Netflix predstavuje svojho vlastného veľvyslanca anime VTuber N-ko

Netflix predstavuje svojho vlastného veľvyslanca anime VTuber N-ko

Len pred pár dňami streamovacia služba Netflix oznámil že VTuber N-ko bude čoskoro predstavovať anime obsah platformy. Dnes debutoval oficiálny maskot.

Ambasádor Netflix VTubers pre obsah anime

Netflix VTuber N-co

Anime ambasádor Netflixu počúva na meno N-ko alebo Mei Kurono a je opísaný ako napoly ovca, napoly človek. Táto 24-ročná žena, ktorá by mala osláviť narodeniny 29. augusta a pochádza z Los Gatos, Kalifornia, bola navrhnutá 2D ilustrátorom Fubuki a vytvorená ako VTuber vývojárom 3D modelov Tumidango-san.Úlohou N-ko je informovať viac ľudí o anime seriáloch a filmoch. Keďže za VTuberinom stojí zamestnankyňa Netflixu, ktorá veľmi dobre pozná vlastný obsah anime, mala by vedieť obzvlášť dobre vysvetliť čaro titulov.

Netflix teraz plánuje pravidelne nahrávať videá s N-ko do YouTube, v ktorej VTuberin predstavuje rôzne anime v angličtine a japončine. N-Ko Show bude od 30. apríla 2021 aj týždenné živé vysielanie.

Rob Pereyda, vedúci anime v Netflixe, uviedol v tlačovej správe: Prostredníctvom N-ko sa náš tím teší na účasť na vzrušujúcich anime rozhovoroch, ktoré už prebiehajú online, a na zdieľanie všetkého skvelého anime, ktoré Netflix ponúka. Pridajte sa ku mne a privítajte N-ko vo svete anime!

Oznamovacie video ako aj úvodné video N-ko si môžete pozrieť pod týmto riadkom. Obe videá sú dostupné s anglickými titulkami.

Video s oznámením VTuber N-ko

Prezentačné video