Dočkáme sa niekedy Interspecies Reviewers sezóny 2?

Dočkáme sa niekedy Interspecies Reviewers sezóny 2?

Bude niekedy 2. sezóna medzidruhových recenzentov?

Žáner ecchi by sa v dnešnej dobe dal považovať za bežný žáner a keďže sa k nemu prikláňa veľa ľudí, čoraz viac štúdií musí produkovať predstavenia s pozoruhodnými témami ecchi. Medzi konkurenciou je jedna s názvom Interspecies Reviewers, ktorá prevyšuje väčšinu výstav a vyvolala v komunite obrovskú kontroverziu.Jedinečné a vtipné sú dve veci, ktoré môžu opísať medzidruhových recenzentov. S dobre zvládnutou zápletkou mnohých ľudí poteší, čo relácia ponúka. Všetka chvála patrí Amahare, autorovi knihy Rukáv séria pod rovnakým názvom, z ktorej prevzala anime adaptácia. S ilustráciami od Mashy je manga séria tiež bezstarostná, pokiaľ ide o umelecký štýl. Bola serializovaná prostredníctvom manga webovej stránky Nico Nico Seiga Dragon Age od augusta 2016 a odvtedy zhromaždené v štyroch zväzkoch tankōbon vydaných vydavateľstvom Kadokawa. Bola tiež licencovaná v angličtine od Yen Press.

Štúdio Passione je tým, kto má na starosti adaptáciu Amaharovho výnimočného diela do anime série. Anime séria skutočne zodpovedá svojmu zdroju vďaka Passione, ktorý bol do adaptácie naozaj zanietený. Okrem Interspecies Reviewers vydala Passione aj ďalšie populárne anime vydania, ako napr Rokka: Braves of the Six Flowers , Citrus a High School DxD Hero.

Bude 2. sezóna Interspecies Reviewers možná?

Fotografie medzidruhových recenzentov 2. série 1

Prvá sezóna anime série Interspecies Reviewers začala mať premiéru 11. januára 2020 a mala 12 epizód, kým sa definitívne skončila 28. marca toho istého roku. Sériu anime si obľúbilo mnoho skalných fanúšikov Ecchiho. Pre mnohých z nich je to raj. To znamená, že túžia po obnovení sezóny, aby videli pokračovanie svojej obľúbenej série. Bude teda 2. sezóna Interspecies Reviewers, ktorá uspokojí fanúšikov?

Zatiaľ sme od autora ani štúdia nepočuli žiadne slová týkajúce sa 2. sezóny Interspecies Reviewers. Nevieme, či bude obnovená alebo zrušená. Existuje však možnosť, že dôvodom, prečo to ešte nebolo oznámené, je to, že anime nemá podporu fanúšikov a nemá dostatočný zisk zo show. V skutočnosti zisk z medzinárodného streamovania Funimácia , odstránila sériu zo svojej platformy po vydaní tretej epizódy. tiež Video Amazon Prime už 6. februára 2020 odstránila anime zo svojej služby. V Austrálii a na Taiwane však existujú malé trhy, ktoré pokračujú v simulcaste anime série.

Zdá sa, že na to, aby štúdio mohlo obnoviť sezónu, jediné, čo môžeme urobiť, je podporiť ich kúpou anime Blue-rays. A ak sa blue-rays dobre predávali v Japonsku, stále by sme mohli mať šancu vidieť 2. sezónu Interspecies Reviewers.

Anime séria v porovnaní s mangou

Medzidruhoví recenzenti 2. séria Obrázky 2

Prvá sezóna anime série Interspecies Reviewers upravila prvé tri diely série manga. V súčasnosti má prebiehajúca manga celkovo asi 6 zväzkov. S tým, čo bolo povedané, budeme musieť počkať trochu dlhšie, kým zdroj bude mať viac materiálov na obnovenie sezóny, aby štúdio ponechalo priestor na prispôsobenie zvyšných kapitol.

Akcia medzidruhových recenzentov

Svet obýva nespočetné množstvo rôznych rás, od energických víl až po vytekajúce slizy. Prirodzene, takýto taviaci kotol tvorov má širokú a lákavú škálu verejných domov. S toľkými možnosťami na výber je ťažké rozhodnúť sa, s ktorým dievčaťom prežiť zmysluplnú, medziľudskú skúsenosť.

Našťastie sa zišla úzka skupina statočných bojovníkov, aby osvietili verejnosť. Títo zvrátení dobrodruhovia sa zaviazali posúdiť príťažlivosť všetkých typov succu-girl prostredníctvom praktického výskumu. Či už sú to spaľujúce salamandre alebo vemeno hu-moo-ngous kravy-dievčatá, recenzenti Yoruno Gloss nezanechajú žiadne druhy.

Režisér Ishuzoku Reviewers, ktorý vedie hlavný mozog Miru Tights, sa snaží odpovedať na jednu z najpálčivejších otázok: ktorý druh je najsexi?

(Zdroj: MyAnimeList )