Dátum vydania 2. sezóny Osamake | Všetko, čo zatiaľ vieme

Dátum vydania 2. sezóny Osamake | Všetko, čo zatiaľ vieme

V anime sérii Osamake Season 2 sa Shiro/Kachi, Kuro a Maria stretnú v núdzovej situácii so Sueharu Maru aka Haru aka Su-chan. Kedy však Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy Season 2 vyjde? Bude viac postáv?

Prvú sezónu animovaného televízneho seriálu produkovalo štúdioDoga Kobo, ktorý je známy animákmi Gekkan Shoujo Nozaki-kun a Plastic Memories. Štúdio nedávno produkovalo anime Sleepy Princess v anime Demon Castle a anime Ikebukuro West Gate Park. V roku 2021 vydá Studio Doga Kobo Selection Project, Mobius Dust and Môj Senpai je nepríjemný .Dátum vydania 2. sezóny Osamake

Dátum vydania 2. sezóny Osamake

Neexistujú žiadne oficiálne správy týkajúce sa Osamake Season 2 od štúdia Doga Kobo ( Gekkan Shoujo Nozaki-kun ) a výrobcovia. OsaMake sezóna 1 bola vyrobená pod vedením režiséra Takashi Naoya (‚3D Kanojo: Real Girl‘) v štúdiu Doga Kobo, ktoré bolo predtým zodpovedné za New Game!. Scenár napísal Yoriko Tomita, pričom Naoya prispela aj k dizajnu postavy.

Scenár anime Osamake napísali spisovatelia Ayumu Hisao ( DanMachi: Je nesprávne pokúšať sa vyzdvihnúť dievčatá v žalári? ), Seiko Takagi ( Modrý exorcista , Zasľúbená krajina Nekrajiny, Wotakoi: Láska je pre Otaku ťažká ) a Yoriko Tomita (3D priateľka).

Kadokawa v máji 2021 oznámil, že má v úmysle vytvoriť minimálne 40 anime projektov ročne do roku 2023, čo predstavuje nárast o 20 percent z 33 titulov. Mnohé z týchto projektov budú novšie ľahké romány a manga série vydané Kadokawa, ale je možné, že budú obnovené aj ďalšie pokračovania.

Jedným z faktorov v prospech Osamake sezóny 2 je veľký nárast predaja ľahkých románov. V novembri 2019 mala celková séria v obehu približne 100 000 kópií; do októbra 2020 to bolo až 500-tisíc. Premiéra anime na jar 2021 výrazne podporila predaj kníh. Do mája 2021 bol Osamake neustále v top 10 pre týždenný predaj ľahkých románov v Japonsku podľa Oriconu.

Popularita anime Osamake v MyAnimeList má skóre 6,31/10 od 50 000+ používateľov. In IMDb séria má hodnotenie 6,1/10. Podľa všetkých týchto predajov a popularity môžeme usúdiť, že bude Osamake Season 2. Pre istotu si však musíme počkať na oficiálne vyhlásenie od producentov. Ak bude sezóna 2 oznámená tento rok, môžeme očakávať, že vyjde na jar alebo v lete 2022 alebo v zime 2023.

Osamake: Anime RomCom propaguje darovanie krvi

Od apríla do júla Krvné centrum Červeného kríža v Gifu distribuovalo exkluzívny priehľadný film Osamake všetkým darcom, ktorí doručujú krv v darcovských miestnostiach a darcovských autobusoch v prefektúre. Členovia krvného centra Lovelad dostali záložku zadarmo ako dodatočné poďakovanie.

Postavy, obsadenie a štáb Osamakeho sezóny 2

I. Postavy a obsadenie

Charakter Obsadenie
Sueharu MaruYoshitsugu Matsuoka (Kirito, Umenie meča online )
Kuroha ShidaInori Minase (Hestia, Dan Machi )
Shirokusa KachiAyane Sakura (Yotsuba Nakano, Kvintesenciálne kvintuplety )
Maria MomosakaSaori Oonishi (Aiz Wallenstein, Dan Machi)
Tetsuhiko KaiNobunaga Shimazaki (Eugeo, Sword Art Online)

II. Produkčný tím

ŠtúdioDoga Kobo ( Plastové spomienky )
Pôvodný tvorcaShūichi Nimaru
Originálny dizajn postavyUi Shigure

Osamake: Romcom, kde priateľ z detstva nestratí akciu

Suehara Maru je najlepšia kamarátka z detstva s jednou z najobľúbenejších dievčat na strednej škole Hozumino, Kuroha Shida. Roztomilá, spoločenská a láskavá, Kuroha je perfektný typ staršej sestry. Pri jej nohách neustále prosia chlapcov, aby boli s ňou. Keď sa však jedného dňa prizná Suehare, on ju okamžite odmietne; takto na ňu jednoducho nemôže myslieť! Okrem toho sa už zameriava na svoju prvú lásku – školský idol a renomovaného autora Shirokusa Kachi.

Suehara verí, že po jednom osudnom stretnutí má s Kachi šancu, no čoskoro zistí, že Kachi má priateľa! So svojimi snami, ktoré sú teraz rozbité, sa Suehara trápi nad tým, čo mohlo byť. To znamená, že kým sa k nemu Kuroha nepriblíži s návrhom: pomstime sa.