Jujutsu Kaisen Manga prekonala desať miliónov

Jujutsu Kaisen Manga prekonala desať miliónov

Jujutsu Kaisen Manga: Na oficiálnom twitterovom účte Jujutsu Kaisena bolo nedávno oznámené, že teraz je v obehu viac ako 10 miliónov kópií manga série Gege Akutami. Zahrnutý bol aj digitálny predaj.

V súčasnosti sa vysiela anime adaptácia

Gege Akutami začal Jujutsu Kaisen v roku 2018 v časopise Shueisha’s Weekly Shonen Jump. Séria v súčasnosti obsahuje 13 zväzkov, Shueisha začala simulovať publikovanie série v angličtine na aplikácii a webovej stránke Manga Viac v januári 2019.V súčasnosti sa vyrába anime adaptácia pod vedením Sunghoo Park (The God of High School) v MAPPA (‘ Muž s motorovou pílou , Útok na Titan , Kakegurui , Jujutsu Kaisen , Sága o zombielande & Idatenské božstvá poznajú iba mier ') štúdio. Hiroshi Seko (Attack on Titan: Lost Girls) píše scenár, zatiaľ čo Tadashi Hiramatsu (Yuri!!! on Ice) je zodpovedný za dizajn postavy.

Séria sa v japonskej televízii vysiela od 2. októbra 2020. V tejto krajine si Crunchyroll zabezpečil licenciu na anime a každý piatok o 19:45 v simulcaste uvádza novú epizódu v pôvodnom zvuku s anglickými titulkami.

Oznámenie Jujutsu Kaisen Manga

Jujutsu Kaisen Manga

Obsadenie

    Satoru Gojou: Yuuichi NakamuraYuuji Itadori: Junya EnokiMegumi Fushiguro: Yuuma UchidaNobara Kugisaki: Asami SetoSukuna Ryoumen: Junichi Suwabe

Produkčný tím

    riaditeľ: (riaditeľ filmu The God of High School) Sunghoo ParkProducent: (‚Boh strednej školy, Útok na Titan: Posledná sezóna) MAPPAskript:(Attack on Titan: Lost Girls) Hiroshi SekoDizajn postáv: (Jurij !!! na ľade) Tadashi HiramatsuHudba: (Dr. Stone, Boh strednej školy) Hiroaki Tsutsumi, Yoshimasa Terui, Arisa Okehazama

Akcia

Stredoškolák Yuji je skôr nenápadný, no za jeho nenápadnou fasádou sa skrýva obrovská sila. Školské športové kluby snívajú o tom, že sa Yuji stane členom, ale on radšej chodí s orieškami do paranormálneho klubu. Jedného dňa sa členom klubu dostane do rúk zapečatený, prekliaty predmet. Keď otvoria pečať, ani netušia, akú hrôzu vyvolávajú.