Freakish Season 3: Obnovená alebo zrušená?

Freakish Season 3: Obnovená alebo zrušená?

V poslednej dobe sú trendy tínedžerské hororové relácie a „Podivné‘ je jednou z tých relácií, ktoré dokonale zachytávajú to, o čom je tínedžerská hororová šou. Fanúšikovia sú zvedaví, či sa Freakish Season 3 vráti?

Reláciu, ktorá sa vysiela, vytvorila Beth Szymkowski Hulu , má medzi obsadením niekoľko hviezd na sociálnych sieťach a sleduje príbeh skupiny stredoškolákov uväznených v ich škole po tom, čo neďaleký chemický výbuch premenil ľudí na príšerné zmutované stvorenia.1. séria filmu „Freakish“ mala premiéru 10. októbra 2016 a medzi tínedžerským publikom vytvorila trvalý dojem napriek slabým recenziám kritikov, ktorí ju kritizovali za jej neoriginálny tón a nápady.

Hulu však obnovil šou na druhú sezónu, ktorá mala premiéru 18. októbra 2017 a bola opäť milovaná svojou tínedžerskou fanúšikovskou základňou. Ak ste jedným z týchto fanúšikov, určite vás zaujíma, či sa ‘Freakish’ vráti aj tretiu sezónu.

O čom je Freakish Series?

Freakish Season 3: Obnovená alebo zrušená?

Prehliadka sa odohráva vo fiktívnej strednej škole v Kente. apokalyptické udalosti v šou začínajú v sobotu. Niektorí študenti školy sa v sobotu hlásili do väzby, zatiaľ čo mnohí iní odišli aj na iné aktivity, ako je basketbalový tréning, príprava na debatu, hudobné cvičenie atď.

Táto celkom obyčajná sobota sa však zmenila na nepredstaviteľnú, keď zazvonil zvon, ktorý signalizuje zadržiavanie a evakuačné cvičenia. Nie je nezvyčajné, že mestá majú veľké chemické závody, takže niektorí výzvu poslúchli, zatiaľ čo iní nie. Keď sa študenti, ktorí poslúchli výzvu a zavreli sa do chráneného prístrešku, vrátili do školy, videli, že následky chemického výbuchu úplne zničili ich mesto.

Mešťania nielenže zomreli, ale aj zmutovali na predátorov tvorov podobných zombie, označovaných ako čudáci. Preživší, ktorí nemajú kam utiecť a kde sa skryť, sa musia schovať v teraz temnej a strašidelnej budove školy a musia bojovať o prežitie, aby zostali nažive, keď vonku udrie apokalypsa.

Ako show postupuje, do školy prichádza nová skupina preživších, čím sa boj o prežitie ešte viac skomplikuje kvôli konfliktom medzi skupinami a nedostatku zdrojov.

Keďže ide o tínedžerskú hororovú drámu, „Freakish“ je súčasťou show o prežití zombíkov a súčasťou tínedžerskej telenovely. Má všetky prvky, ktoré charakterizujú tínedžerskú telenovelu, vrátane romantických vzťahov, súperenia na strednej škole, strategických spojenectiev, vojen medzi klikami atď., ktoré spoločne skomplikujú už aj tak náročnú úlohu prežiť a prekonať zombie apokalypsu. Predstavenie je plné tínedžerskej drámy, ako aj rôznych bojov o prežitie. Napriek tomu, ak nemáte radi nízkorozpočtové zombie show alebo sa zaujímate o tínedžerské drámy, potom „Freakish“ nemusí byť vaša vec.

Pokiaľ ide o kritikov, ľudia kritizovali show pre jej nedostatok originality a temperamentu, ale nevieme, ako sa kritici celkovo cítia, pretože na webových stránkach, ako sú Rotten Tomatoes a Metacritic, neboli zhromaždené žiadne kritické recenzie. Čo vieme, je, že relácia si medzi divákmi získava priemernú popularitu a má priemerné hodnotenie 6,6/10 na IMDb. Možno je to pochopiteľné, keďže tínedžerské show o prežití zombie pravdepodobne neprilákajú ani nepobavia divákov všetkých vekových kategórií.

Podivné obsadenie 3. sezóny

Freakish Season 3: Obnovená alebo zrušená?

„Freakish“ obsahuje prevažne mladé a nováčikové herecké obsadenie, ktoré má dostatočnú popularitu na to, aby malo fanúšikovskú základňu. Ak sa sezóna 3 vráti, môžeme očakávať, že sa opäť objaví predchádzajúce obsadenie.

V šou hralo niekoľko známych hviezd sociálnych médií a celebrít ako hlavné postavy.

Vedúcim skupiny je bojový umelec Leo Howard ako Grover Jones, jeden zo študentov školy, ktorý prežil po tom, čo bol vo väzbe, aby mohol byť so svojou milenkou Violet Adamsovou. YouTuberka Liza Koshy hrá Leovu lásku, Violet, ktorá je držaná v zajatí pre nedostatok trpezlivosti a sklon k útokom.

Adam Hicks si zahral školského tyrana Diesela Turnera, ktorý bol tiež zatknutý pre jeho sklony k šikanovaniu juniorov. Medzi ďalšie hlavné postavy, ktoré prežili, patria Aislinn Paul ako Natalie Callaway, Meghan Rienks ako Zoe Parker, Melvin Gregg ako Lashawn Deveraux, Tyler Chase ako Barrett McIntyre, Hayes Grier ako Noodle Nelson, Niki DeMartino ako Sadie, Saxon Sharbino ako Anka Keller a Jordan Calloway. ako Zane Hiatt.

Okrem hlavných členov má „Freakish“ niekoľko opakujúcich sa členov, ktorí hrajú menšie postavy a v seriáli sa objavujú epizodicky alebo krátkodobo.

Freakish Season 3 Dátum vydania

Freakish Season 3: Obnovená alebo zrušená?

2. séria seriálu „Freakish“ mala premiéru 18. októbra 2017, ale odvtedy neboli urobené žiadne oficiálne oznámenia týkajúce sa budúcnosti seriálu. V júli 2018 však niekoľko publikácií uviedlo, že Hulu prerušila show, čo nie je vôbec prekvapujúce vzhľadom na jej nedostatok masovej príťažlivosti a slabý výkon z hľadiska kritických hodnotení. Takže, ak hľadáte tínedžerskú drámu odohrávajúcu sa uprostred zombie apokalypsy, mali by ste sa radšej poobzerať inde, pretože „Freakish“ sa s najväčšou pravdepodobnosťou v 3. sezóne nevráti.

Trailer k šialenej sezóne 3

Keďže Hulu zrušil „Freakish“, nie sú tu žiadne nové sezóny ani upútavky, na ktoré by ste sa mali tešiť. Tu je však upútavka na 2. sériu, ktorá vám poskytne pohľad na druhú sezónu show.