Flower of Evil Season 2: Dátum vydania

Flower of Evil Season 2: Dátum vydania

Čakali ste dlho na 2. sezónu Flower of Evil? Máme pre vás všetky aktualizácie.

Kvet zlaje úžasná juhokórejská dráma, ktorú režíroval Kim Cheol-Kyu a napísal ju Yoo Jung-He. Vysielalo sa 23. septembra 2020 so 16 epizódami. Prehliadka si získala obrovskú popularitu pre svoj tón thrilleru a melodrámy. Ide o kriminálny seriál, ktorý sa zameriava na muža, ktorý má za sebou krutú minulosť, no nikdy z nej neukáže ani okraj, no keď je jeho žena detektívka, záhady nezostanú ukryté dlho a temné tiene vstúpia do svetla, aby vrhli jasnú perspektívu. scenára. Relácia sa primárne vysielala na televízia sieť a neskôr bol zdieľaný na Netflixe (Kráľ: Večný monarcha) pre pravidelných nadšencov.Zápletka kvetu zla 1. sezóna

Baek Hee Sung (Lee Joon Gi) navonok vyzerá ako ideálny manžel. Pracovitý remeselník, jeho kovoobrábacie štúdio sa stretlo so svojou poriadnou dávkou úspechu. Schopný zabezpečiť dobrý život pre svoju manželku a dcéru, je príkladným príkladom toho, aký by mal byť manžel. Ale tento dokonalý exteriér skrýva niektoré veľmi temné tajomstvá. Tajomstvá, o ktorých by bol radšej, keby sa jeho manželka detektíva Cha Ji Won (Moon Chae Won) nikdy nedozvedela. Keď sa však Ji Won ujme mimoriadne krutého prípadu, vydá sa na temnú cestu, ktorá by mohla narušiť samotné základy jej šťastného života. Odhodlaná postaviť tohto zlého psychopata pred súd, ponorí sa do tohto prípadu ešte hlbšie, len aby zistila, že zločinec, ktorého prenasledovala, mohol stáť celý čas vedľa nej. Dvojica podstupuje rôzne skúšky a utrpenia, aby ukončila zločin vo svojom príbytku, a šťastný koniec je privolaný, keď finále „Kvet zla“ začína pohľadom do minulosti, keď sa Hyun-soo (Lee Joon-gi) a Ji-won (Moon Chae-won) zosobášili. Samotný názov, Flower of Evil, predstavuje postavu Do Hyun Soo (Lee Joon Gi), ktorú nemôžeme definovať ako čiernu alebo bielu, a postavu Cha Ji Won (Moon Chae Won), ktorá sa po zničení vnútorných stien musí naučiť akceptovať nový svet. ona sama

Bude obnovenie: Flower of Evil Season 2

Zatiaľ neprišla žiadna odpoveď od tvorcov scenárov ohľadom 2. sezónyKvet zlana stole. Spisovatelia šou ukončili reláciu iba s jednou sezónou a ešte sme nedostali žiadne dôkazy od stola scenáristov. Relácia sa zlepšila v hodnotení a bola odvysielaná na Netflixe ( K Jazeru ), to je tiež skvelá správa, keďže šou si získala masívne publikum, to by mohlo byť aj zárukou polovičnej šance na návrat. Fanúšikovia špekulovali o návrate a fakty tiež dokazujú, že relácia po skončení získala prírastok sledovanosti prostredníctvom médií TNM a Nielsen Media Group. Príbeh sa nemusí nevyhnutne skončiť na cliffhanger alebo s podzápletkou pre ďalší diel, takže nie je veľká nádej, na ktorej by ste sa mohli držať sezóny 2 Flower of Evil.

Kvet zla sezóna 2

Flower of Evil 1. séria Cast Comeback

Príbeh by sa s najväčšou pravdepodobnosťou točil okolo toho istého bodu, v ktorom skončil, a preto by sme očakávali, že uvidíme rovnaké obsadenie ako predtým, pretože ešte nie sú preskúmané celé príbehy z pozadia a po nedávnej epizóde by sme mohli získať lepší prehľad o ich životoch. Svet sa bude točiť okolo Hee-Seonga a jeho minulosti. Vyzerá to teda, že hlavné obsadenie prvej sezóny, Lee Joon-Gi, Moon Chae-Won a Jang Hee-Jin, sa vrátia v nadchádzajúcom pokračovaní. Dokonca aj fanúšikovia chcú opäť stretnúť svoje obľúbené postavy. Dúfajme, že producenti obsadia rovnakých hercov pre Flower of Evil Season 2. Toto bola relácia s návratom pre Lee Joon Gi po dvoch rokoch pôsobenia v televíznom priemysle, takže fanúšikovia by chceli, aby v tej istej show hral ich obľúbený obchodník s kriminálnymi aktivitami.

Vydanie Flower of Evil Season 2

Fanúšikovia čakali na túto konkrétnu novinku príliš dlho, pretože sa nemôžu nabažiť série kriminálnych trilerov. Vzniklo veľa nových drám podobných žánrov, no keďže kórejský zábavný priemysel je známy svojimi návratmi, netrpezlivo čakáme aj na toto. Pandemický nedostatok spôsobil predĺženie mnohých drám, takže jarné prázdniny v roku 2022 by mohli byť vhodným časom na ochutnanie príjemných noviniek, dovtedy tu sledujte všetky aktualizácie týkajúce sa 2. sezóny Kvetu zla.