Bude vymazaná 2. sezóna? + Dátum vydania a zápletka

Bude vymazaná 2. sezóna? + Dátum vydania a zápletka

Erased, v Japonsku známy ako Boku dake ga Inai Machi, je japonská séria manga, ktorú napísal a ilustroval Kei Sanbe. Príbeh autora Kei Sanbe si získal nespočetné množstvo sŕdc z celého sveta. Fanúšikovia si anime obľúbili natoľko, že teraz chcú vymazať 2. sezónu.

Jeho manga séria získala v priebehu rokov mnoho ocenení. Zo všetkých adaptácií počiatočného príbehu bola séria anime vyrobených spoločnosťou A-1 Pictures jednou z najviac oceňovaných. Roky po prvom vysielaní anime Netflix vybral prvú sezónu na opätovné vydanie na svojej platforme.Bude vymazaná 2. sezóna?

vymazaný dátum vydania 2. sezóny

Diváci boli zvedaví na druhú sériu počas prvého vysielania seriálu medzi januárom a marcom 2016. Anime seriál z roku 2016 skončil ako jeden z najlepších programov roku 2016 a získal vynikajúce hodnotenie na takmer všetkých významných hodnotiacich platformách.

Vymazaná séria obsahovala iný koniec ako jej zdrojový materiál. Okrem toho takmer všetky adaptácie franšízy, pozostávajúce zo živého akčného filmu a seriálu, pokryli celý príbeh mangy. Ani jeden z nich sa pôvodne nemal vrátiť na ďalšiu sezónu.

Pokiaľ štúdio nevytvorí úvodný príbeh pre Erased Season 2, nemusí dostať ďalšiu šancu. Keďže poznáme históriu A-1 Pictures, šance na návrat anime sú dosť malé.

Existuje dostatok zdrojových materiálov pre vymazanú sezónu 2?

Séria manga Boku dake ga Inai Machi vznikla už v júni 2012. Dovtedy vyšlo len 9 dielov tejto série. Sanbe ešte nedokončí príbeh svojej manga série a opäť nechal čitateľov na vrchole útesu.

Televízna anime séria Erased pokrývala prvých 7 dielov svojej mangy. Po vydaní anime Sanbe spustil iba 2 ďalšie zväzky svojej obľúbenej manga série. No, okrem pravdy, že zostávajúci zdrojový materiál nebude stačiť na úplne novú sezónu, samotný príbeh je neúplný.

Vymazaný dátum vydania 2. sezóny

vymazané anime

Akčný dramatický seriál naživo vydal Netflix v decembri 2017. A vedľajší produkt manga bola vydaná od júna do novembra 2016 a spin-off románová séria od Hajime Ninomae bol uvedený na trh v publikácii Bungei Kadokawa Kadokawa od novembra 2015 do marca 2016.

Kedy A-1 Obrázky vydala anime adaptáciu Sanbeho známej manga série. Počas svojho vysielania si seriál získal obrovskú popularitu a uznanie kritikov. Neskôr, po svojom anglickom vydaní, si anime získalo celosvetové uznanie a má významné dodnes.

Populárne anime z produkcie Studio A-1 Pictures, na ktoré fanúšikovia čakajú v novej sezóne, Magi sezóna 3 , Kaguya-sama sezóna 3 a Brána sezóna 3.

Napriek tomu je jedným z významných problémov nedostatok zdrojového materiálu pre Boku dake ga Inai Machi sezónu 2, pretože autor zdrojového materiálu prestal písať po 9. zväzku. Jediné, čo teraz môžeme urobiť, je zostať optimistom a očakávať vydanie. vymazanej sezóny 2 na konci roka 2021.

Kde sa pozerať Vymazané

Sledujte Vymazané na:

NETFLIX HULU CRUNCHYROLL FUNIMÁCIA HBOMAX

Vymazaná akcia

Erased sleduje Fujinuma Satoru, mladého mangaku z Chiba, ktorý má nejakým spôsobom schopnosť zvanú ‚Revival.‘ Môže ho vrátiť v čase do momentov, ktoré chcel zmeniť.

Keď Satoruovu matku zavraždí zločinec v ich vlastnom dome, jeho schopnosť ho vráti o 18 rokov späť do minulosti. To mu umožňuje chrániť nielen svoju matku, ale aj zachrániť deti, ktoré zomreli počas incidentu s únosom.