Myriad Colors Phantom World sezóna 2: Bude to možné?

Myriad Colors Phantom World sezóna 2: Bude to možné?

Bude Myriad Colors Phantom World sezóna 2 možná?

Myriad Colours Phantom World je anime, ktoré kombinuje mnoho žánrov, ako je akcia, komédia, fantasy, kúsok života a nadprirodzené. Anime sa odohráva vo svete, kde existujú nadprirodzené entity, ako sú duchovia nazývaní „fantómovia“, a sleduje príbeh skupiny priateľov, ktorí sa vyrovnávajú s každodennými problémami, ktoré fantómy zvyknú vytvárať.Anime séria Myriad Colors Phantom World je adaptovaná od a ľahký román pod rovnakým názvom napísal Souichirou Hatano s ilustráciami Shirabi. Vyšiel 20. decembra 2013 a do 17. februára 2016 vyšiel celkovo v 3 zväzkoch. Jedným z najväčších úspechov, ktoré svetelný román dosiahol, je, že získal čestné uznanie v kategórii román 4. Kyoto Animation Award v roku 2013.

Anime adaptáciu produkuje Kyoto Animation, štúdio, ktoré je známe tým, že má skvelú reputáciu v anime komunite, keďže pri animácii väčšiny svojich adaptácií odviedli skvelú prácu. Ich najväčšie dielo môžete vidieť v podobe obľúbeného anime filmu Koe no Katachi, božského animáku Violet Evergarden a jedného z najsmutnejších romantických animákov. Clannad .

Bude Myriad Colors Phantom World sezóna 2 možná?

Myriad Colours Phantom World 2. séria obrázkov 2

Prvá séria anime série Myriad Colors Phantom World sa začala pravidelne vysielať 7. januára 2016 a mala 13 epizód, kým sa definitívne skončila 31. marca toho istého roku. Po ňom nasledoval a špeciálne epizóda s názvom Musaigen no Phantom World: Mizutama no Kiseki, ktorá bola odvysielaná 5. októbra 2016. Mnohí fanúšikovia, ktorí sledovali prvú sériu, okamžite chcú druhú sériu, aby videli jej pokračovanie. Bude teda 2. sezóna Myriad Colours Phantom World odpovedať na požiadavky fanúšikov?

Hoci nemáme žiadne platné informácie o mieste pobytu Myriad Colors Phantom World Season 2, môžeme s istotou povedať, že druhá sezóna nie je v žiadnom prípade uskutočniteľná.

Hlavným dôvodom je, že Kyoto Animation iba adaptuje prvý zväzok ľahkého románu do 12 epizódového anime a už teraz môžete povedať, že museli dať veľa výplní, aby to fungovalo. Anime seriálu chýbalo niekoľko hlavných zvratov od zdroja, čo by mohlo byť perfektným nastavením pre druhú sezónu. To znamená, že pre Kyoto Animation by bolo ťažké prispôsobiť zvyšok zväzkov a obnoviť sezónu, pretože séria anime obsahuje veľa pôvodného anime obsahu.

Anime tiež nebolo dobre prijaté komunitou a v Japonsku sa tak dobre nepredávalo. V skutočnosti má jedno z najhorších skóre (6,87 palca MyAnimeList ), ktorý Kyoto Animation dostal za adaptáciu anime.

Nespočetné množstvo farieb Phantom World má spin-off

Myriad Colours Phantom World 2. séria obrázkov 3

Anime séria Myriad Colors Phantom World prichádza s celkovo siedmimi vedľajší produkt epizódy s názvom Musaigen no Phantom World: Limitless Phantom World. Ide o špeciálnu obrazovú drámu, ktorá je pribalená k zväzkom Blu-ray/DVD hlavnej série. Každá z epizód má len 6 minút a má komediálne aspekty, pričom si stále zachováva postavy z hlavnej série.

Myriad farieb Phantom World Action

Fantómovia: nadprirodzené entity, ako sú duchovia alebo youkai, o ktorých sa donedávna považovali povery. Keď sa však vírus, ktorý infikuje mozog, rozšíri do celej spoločnosti, vnímanie sveta ľuďmi sa zmení, pretože sa ukáže, že mýtické bytosti žili celý čas vedľa ľudstva. Tento vírus výrazne ovplyvnil aj ľudí ďalšej generácie, čo im umožnilo vyvinúť špeciálne schopnosti, ktoré môžu použiť v boji proti nebezpečným fantómom.

Haruhiko Ichijou a Mai Kawakami sú dvaja z tých, ktorým bola udelená taká moc, pretože Haruhiko má schopnosť vyvolávať a pečatiť fantómy prostredníctvom kresieb, zatiaľ čo Mai vnáša silu prvkov do bojových umení. Spolu s priateľským fantómom Ruru tvoria tím E Hosea Academy, ktorý sa venuje vysporiadaniu sa s týmito často nezbednými bytosťami. Vo svete, kde sa prelína skutočné a neskutočné, Musaigen no Phantom World sleduje dobrodružstvá skupiny priateľov, ktorí sa vyrovnávajú s každodennými problémami spôsobenými fantómami.

(Zdroj: MyAnimeList)