Oddelená sezóna 2: Obnovená alebo zrušená?

Oddelená sezóna 2: Obnovená alebo zrušená?

'Oddelené„od Netflix je romantická komediálna dráma o oddelenom páre Aryi a Shruti. Zameriava sa na zložitosť lásky a komplikovanú povahu každodenných vzťahov, vyžaduje osviežujúci a vtipný prístup k manželstvu, ktoré sa zdá byť v rozpade. Vráti sa Decoupled Season 2?

Predstavenie, ktoré vytvoril spisovateľ Manu Joseph, sa odohráva v mestskom prostredí Gurgaonu a primárne sa zameriava na interakcie bohatých párov s priateľmi a rodinou.S občasnými hindskými dialógmi šou okamžite prilákala množstvo fanúšikov, na ktorých zapôsobila podmanivá chémia a zábavné žartovanie Aryi a Shrutiho. Keďže premiérová sezóna šou končí na vrchole útesu, mnohí sa pýtajú, čo čaká tento výstredný pár a ich dcéru. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o „Decoupled“ sezóne 2.

Oddelená sezóna 2: Dátum vydania

Oddelená sezóna 2: Obnovená alebo zrušená?

1. séria „Decoupled“ má úplnú premiéru 17. decembra 2021 Netflix . Sezóna pozostáva z ôsmich epizód s dĺžkou 25 – 36 minút.

Áno, vieme, že ste zvedaví na sériu 2 show. To je jediná vec, ktorú vám teraz môžeme povedať. Zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne informácie o tom, kedy presne sa bude vysielať druhá sezóna. Ale nie je potrebné sa obávať, pretože Netflix potvrdil, že bude 2. sezóna Decoupled.

Najmä koniec sezóny 1 otvára dvere druhej sezóne, ktorá by mohla ďalej preskúmať životy Aryi a Shruti. Na konci vidíme, ako sa Arya náhodou dozvie o Shrutiho pláne opustiť krajinu s ich dcérou. Je zrejmé, že toto je bod konfliktu, ktorý by mohol zmeniť dynamiku medzi Aryou a Shruti a vyžaduje si riešenie – a na to je absolútne nevyhnutná druhá sezóna.

Okrem toho sa o relácii ešte nehovorí ako o limitovanej sérii; V skutočnosti bola jeho premiéra kategorizovaná ako sezóna 1 na streamovacej platforme. Tiež, ak vezmeme do úvahy všetky propagačné materiály vydané Netflixom, zdá sa, že šou bola plánovaná aspoň s niekoľkými sezónami.

Decoupled Season 2: Cast

Oddelená sezóna 2: Obnovená alebo zrušená?

Ak šou dostane zelenú pre druhú sezónu, môžeme očakávať, že sa hlavné obsadenie vráti do svojich úloh. Patria sem R. Madhavan (Arya Iyer), Surveen Chawla (Shruti Sharma Iyer), Arista Mehta (Rohini) a Mukesh Bhatt (Ganesh). Pravdepodobne opäť uvidíme Apara Mehtu (Madhu Sharma), Akash Khurana (Surinder Sharma), Mir Afsar Ali (Dr. Basu) a Hardika Oberoiho (Gollu).

Navyše, Freishia Bomanbehram (Pooja Jain), Chetan Bhagat (sám), Darren E. Scott (pán Lee), Puja Sarup (Lifecoach Jwala), Nazneen Madan (Bhumika) a Aseem Hattangadi (Mayank) môžu byť súčasťou pripravovaných aj druhú sezónu. Môžeme tiež dúfať, že sa pridajú nové tváre.

Oddelená sezóna 2: Očakávaná zápletka

Oddelená sezóna 2: Obnovená alebo zrušená?

Prvá sezóna ukazuje, ako Arya a Shruti prichádzajú k záveru, že ich manželstvo sa dostalo do slepej uličky. Počas bilancovania nových kariérnych vyhliadok a dohadovania sa o nových ľuďoch sa pár snaží prísť na to, ako sa pohnúť s rozvodom. Shrutiho rodičia prinášajú myšlienku odlúčenia a poukazujú na to, že indické manželstvá nepotrebujú lásku, aby fungovali. Na rozlúčkovej párty v Goa však Arya a Shruti oslavujú koniec manželstva s rodinou a priateľmi. Na druhej strane Rohini prijala správu o rozchode svojich rodičov hrubým spôsobom.

Neskôr sa Shruti rozhodla prijať pána Leeho a presťahovala sa s Rohini do Londýna pracovať v hedžovom fonde. Nepovie to však Aryi, ktorá sa to dozvie od Chetana Bhagata. V záverečnej scéne poslednej sezóny sa Arya zdesene pozerá na Shrutiho, uvedomujúc si, že stratí svoju dcéru aj partnerku.

Ak sezóna 2 dostane zelenú, môžeme očakávať, že uvidíme osudy Shruti, Arya a Rohini. Naozaj sa Shruti presťahuje do Londýna s Rohini? Podarí sa Aryi žiť sama v Gurgaone? Pravdepodobne uvidíme aj Rohininu reakciu na celý scenár – s rozvodom nie je spokojná, takže je pravdepodobné, že sa odmietne presťahovať do inej krajiny len s jedným rodičom. Kariéra Aryi a Shrutiho by mohla byť tiež potenciálnym kľúčovým bodom druhej sezóny, ak sa séria obnoví. Navyše, nové a staré postavy pravdepodobne prinesú viac komplikácií v životoch Aryi a Shruti.

Trailer k oddelenej sezóne 2

Netflix doteraz nezverejnil oficiálny trailer na Decoupled Season 2. Pre čitateľov, ktorí chcú sledovať prvú sezónu Decoupled, sme poskytli trailer vyššie. Užite si to!