Jujutsu Kaisen Sezóna 2 Dátum vydania + Obsadenie a zápletka

Jujutsu Kaisen Sezóna 2 Dátum vydania + Obsadenie a zápletka

Anime Jujutsu Kaisen 2. sezóny bude pokračovať v úsilí Yuji Itadoriho nájsť a skonzumovať Sukanových 20 prekliatych prstov. Ale najprv sa anime televízny seriál ponorí do minulosti Satoru Gojo v Film Jujutsu Kaisen 0 .

Jujutsu Kaisen je japonská séria manga, ktorú napísal a ilustroval Gege Akutami a ktorá sa od marca 2018 objavuje v časopise Shueisha's Weekly Shonen Jump. Kapitoly Jujutsu Kaisen zhromažďuje a publikuje Shueisha, pričom od júna 2021 vyšlo šestnásť zväzkov tankōbon.Oči Jujutsu Kaisen Gojo

Príbeh sleduje stredoškolského študenta Yuji Itadoriho, keď sa pripojí k tajnej organizácii Jujutsu Sorcerers, aby zabil mocnú kliatbu menom Ryomen Sukuna, ktorej hostiteľom sa stal Yuji. Jujutsu Kaisen je pokračovaním Akutami's Tokyo Metropolitan Curse Technical School, serializovaného v Shueisha's Jump GIGA od apríla do júla 2017, neskôr zhromaždené v objeme tankōbon.

V tomto článku sa teda pozrieme na zdrojový materiál, ktorý zostal pre druhú sezónu. A zisk, ktorý adaptácia anime Jujutsu Kaisen priniesla. To nám povie, či sa uskutoční 2. sezóna Jujutsu Kaisen a možný dátum vydania.

Jujutsu Kaisen sezóna 2 epizóda 1 je niečo, na čo mnohí fanúšikovia čakali už od roku 2021. A po prečítaní tohto krátkeho, no podrobného príspevku bude ľuďom jasné, či bude aj Jujutsu Kaisen sezóna 2 a dátum vydania.

Bude tam Jujutsu Kaisen sezóna 2

Jujutsu Kaisen 2

Povedal by som, že pravdepodobnosť, že bude Jujutsu Kaisen sezóna 2 oznámená po r Film Jujutsu Kaisen 0 oni len oznámil . Nebudem prekvapený, ak budú dráždiť alebo dokonca oznámiť ďalšiu sezónu vo filmových titulkoch.

Ak by som mal uhádnuť, povedal by som, že dátum vydania druhej série bude v roku 2023. Ak je MAPPA veľmi zaneprázdnená, mohlo by to byť ešte neskôr, vzhľadom na to, na koľkých sériách pracujú. Pochybujem, že to bude skôr.

Existuje materiál pre 2. sezónu Jujutsu Kaisen?

Pre anime Jujutsu Kaisen je zdrojovým materiálom manga. A tu sú všetky informácie, ktoré potrebujeme pre 2. sezónu Jujutsu Kaisen. Povie nám, či existuje dostatok zdrojového materiálu na druhú sezónu . Je to dôležité, pretože by to mohlo zabrániť pokračovaniu a dátumu vydania.

Jeho kapitoly zhromažďuje a publikuje Shueisha do jednotlivých zväzkov tankōbon. Prvý diel vyšiel 4. júla 2018. K 4. júnu 2021 vyšlo šestnásť dielov. Anime pokryté od 1. do 7. dielu, takže pre druhú sezónu je k dispozícii ďalších 9 dielov.

Je manga Jujutsu Kaisen hotová?

Jujutsu Kaisen je stále prebiehajúca séria v roku 2021. Autor, Gege Akutami vydaný najnovší zväzok 4. júna 2021.

Kde začať s mangou Jujutsu Kaisen po anime?

Prvá sezóna anime Jujutsu Kaisen od štúdia MAPPA ( Anime Muž s motorovou pílou ), použité objemy 1 až 7. Finále prvej sezóny sa skončilo adaptáciou kapitola 63. Film Jujutsu Kaisen 0 bude adaptovať prequel 0. diel.

Dátum vydania 2. sezóny Jujutsu Kaisen

Dátum vydania Jujutsu Kaisen 2

V Japonsku Jujutsu Kaisen ( Oficiálna web stránka ) má vydaných 16 manga zväzkov. Existujú aj dva ľahké románové zväzky s názvom Vzletné leto a Vracajúca sa jeseň a Cesta ruží za úsvitu.

Posledný týždeň v marci 2021 hlavný programový riaditeľ MBS Hajime Yokota hovoril o pláne na jar 2021, keď sa ho pýtali na druhú sezónu.

Aj keď séria manga stále prebieha, momentálne nemáme žiadne konkrétne informácie, odpovedala Yokota.

Napriek akýmkoľvek protestom proti opaku by produkčný výbor anime bol šialený, keby neobnovil Jujutsu Kaisena na viac sezón, nielen na druhú. Toto anime nielenže dobre prijali recenzenti a v roku 2021 vyhralo ocenenie Crunchyroll's Anime of the Year, ale z prvého zväzku Blu-ray/DVD boxu sa za prvý týždeň v Japonsku predalo neuveriteľných 22 701 kópií!

Jujutsu Kaisen má 50 miliónov kópií v tlači manga od 05/2021. To ju radí medzi 30 najpredávanejších manga všetkých čias.

Manga Jujutsu Kaisen od Shueisha stále vychádza. Príbeh sa ešte neskončil a 8. diel pokračuje tam, kde anime skončilo. Takže so zdrojovým materiálom nie sú žiadne problémy.

