Dočkáme sa niekedy 2. sezóny Ikebukuro West Gate Park?

Dočkáme sa niekedy 2. sezóny Ikebukuro West Gate Park?

Ikebukuro West Gate Park je mysteriózna dráma, ktorá bola vydaná koncom roka 2020. Anime je upravené animačným štúdiom s názvomDoga Kobo, čo je rovnaké štúdio, ktoré robilo adaptáciu anime Mesačný dievčenský Nozaki-kun a Himouto! Umaru-chan. V seriáli je celkom 12 epizód, ktoré sa vysielali v japonskej televízii od 6. októbra do 22. decembra 2020. Najprv sa plánovalo vyjsť v júli 2020, ale kvôli pandémii museli byť odložené. Anime je licencované spoločnosťou Funimation.

Ikebukuro West Gate Park je pôvodne mysteriózna séria románov, ktorú napísal Ira Ishida. Román bol prvýkrát vydaný v septembri 1998 a dokončený v auguste 2009. Má celkom 6 zväzkov. Potom bola v roku 2000 adaptovaná na televíznu drámu naživo. Dráma získala od The Television v roku 2000 celkovo 7 cien televíznej dramatickej akadémie.Po úspechu live-action sú na základe príbehu vytvorené aj dve manga adaptácie. Prvý bol publikovaný od júla 2001 do novembra 2004 v časopise Young Champion Magazine. Manga má celkovo 4 zväzky a ilustruje ju Sena Aritou. Druhá manga bola publikovaná pod franšízou Ikebukuro West Gate Park v roku 2006 Shounen Magazine Weekly. Je to 1-zväzková manga a je ilustrovaná Masashi Asaki.

Dátum vydania 2. sezóny Ikebukuro West Gate Park

Ikebukuro West Gate Park 2. sezóna

V čase písania tohto článku neboli štúdiom žiadne novinky Doga Kobo ohľadom osudu Ikebukuro West Gate Park Season 2. Dobrou správou je, že manga je celkovo 15 dielov a anime je len 12 epizód, takže animačnému štúdiu by nemal dochádzať materiál

Počiatočné vydanie anime preskočilo prvé kapitoly románu a mangy, ktoré sa zamerali na to, ako si náš hlavný hrdina, Makoto Majima, spočiatku získal svoju povesť v Ikebukuro. Navyše, vo finále poslednej epizódy môžu diváci vidieť, ako sa niekto blíži k Makotovi kvôli inému prípadu, a to ešte predtým, ako obrazovka stmavne s nápisom Life Goes On. Niektorí fanúšikovia to interpretujú ako znamenie pre pokračovanie. Nebolo však potvrdené, že štúdio adaptuje 2. sezónu Ikebukuro West Gate Park.

Dej parku Ikebukuro West Gate

Ikebukuro West Gate Park 2. sezóna

Príbeh sa odohráva v tokijskej štvrti s názvom Ikebukuro. Štvrť je domovom nielen mnohých rôznych podnikov, ale aj gangov. Naša hlavná postava sa volá Makoto Majima. Napriek tomu, že nie je v žiadnom konkrétnom gangu, je v okrese dosť známy. Často je prezývaný ako poradca pri problémoch, keďže zvyčajne sprostredkúva medzi frakciami. Pomáha mu gang menom G-Boys, ktorý vedie Makotov priateľ Takashi Andou. Pod Takashiho velením sa G-Boys stali najvplyvnejším gangom v celom Ikebukuro.

Problém začína, keď nový gang s názvom Red Angels začne robiť pohyby na trávniku G-Boys. Spolu s problémami v Ikebukuro sa Makoto a G-Boys musia pokúsiť zabrániť totálnej vojne a zachovať existujúci mier v Ikebukuro.

The Casts of Ikebukuro West Gate Park

Ikebukuro West Gate Park 2. sezóna

Makoto Majima (Kentaro Kumagai, ktorý tiež hral ako Dae-Wi Han v The God of High School)

Takashi Ando (Kouki Uchi yama, ktorý tiež hral ako Meruem vo filme Hunter X Hunter (2011) )

Kyouichi Ozaki (Reiou Tsuchida, ktorý tiež hral ako Souta Kazama v Môj Senpai je nepríjemný )

Hiroto Ikekuchi (Subaru Kimura, ktorý tiež hral ako Aoi Toudou v Jujutsu Kaisen )

Tomomi Isogai (Natsuki Hanae, ktorý tiež hral ako Ken Kaneki v Tokijský ghúl séria)