Kedy môžeme očakávať Moriartyho Patriota 3. sezónu?

Kedy môžeme očakávať Moriartyho Patriota 3. sezónu?

Moriarty the Patriot, tiež známy ako Yuukoku no Moriarty, je mysteriózne anime, ktoré je založené na slávnych románoch Sherlocka Holmesa od Sira Arthura Conana Doyla. Anime má 2 sezóny. Prvý z nich bol vydaný koncom minulého roka od 11. októbra do 20. decembra 2020 s celkovo 11 epizódami. Zatiaľ čo druhá sezóna bola vydaná začiatkom tohto roka, od 4. apríla do 27. júna, s celkovým počtom 13 epizód. Hoci je to len pár mesiacov, fanúšikovia už netrpezlivo čakajú na Moriartyho Patriot Season 3.

Animáciu vykonávaVýroba I.G, rovnaké štúdio, ktoré je známe najmä vďaka svojim prácam na športových anime seriáloch ako napr Haikyuu!! a Kuroko's Basketball. Seriál režíruje Kazuya Nomura, ktorý tiež režíroval Hra Joker . Moriarty the Patriot je licencovaný spoločnosťou Funimation.Moriarty Patriot Sezóna 3

Séria je adaptovaná z mangy s rovnakým názvom, ktorú napísal Hikaru Miyoshi a ilustroval Ryousuke Takeuchi. Publikovanie začalo 4. augusta 2016 v Shueisha’s Jump SQ a v súčasnosti stále prebieha. Momentálne je k dispozícii celkovo 15 vydaných zväzkov, pričom 16. diel je naplánovaný na 3. decembra 2021.

Yousuke Saita napísal 3 ľahké romány, ktoré sú založené na mange, ktorú vydala Shueisha JUMP j BOOKS. K dispozícii bola aj 2-stupňová hudobná hra založená na mange, ktorá bežala v Japonsku v rokoch 2019 až 2020.

Dátum vydania Moriartyho Patriot Season 3

Moriarty Patriot Sezóna 3

Momentálne nie sú žiadne správy z Výroba I.G ohľadom produkcie Moriartyho Patriot Season 3. Zatiaľ anime upravilo mangu do kapitoly 56, ktorá je poslednou kapitolou zväzku 14. Vzhľadom na to, že v súčasnosti existuje len 15 vydaných dielov, fanúšikovia by museli čakať dlhšie, kým Moriarty Patriot Sezóna 3.

V súčasnosti sa však vyrába OVA. K dispozícii bude 2-epizóda OVA s názvom Yuukoku no Moriarty OVA. Jeho vysielanie je naplánované na 5. marca 2022 na špeciálnej akcii pre anime seriály v Nakano Sun Plaza v Tokiu. OVA bude údajne rozprávať originálny príbeh anime.

Dej Moriartyho Patriota

Moriarty Patriot Sezóna 3

Príbeh sa odohráva na konci 19. storočia, kedy sa Britské impérium stalo najväčším impériom na svete. V tejto dobe má národ prísnu ekonomickú hierarchiu, čo spôsobuje, že robotnícka trieda nemôže stúpať nahor, zatiaľ čo nad nimi vládne šľachta. Národný systém veľmi uprednostňuje aristokratov a určuje hodnotu vlastného života výlučne na základe ich hodností a bohatstva.

To viedlo k tomu, že traja bratia z rodiny Moriartyovcov, William James, Louis James a Albert, sa spojili a pokúsili sa zničiť skorumpovaný triedny systém v Británii. Dosahuje to William, ktorý pracuje ako kriminálny poradca pre bežných občanov, aby im pomohol s ich problémami, pričom pomaly ničí a odhaľuje súčasnú štruktúru.

Obsadenie Moriartyho Patriota

Moriarty Patriot Sezóna 3

William James Moriarty (Souma Saitou, ktorá tiež hrala ako Dvanásť v Terrore v Renaissance)

Sherlock Holmes (Makoto Furukawa, ktorý tiež hral ako Saitama v One Punch Man séria)

Albert James Moriarty (Takuya Saitou, ktorý tiež hral ako Caesar Anthonio Zeppeli v JoJo's Bizarre Adventure séria)

Louis James Moriarty ( Chiaki Kobayashi, ktorý tiež hral ako Langa Hasegawa v SK∞ )

Sebastian Moran (Satoshi Hino, ktorý tiež hral ako Kyoujurou Rengoku v Zabíjač démonov séria)

Fred Porlock (Yuuto Uemura, ktorý tiež hral ako Tamaki Amajiki v My Hero Academia séria)

John H. Watson (Yuuki Ono, ktorý tiež hral ako Louis v Beastars )