Film Jujutsu Kaisen bol ohlásený 26. marca 2021. Žiadne nové oznámenie nebolo urobené na špeciálnej scéne Jujutsu Kaisen na AnimeJapan 2021, ktorá sa konala 28. marca 2021, o sezóne 2.

V najlepšom prípade, Film Jujutsu Kaisen 0 divadelná premiéra je naplánovaná na 24. decembra 2021. Potom Dátum vydania 2. sezóny Jujutsu Kaisen by bol v roku 2022 .

O Jujutsu Kaisen

Jujutsu Kaisen má licenciu na vydanie v anglickom jazyku v Severnej Amerike od spoločnosti Viz Media, ktorá vydáva mangu v tlačenej verzii od decembra 2019. Shueisha publikuje sériu v angličtine na online platforme Manga Plus. Dva romány, ktoré napísal Ballad Kitaguni, vyšli v máji 2019 a v januári 2020. 24-dielna adaptácia anime televízneho seriálu od MAPPA vysielaná na MBS od októbra 2020 do marca 2021. Licenciu anime Crunchyroll na streamovanie mimo Ázie poskytla spoločnosť Crunchyroll, ktorá mala premiéru v anglickom dabingu v novembri 2020. Pôvodný soundtrack k anime vyšiel v r. apríla 2021.

Kde sa pozerať na Jujutsu Kaisen

Sledujte Jujutsu Kaisen na:

NETFLIX CRUNCHYROLL HBOMAX VRV meWATCH

Jujutsu Kaisen postavy, obsadenie a štáb

I. Postavy a obsadenie

Charakter Obsadenie
Yuuji ItadoriJunya Enoki
Satoru GojouYuuichi Nakamura
Megumi FushiguroYuuma Uchida
Nobara KugisakiAsami Seto
Sukuna RyoumenJunichi Suwabe

Upozornenie: Spoilery o pripravovanom filme a druhej sezóne.

Satoru Gojo : je jedným z hlavných protagonistov Jujutsu Kaisen. Je to čarodejník jujutsu špeciálnej triedy a učiteľ na Tokyo Metropolitan Curse Technical College.

Ryomen Sukuna : častejšie nazývaný len Sukuna, je mocný prekliaty duch známy ako nesporný Kráľ kliatieb. Slúži ako jeden z hlavných antagonistov série Jujutsu Kaisen.

Toji Fushiguro : narodený Toji Zenin je opakujúca sa postava v sérii Jujutsu Kaisen. Bol bývalým členom rodiny Zeninovcov a neslávne známym vrahom známym ako Sorcerer Killer, ktorého si počas svojho času ako používateľ bez kliatby medzi inými skupinami najal Asociácia časových nádob. Bol tiež otcom Megumi Fushiguro a bývalým nepriateľom Satoru Gojo. Počas práce pre Star Religious Group slúži Toji ako primárny antagonista Gojo's Past Arc.

Yuji Itadori : je hlavným hrdinom série Jujutsu Kaisen. Je synom Jin Itadoriho a vnukom Wasuke Itadoriho, ktorý žil normálnym životom, kým nestretol Megumi a jeden zo Sukuniných prstov. Potom, čo sa stal Sukunovým plavidlom, Yuji začal navštevovať Tokyo Jujutsu High spolu s Megumi a Nobarou ako študenti prvého ročníka.

Megumi Fushiguro : je deuteragonistom série Jujutsu Kaisen. Je študentom prvého ročníka na Tokyo Jujutsu High a tiež potomkom rodiny Zeninovcov.

Yuta Okkotsu : je hlavným protagonistom prequel série Jujutsu Kaisen Jujutsu Kaisen 0: Jujutsu High. Spočiatku to bol prekliaty človek špeciálnej triedy, ktorého prenasledovala jeho priateľka z neskorého detstva, Rika Orimoto. Satoru Gojo mentoroval Yutu a zapísal ho na Tokyo Jujutsu High. Yuta je momentálne študentkou druhého ročníka na Jujutsu High. Až do incidentu Shibuya, keď sa vrátil do Tokia, trénoval s Miguelom v zámorí v Afrike.

Nobara Kugisaki : je tritagonistom série Jujutsu Kaisen. Je študentkou prvého ročníka a čarodejníčkou jujutsu 3. ročníka na Tokyo Jujutsu High spolu s Yuji a Megumi.

II. Produkčný tím

riaditeľ Park Sung Hoo
Zloženie seriálu Hiroshi Seko
Pôvodný tvorca Gege Akutami
Dizajn postáv Tadashi Hiramatsu
Štúdio MAPA

Akcia Jujutsu Kaisen

Stredoškolák Yuuji Itadori, ktorý sa nečinne oddáva nepodloženým paranormálnym aktivitám s Okultným klubom, trávi dni buď v klubovni alebo v nemocnici, kde navštevuje svojho ležiaceho starého otca. Tento pokojný životný štýl sa však čoskoro zmení na čudný, keď nevedomky narazí na prekliaty predmet. Po spustení reťaze nadprirodzených javov sa Yuuji ocitá, že je náhle vtiahnutý do sveta kliatieb strašných bytostí vytvorených z ľudskej zloby a negativity po prehltnutí spomínaného predmetu, ktorý sa ukázal ako prst patriaci démonovi Sukunovi Ryoumenovi, kráľovi kliatieb.

Yuuji na vlastnej koži zažije hrozbu, ktorú tieto kliatby predstavujú pre spoločnosť, keď objaví svoje vlastné novoobjavené schopnosti. Po predstavení na Tokijskej metropolitnej technickej strednej škole Jujutsu začne kráčať po ceste, z ktorej nemôže vrátiť cestu čarodejníka Jujutsu.