One Piece: Toto je 10 najvyšších aktívnych odmien

One Piece: Toto je 10 najvyšších aktívnych odmien

Od začiatku svojho dobrodružstva pred viac ako 23 rokmi sa hrdinovia z Jeden kus prešli značným vývojom. Poznáme to okrem iného aj podľa neustále sa zvyšujúceho množstva odmien, ktoré sa na ne udeľujú. Desať najvyšších aktívne odmeny ktoré sú propagované pirátom podľa aktuálny stav anime, pozrime sa na tento článok.

Ale ako sa prostriedky v Jeden kus skutočne prísť? No raz nám číslo signalizuje, aký silný je charakter. Čím vyššia odmena, tým silnejšia postava. Fyzická sila je však len kritériom na udelenie odmeny. Zahŕňa aj nebezpečenstvo, ktoré predstavuje pirát pre svetový poriadok, či koľko obetí si jeho činy vyžaduje.One Piece 10 najvyšších aktívnych odmien

Bounty č. 10: Charlotte Cracker

Prvou pirátkou na našom zozname je Charlotte Cracker, členka Big Mom. Je pätnástym dieťaťom Charlotte Linlin, členky štyroch cisárov. Cracker je jedným z veliteľov ich gangu a je jedným z najsilnejších členov skupiny, čo pôsobivo podčiarkuje jeho štedrosť 860 miliónov Berry.

Bounty Charlotte Cracker

Jeho sila pramení okrem iného v sušienkach, ktoré zjedol, čo mu dáva diabolské sily. Vďaka nej môže vytvárať a manipulovať s keksami, z ktorých často vytvára bojovníkov bojujúcich za neho a s ním. Často ich používa ako brnenie, aby oklamal svojich protivníkov. Jeho odmena tiež ukazuje, že ho svetová vláda považuje za vážnu hrozbu pre svoje plány.

Bounty č. 9: Charlotte Smoothie

Aj druhá postava na našom zozname patrí Big Mom Pirates a – v tomto bode vám povieme – Smoothie nie je posledným členom tohto gangu. Je 14. dcérou Pirátskeho cisára Veľkej mamy, veliteľky posádky a jednej z jej najmocnejších bojovníčok. V súčasnosti existuje 932 miliónov Berry vystavený jej hlave.

Bounty Charlotte Smoothie

V boji sa často spolieha na svoj dlhý meč, ktorý rada kombinuje so svojimi diabolskými silami. Vďačí za to vyžmýkanému ovociu, ktoré mu dáva silu vysušiť predmety alebo pripraviť protivníkov o vodu, ktorú prebodol mečom. To ich zase môže uložiť do ich vlastného tela, aby sa stali silnejšími.

Bounty č. 8: Jack

Jack je členom 100 najlepších pirátskych gangov a jedným z ich najvyšších veliteľov, čo jednoznačne svedčí o jeho obrovskej odmene 1 miliarda Berry. Je to zloduch zo Zou Arc a vládne časti Wano Kuni ako akýsi guvernér pirátskeho cisára Kaida.

Bounty Jack

V boji je povestný svojou hrubou silou, ktorá sa tiež viaže k jeho rybímu pôvodu. Po zjedení vzácneho prastarého diabolského ovocia zoanu sa dokáže premeniť na mamuta, čím sa zvýši jeho fyzická sila. V boji sa okrem sily spolieha predovšetkým na svoje dva meče, ktoré ovláda takmer majstrovsky.

Bounty č. 7: Charlotte Katakuri

A ďalšie miesto na tomto zozname zaberá člen Big Mom pirátov, presnejšie Charlotte Katakuri, druhý syn Pirátskeho impéria. Rovnako ako jeho dvaja súrodenci, aj on je veliteľom gangu, ktorého je jedným z najmocnejších bojovníkov. Náš hrdina Ruffy to pociťuje na vlastnej koži vo filme Whole Cake Island-Arc, ktorý bude čoskoro uvedený v televízii.

Bounty Charlotte Katakuri

Odmena pozastavená na Katakuri sa rovná hrdosti 1,057 miliardy Berry . Jedol z ovocia mochi, ktoré mu umožňuje vytvárať a ovládať mochi. Ale aj bez týchto síl je fyzicky enormne silný, vynikajúci bojovník s kopijou a tiež jedna z mála známych postáv One Piece, ktoré dokážu použiť všetky tri formy Haki.

Bounty č. 6: Kráľovná

Queen, rovnako ako Jack, je súčasťou 100 najlepších pirátskych gangov a je tiež jedným z jej najvyšších veliteľov. Okrem toho mu Kaido zveril kontrolu nad časťou Wano Kuni. Vďaka 1,32 miliardy Berry odmenou na neho, je pravdepodobné, že túto úlohu zvládne.

