DC: Michael B. Jordan vyvíja sériu Black Superman pre HBO

DC: Michael B. Jordan vyvíja sériu Black Superman pre HBO

Superhrdinov, sú milióny, a hoci vyzerajú rovnako, všetci sú iní. Či už je to v komiksoch Marvel alebo dc, každý superhrdina môže mať mnoho podôb a toľko pôvodu, vďaka kúzlu multivesmíru, prepisom a línii scenárov. Dnes nás zaujíma jeden z nich, ktorý chce HBO adaptovať do série.

Nový seriál HBO

Michael B. Jordan Black Superman

Podľa správy od Collider, Michael B. Jordan's produkčná spoločnosť, ktorú ste už videli Čierny panter alebo vynikajúci seriál The Whire/Počúvaj, pripraví novú sériu okolo komiksu DC Comic („ Swamp Thing , Netopierie dievča ') najznámejší superhrdina. Scenár by už napísal neznámy spisovateľ a zameria sa predovšetkým na postavu Val-Zoda.Pretože Val-Zod je čierny ekvivalent Supermana ! Už vieme, že časy Henryho Cavilla, ako sa hovorí Kal-elovi, vidí dokonca už za sebou. DCzvažuje reštart postavy a jej príbehu pôvodu , táto séria by lepšie zapadla do časového veku, pretože je to veľmi dobrý spôsob, ako resetovať časová os postavy na základe novej verzie postavy. Hoci Val-Zod nie je fanúšikom DC Comics úplne neznámy, rovnako ako on je druhým, ktorý prevzal identitu Supermana, po Clarkovi Kentovi.

Black Superman pre HBO

Michael B. Jordan spojený s projektom

Myšlienka nového Supermana vzplanula mnohé diskusie medzi DC a Warner Bros. a silné emócie medzi fanúšikmi v duchu postavy. Aby sa lepšie držal času nechali sa zviesť myšlienkou vybrať si farebného herca, ktorý by ho stelesnil. Zdá sa, že JJ Abrams a štúdiá to počuli reštart by bol s Michaelom B. Jordanom. Hovorili o projekte v minulosti, ale teraz sa zdá jasné, že Jordan bude mať na starosti čokoľvek, čo sa stane Black Superman. charakter .

Samozrejme, zatiaľ toto vsetko treba brat s rezervou. Ak je Jordanovo meno teraz pridružené k tejto sérii, ešte nevieme, či bude skutočne hercom alebo len producentom. Je známy svojimi hereckými schopnosťami a práve začína experimentovať na druhej strane kamery veriť 3 , naplánované na rok 2023. As je jedným z najvyhľadávanejších hercov v Hollywoode Momentálne je ťažké povedať, aká bude jeho účasť na projekte. Navyše sa objaví v ďalšej sérii. Čo ak …? naDisney+.

Postava Zeme 2

Séria Black Superman pre HBO

Preto sa seriál bude vysielať na HBO Max („ Nástupnícka sezóna 3 ') plošina. Bude hovoriť o novej genéze Val-Zod. Jeden Kryptonian, ktorý utiekol z planéty Krypton s Kal-El a Kara Zor-El pred jej zničením . Pred ľudstvom zostal skrytý niekoľko rokov, až zázraky, Liga spravodlivosti zo Zeme 2 Poďte ho hľadať, aby ste čelili supermanovi, ktorý má zjavne vymytý mozog. V konečnom dôsledku to bude klon Supermana, ktorý vytvoril Darkseid s názvom Brutálne.

Hoci Val-Zod má veľa podobností s pôvodnými hodnotami Kal-Ela je jedinečná postava s veľkým potenciálom. Teraz sme všetci nedočkaví, čo všetko to môže priniesť.