Ironheart – Všetko, čo vieme o pripravovanej sérii Disney+

Ironheart – Všetko, čo vieme o pripravovanej sérii Disney+

MCU má teraz za úlohu predstaviť nových Avengerov do svojho neustále sa rozširujúceho vesmíru, pričom jedným z nadchádzajúcich prírastkov je možno najinteligentnejší superhrdina v tíme. Disney+Železné srdceV tejto sérii sa predstaví Dominique Thorne ako Riri Williams, dospievajúca génia, ktorá navrhuje svoj vlastný high-tech oblek inšpirovaný Iron Manom ​​– a potom dostane podporu od samotného muža, Tonyho Starka, v snahe stať sa hrdinkou.

Zatiaľ čo jej oblek a meno môžu zaberať stránky z príručky padlého hrdinu, Riri je produktom jej vlastnej tvorby, mocným zázrakom, ktorého technické zručnosti a emocionálna inteligencia sú pripravené urobiť z nej jednu z najpútavejších postáv v MCU doteraz. Kým Riri uskutoční svoj oficiálny debut v MCU, ešte nejaký čas potrvá, o jej postave sa toho dá veľa dozvedieť (a, našťastie, aj sériu Marvel show a filmov, ktoré si môžete užiť). Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o Ironheart a nadchádzajúcom Disney+ séria, ktorá, čo je dosť zaujímavé, nebude prvýkrát, čo ju uvidíte v akcii.Ironheart Dátum vydania

Ironheart – Všetko, čo vieme o pripravovanej sérii Disney+

Marvel zatiaľ neoznámil dátum vydania Ironheart. Avšak vzhľadom na skutočnosť, že Feige potvrdil, že Riri Williams sa prvýkrát objaví v Black Panther: Wakanda Forever, očakáva sa, že séria bude mať premiéru v druhej polovici roku 2022 (najskôr) alebo niekedy v roku 2023.

Železné srdce v The Marvel Comics

Ironheart – Všetko, čo vieme o pripravovanej sérii Disney+

Ironheart Riri Williams je jednou z najnovších členiek kánonu Marvel a prvýkrát sa objavila pred piatimi rokmi vo filme Invincible Iron Man z roku 2016. Extrémny dôvtip mladej Riri ju odlišuje od hukotavého sveta okolo nej. Keď naplníme jej myseľ, povedal psychológ Ririným rodičom, je na vás... naplniť jej srdce a dušu. Musíte jej ukázať krásu tohto sveta. Pripomeňte jej, aby zažila život. Riri trávi väčšinu svojho času stavaním strojov a vŕtaním sa v technológiách, no má jednu kamarátku menom Natalie. Je tragické, že Natalie aj Ririin nevlastný otec boli zabití v krížovej paľbe.

Nakoniec high-tech hobby mladého inžiniera upútalo pozornosť Tonyho Starka, ktorý podporil jej úsilie technológiou a previedol ju svojou podstatou AI (keďže bol v tom čase v kóme). Bol to Tony, kto pomohol Riri stať sa Železným srdcom, symbolickým kývnutím na jej chýbajúceho milovaného a obrneným oblekom – doslovným aj emocionálnym –, ktorý nosí, aby sa s tým vyrovnala.

Obsadenie Ironheart: Kto je v tom?

Ironheart – Všetko, čo vieme o pripravovanej sérii Disney+

Ironheart je stále v ranom štádiu a zatiaľ bol ohlásený iba jeden člen obsadenia: Thorne ako Riri Williams, alias Ironheart. Thorne, ktorej predchádzajúce filmové titulky zahŕňajú If Beale Street Could Talk a Judas and the Black Messiah, bola osobne obsadená do tejto úlohy, ktorá sa jej dostala cez prekvapivý telefonát. V marci otvorila svoje skúsenosti Empire a povedala: Čakala som, že povedia, ako napríklad: 'Och, pošleme vám strany,' alebo: ,Odovzdajte nám svoju pásku.' Ale nestalo sa. neexistuje. Pokračovala: Bolo to ako: ‚Chceš to robiť?‘ Bola to pravdepodobne najunikátnejšia skúsenosť, akú som kedy zažil, pretože sa vôbec nekonali žiadne konkurzy.

Zápletka Železné srdce

Ironheart – Všetko, čo vieme o pripravovanej sérii Disney+

Podrobnosti o Ironheart ešte neboli zverejnené, ale séria má potenciál spojiť sa s veľkým MCU. Nielenže je Riri prepojená s high-tech svetom Wakandy (o tom neskôr), ale jej postava tiež spolupracuje s Bladeom – áno, samotným lovcom upírov – v najnovších komiksoch. Ak sa toto spojenie prenesie do série Disney +, mohlo by to pripraviť pôdu pre nadchádzajúci film Blade.

Keďže postava Ironheart čerpá inšpiráciu (a niektoré veľmi pokročilé technológie) z Iron Mana, je dôvod sa pýtať, či séria do hĺbky preskúma odkaz Tonyho Starka. Riri dokonca v jednom momente komiksu spolupracovala s Pepper Potts, takže určite existuje šanca, že rodinu uvidíme v Ironheart.

Ako sa Ironheart spája s Black Pantherom

Ironheart – Všetko, čo vieme o pripravovanej sérii Disney+

V augustovom rozhovore pre Comic Book prezident Marvel Studios Kevin Feige prezradil, že Thorne sa prvýkrát objavila vo filme Black Panther: Wakanda Forever, než si zahrala v jej vlastnej sérii. Riri a Shuri spolupracovali v predchádzajúcich komiksoch – ako hovorí editorka Marvel Alanna Smith, postavy sú dva najväčšie mozgy v Marvel Universe, ale to neznamená, že si budú hneď rozumieť. Navyše, vzhľadom na obnovený záväzok Wakandy preskúmať koniec Black Panthera, dáva zmysel, že národ bude hľadať top talenty po celom svete.

Inverse uvádza, že pokračovanie sa bude natáčať na Massachusetts Institute of Technology. Používateľ Twitter CreamOrScream 26. augusta zverejnil fotografie zo zákulisia Thorna, Danai Guriry (Okoye) a Letitie Wrightovej (Shuri) na akademickej pôde. V komiksoch sa Riri pripojila k MIT vo veku 11 rokov, táto škola je tiež almamatom Tonyho Starka

Trailer Ironheart

Ironheart – Všetko, čo vieme o pripravovanej sérii Disney+

Zatiaľ čo trailer Ironheart môže byť ďaleko, pokračovanie Black Panthera poslúži ako predstavenie postavy Riri predtým, ako ju vytvorí. Disney+ debutovať. Takže ešte predtým, ako padne oficiálny prvý pohľad, bude veľa teórií.