Bounty Queen

Hoci je to schopný bojovník, ktorý dokáže blokovať útoky od samotného Ruffyho, skutočné nebezpečenstvo prichádza z jeho mysle. Queen je mimoriadne schopný vedec a vynálezca, ktorý vyrobil napríklad dva nebezpečné vírusy. Okrem toho, ako Jack, raz zjedol prastaré ovocie diabla Zoan, ktoré mu umožnilo premeniť sa na Brachiosaura, čo zvyšuje jeho silu.

Bounty č. 5: Opica D. Luffy

Odmena nášho hlavného hrdinu urobila od začiatku jeho anime dobrodružstva obrovský skok a explodovala. V súčasnosti je mu ponúknutá odmena 1,5 miliardy Berry . To však nevyplýva len z jeho sily, ale najmä z nebezpečenstva, ktoré v ňom svetová vláda vidí pre súčasné usporiadanie.

Bounty Monkey D. Luffy

Vďaka svojim rokom trénovania je Ruffy enormne silný fyzicky aj psychicky. Okrem toho teraz ovláda rôzne silné techniky, ktorých použitie mu umožňuje využívať jeho diabolské sily žuvačky a nejaký čas aj Haki, vďaka čomu sú jeho útoky ešte silnejšie. Získal tak svoj titul ako Piaty pirátsky cisár.

Bounty č. 4: Marshall D. Teach/Blackbeard

Keď už hovoríme o pirátskych cisároch, ako vládcovia Nového sveta, poslednej časti Grandline, sú najmocnejšími pirátmi sveta One Piece. Po Whitebeardovej smrti zaujal jeho miesto bývalý podriadený Blackbearda a dostal svoju prvú odmenu.

Keďže za neho predtým nedostal žiadnu odmenu, jeho zajatie alebo odstránenie svetovej vlády teraz stojí za to 2 247 600 000 Berry.

Bounty Marshall D. Teach alias Blackbeard

Čierna brada sa už osvedčil ako nebezpečný pirát a mocný bojovník, napokon, bol to práve on, kto mohol chytiť Ruffyho veľkého brata Acea. Je obzvlášť nebezpečný, pretože je jedinou postavou z jedného kusu, o ktorej vieme, že ju dokáže použiť sily dvoch diabolských plodov: ovocie jeho vlastného temného ovocia a bieleho plodu extrémne silného zemetrasenia.

Bounty č. 3: Shanks

Tretie miesto patrí mužovi, ktorý inšpiroval Ruffyho, aby sa stal pirátom: Red Shanks. Ako jediný zo štyroch cisárov nejedol akékoľvek diabolské ovocie, ale to neznižuje jeho impozantnú povesť – ani jeho odmenu. Za odmenu je momentálne vystavený 4 048 900 000 Berry.

Bounty Shanks

Ako bývalý člen posádky Gol D. Rogera je Shanks vynikajúcim šermiarom, ktorý sa dokáže sám popasovať so sokolím okom. Jeho samotná prítomnosť po bitke pri Marineforde tiež stačila na okamžité ukončenie všetkých bojov.

Jedným z dôvodov sú jeho silné schopnosti Haki. Rovnako ako Katakuri, aj Shanks ovláda všetky tri druhy. Podľa Eiichiro Oda by postava mohla tento rok zohrať v príbehu obzvlášť dôležitú úlohu.

Bounty č. 2: Charlotte Linlin/Big Mom

Predtým sme Pirátskemu cisárovi venovali tri deti a hoci sú jej zverenci veľmi silní, jej mama Linlin hrá úplne inú ligu. Vodca pirátov Big Mom je vystavený a 4,388 miliardy Berry odmena. Môže za to aj jej minulosť, keďže v mladosti bola členkou notoricky známych Rocks pirátov.

Bounty Charlotte Linlin/Veľká mama

Dokonca aj v mladom veku bola Veľká mama vynikajúcou bojovníčkou, ktorá stále disponuje nadľudskou surovou silou. Okrem toho raz jedla z ovocia duše, ktoré jej dávalo diabolské sily. Tie jej umožňujú dať fyzickú podobu duši každého človeka, ktorého sa dotkne. Oponentom tak môže ukradnúť časť životnosti a pridať jej k vlastnej.

Bounty č. 1: Kaido

Najvyššia aktívna odmena je vystavená súčasnému protivníkovi Ruffyho a jeho priateľov: Pirátsky cisár Kaido. Má pod kontrolou krajinu Wano Kuni so svojím 100 najlepším pirátskym gangom, no slamené klobúky to chcú zmeniť a zvrhnúť ho. To by však nemalo byť jednoduché, pretože na hlavu svojho nepriateľa sú momentálne vystavení hrdí 4 611 100 000 Berry.

Kaido Bounty

Jeho legendárna fyzická sila mu vyniesla prezývky ako King of Beasts alebo Strongest Creature. Okrem toho má Kaido takmer nevyčerpateľnú výdrž aj bez svojho mocného haki, ako aj diabolských síl, za ktoré vďačí legendárnemu modelu rybieho ovocia. To mu umožňuje premeniť sa na draka, lietať a ešte viac zvýšiť svoju už tak impozantnú silu.