Griselda sezóna 1: Nová pripravovaná televízna relácia Sofie Vergara

Griselda sezóna 1: Nová pripravovaná televízna relácia Sofie Vergara

Netflix už predtým prišiel s niekoľkými televíznymi seriálmi, ktoré zobrazujú skutočnú postavu v kartelovom svete, akým je Narcos. A teraz príde Netflix s ďalším televíznym seriálom s názvom Griselda.

Ženská verzia Narcos, táto show bude sledovať príbeh kolumbijskej kriminálnej legendy a tiež kartelovej kráľovnej Griseldy Blanco. Ingrid Escajeda bude scenáristkou (pilot bol napísaný spolu s Mirom), ako aj showrunnerom a výkonným producentom. Ďalšími výkonnými producentmi sú Sofia Vergara, Eric Newman, Luis Balaguer, Doug Miro, Andrés Baiz a Carlo Bernard.Herečka, ktorú preslávila aj rola v sitkome Moderná rodina Bolo odhalené, že Sofia Vergara bude hrať ako Griselda Blanco v nadchádzajúcom televíznom seriáli Netflix. Uvádza sa tiež, že show bude pozostávať zo šiestich epizód a podľa oficiálneho dátumu vydania Netflixu bude každá epizóda trvať približne 50 minút.

griselda

Vzhľadom na to, aké úspešné sú tieto dve série Narcos, je veľmi zaujímavé zistiť, ako bude táto nadchádzajúca televízna show fungovať. Bohužiaľ, Netflix neodhalil veľa informácií o pripravovanej televíznej show, vrátane dátumu vydania a zápletky. Takže tu je to, čo o šou zatiaľ vieme.

Griselda: Kedy bude vydaný?

Aj keď sa správy o tejto televíznej relácii rozšírili, Netflix ( Kráľovstvo ) neoznámil žiadny oficiálny dátum vydania show. Sieť tiež nezdieľa žiadne konkrétne informácie týkajúce sa vývoja šou, vrátane toho, či ju dokončili, alebo sa začalo natáčanie.

Je teda pre nás takmer nemožné predpovedať, kedy budeme môcť predstavenie vidieť. Dá sa teda predpokladať, že natáčanie sa začne čo najskôr. A keďže bude pozostávať len zo šiestich epizód, nakrúcanie by nemalo trvať príliš dlho.

Na ďalšie informácie týkajúce sa dátumu vydania alebo akéhokoľvek postupu show si musíme ešte počkať, no zatiaľ môžeme predpovedať, že Griseldu uvidíme najskôr koncom roka 2022.

griselda

Griselda: Zápletka

Griselda stvárni skutočný životný príbeh neslávne známej vodkyne kolumbijského kartelu Griseldy Blanco. Má veľa mien vrátane Kokaínovej kmotry a La Madriny. V osemdesiatych rokoch prevádzkuje gigantický obchod s drogami.

Rovnako ako Narcos, aj od Griseldy sa očakáva, že nám porozpráva o živote Griseldy a o tom, ako vybudovala svoje drogové impérium. Očakáva sa tiež, že Griselda vykreslí ako najikonickejšiu ženskú postavu v histórii organizovaného zločinu, ako aj v jej osobnom živote.

Netflix zverejnil oficiálnu synopsu, ktorá hovorí: Oddaná matka, Blancova smrteľná zmes šarmu a netušenej divokosti jej pomohla odborne sa orientovať medzi rodinou a podnikaním, vďaka čomu sa stala všeobecne známou ako ‚Krstná mama‘.

Griselda: Obsadenie

griselda

Nie je veľa obsadenia, ktoré bolo odhalené. Netflix sa však podelil o to, že Sofia Vergara bude hrať ako vodca kolumbijského kartelu Griselda Blanco, alebo ktorá je často nazývaná ako The Black Widow.

Okrem Sofie Vergara sú v inom obsadení Alberto Guerra ako Dario, Vanessa Ferlito ako Isabel, Alberto Ammann ako Alberto Bravo, Christian Tappan ako Arturo a Diego Trujillo ako German Panesso.

Nebude chýbať ani Paulina Davila ako Carmen, Gabriel Sloyer ako Diaz, Julian Aidén Martinez ako June, Martin Rodriguez ako Rivi a José Zúñiga ako Amilcar.

Aj keď sa Griselda neobjavila v seriáli Narcos, je možné, že sa Pablo Escobar objaví v pripravovanej televíznej šou, aj keď stále nie je jasné, kto bude hrať jeho úlohu.

Zatiaľ nie je k dispozícii ani trailer, takže nemôžeme skutočne vedieť, ako bude príbeh vyzerať alebo aký je širší obraz show. Medzitým si sadnime a čakajme na akciu Sofie Vergara v Griselde.