal. Ale veci sa pokazia a Norman namiesto toho zobudí sedem zombíkov, ktorí ho prenasledujú do mesta.

Ukáže sa, že sedem zombíkov sú ľudia, ktorí chceli pred rokmi popraviť malé dievčatko, ktoré bolo obvinené z toho, že je čarodejnica. Dievčatko sa rozzúrilo a preklialo tých siedmich ľudí na zombie – rovnako ako preklialo mesto.

Skrátka, Norman sa pokúša porozprávať s čarodejnicou, aby zastavila kliatbu a neprechovávala jej zášť. Urobil to a čarodejnica zruší kliatby. Zombíci teraz môžu ísť na druhú stranu a mesto už nie je prekliate.

Toto je taký šťastný koniec, ale diváci stále čakajú na ďalšie a nové dobrodružstvá v ParaNorman 2.

Bude niekedy ParaNorman 2?

Ale urobia tvorcovia ParaNorman 2?

Doteraz neexistoval žiadny náznak, že by sa s pokračovaním posunuli vpred alebo dokonca vytvorili spin-off príbeh.

Herecké obsadenie Normana, Kodi Smit-McPhee, pripustilo, že animačné štúdio Laika sa s najväčšou pravdepodobnosťou posunie vpred s novými originálnymi príbehmi namiesto toho, aby prežili predchádzajúce filmy.

Tiež hovorí, že si nie je istý, či niekedy uvidíme ParaNormana 2, a namiesto toho očakáva, že uvidíme ďalšie skvelé a úžasné nové filmy od Laiky.

paranorman 2

The Casts

Za úspechom ParaNormana je niekoľko neuveriteľných hereckých obsadení. Sú to Kodi Smit-McPhee ako Norman Babcock, Casey Affleck ako Mitch, Tucker Albrizzi ako Nel, Anna Kendrick ako Courtney a Christopher Mintz-Plasse ako Alvin.

Existuje aj niekoľko obsadení ako Leslie Mann a Jeff Garlin ako Sandra a Perry Babcock, John Goodman ako pán Prenderghast a ďalší herci a herečky.

Kde sa pozerať

Hoci je veľmi nepravdepodobné, že by sme niekedy videli ParaNorman 2, stále môžete sledovať ParaNorman na Netflixe. Môžete si ho tiež zakúpiť alebo prenajať na Amazon Instant Video, Vudu, iTunes alebo Google Play.