Dátum vydania 2. sezóny Darwinovej hry, dej, obsadenie a ďalšie

Dátum vydania 2. sezóny Darwinovej hry, dej, obsadenie a ďalšie

Darwinova hra je séria anime zo zimy 2020, ktorá skončila v marci toho istého roku. Finále 1. sezóny silne naznačilo 2. sezónu Darwinovej hry a fanúšikovia odvtedy netrpezlivo očakávajú 2. sériu.

Darwinova hra (Jap.: Dāwinzu Gēmu) je japonská séria manga napísaná a ilustrovaná FLIPFLOPs. Adaptácia anime televízneho seriálu štúdiom Nexus ( Rytierstvo neúspešného rytiera ) sa vysiela od 3. januára do 20. marca 2020.Dátum vydania 2. sezóny Darwinovej hry

Dátum vydania 2. sezóny Darwinovej hry

FLIPFLOPs spustili sériu vo vydaní z januára 2013 Manga shōnen od Akity Shoten časopis Bessatsu Shōnen Champion, ktorý vyšiel 12. decembra 2012. Séria bola k 8. decembru 2020 zostavená do 22 zväzkov. Manga vstúpila do svojho posledného oblúka 11. januára 2020.

Štúdio Nexus neoznámilo žiadne ďalšie plány anime na rok 2020 alebo 2021. Za predpokladu, že prvá séria bude finančne úspešná, možno sa rovno vrhnú do produkcie druhej sezóny.

Dúfajme len, že Darwinova herná sezóna sa tak neskončí Btooom! , ktorý nebol nikdy vyrobený, necháva divákov anime visieť vo vzduchu a čakať na dokončenie príbehu Death Game v mange.

2. séria Darwinovej hry ešte nebola oznámená. Oznámenie môžeme očakávať do konca tohto roka a séria vyjde v zime 2022.

https://twitter.com/MrAmbition90/status/1280626804622004226

Tvorcovia série FLIPFLOPs alebo Studio Nexus nezverejnili dátum vydania ani potvrdenie výroby. Tento článok bude aktualizovaný o relevantné informácie hneď, ako bude dostupný, takže sa sem určite vráťte!

Darwinova herná manga sa čoskoro skončí

Časopis Bessatsu Shonen Champion v decembri 2020 oznámil, že posledná udalosť v histórii sa začala vo zväzku 22.

Koniec mangy Darwin's Game sa blíži už čoskoro. Zatiaľ čo posledná kapitola alebo zväzok ešte musia byť odhalené, bolo oznámené, že manga vstúpila do svojho posledného príbehu od 11. januára 2020.

Čo očakávať od sezóny 2

Darwinova hra

Koniec 11. epizódy Darwinovej hry zodpovedal kapitole 30 zväzku 8.

Záverečné scény však zhrnuli iba časti neskorších kapitol, pretože koniec anime načrtol, ako Sunset Ravens implementovali zákaz D-Game.

Prvá sezóna Darwinovej hry nepokrývala podzápletku policajného vyšetrovania, ale je možné, že druhá sezóna Darwinovej hry ju vráti do popredia, akonáhle bude záležitosť eskalovaná.

Postavy, obsadenie a personál 2. sezóny Darwinovej hry

I. Postavy a obsadenie

Charakter Obsadenie
Kaname SudouYuusuke Kobayashi
Shuka KarinoKráľovná Ueda
Ryuuji MaesakaTaku Yashiro
SuiYumiri Hanamori
    Sudou Kanameje stredoškolák a hlavný hrdina Darwinovej hry. Neskôr sa stane vodcom klanu Sunset Ravens.Karino Shukaje hlavnou postavou Darwinovej hry a zároveň členom Sunset Ravens.Liu Xuelanje zabijak a člen Sunset Ravens. Je známa ako Nedotknuteľná vďaka svojej sile a skutočnosti, že je hráčkou Darwinovej hry číslo 1 v Japonsku.Oboroje kat a hráč Darwinovej hry pracujúci pre Game Master. Neskôr sa pripojí k Sunset Ravens po tom, čo ho zajali a vypočúvali.Kashiwagi Rein, tiež známy ako informačný maklér Rain, je jedným z hlavných protagonistov Darwinovej hry a hlavným členom Sunset Ravens.Suije členom Sunset Ravens. Okrem nej samej je v nej aj duša jej zosnulého brata Souta, obaja sú schopní sa v prípade potreby navzájom vymeniť.Inukaije členom Sunset Ravens. Pôvodne bol členom Danjou Boxing Club, kým nebol vylúčený za to, že bez povolenia vyzval člena aliancie Sudou Kaname.

II. Produkčný tím

riaditeľ Jošinobu Tokumoto
Zloženie seriálu Shu Miyama
Pôvodný tvorca Plážové šľapky
Dizajn postáv Kazuya Nakanishi
Štúdio Nexus

Kde sledovať Darwinovu hru

Sledujte Darwinova hra na:

CRUNCHYROLL HULU NETFLIX FUNIMÁCIA

Akcia Darwinovej hry

Darwin’s Game je akčný šónenský animák so sci-fi a mysterióznymi prvkami. Stredoškolák Kaname Sudou dostane od kamaráta pozvanie hrať Darwinovu hru, mobilnú aplikáciu.

Potom, čo si ho nainštaluje a začne hrať, sa z obrazovky vynorí had a uhryzne Kanameho. Stratí vedomie a prebudí sa na školskej ošetrovni.

Kaname odmietne tento bizarný incident a jeho myseľ si s ním robí triky a znova zapne aplikáciu, len aby si uvedomil, že herné bitky sa odohrali v reálnom živote. Preto je jeho cieľom zničiť bytosti Game Master.