Bude aj citrusová sezóna 2? Tu je Čo vieme

Bude aj citrusová sezóna 2? Tu je Čo vieme

Citrus je japonská séria yuri manga. Saburouta je autorom a ilustrátorom série. Serializácia série manga sa začala v komikse Yuri Hime od Ichijinsha v novembri 2012 a pokračovala do augusta 2018. Serializáciu v angličtine povoľuje Seven Seas Entertainment. Následne bola manga séria Yuri Hime upravená do 12 anime epizód Studio Passione. Sezóna 1 bola spustená v januári 2018. Citrus plus, manga séria nasledovala v decembri 2018.

Dátum vydania 2. sezóny citrusov: Kedy vyjde?

Citrusová sezóna 2

Manga séria, Citrus, sa začala vysielať v roku 2012. Neskôr bola v januári 2018 predstavená anime adaptácia. Hoci Citrus Season 2 ešte nie je ohlásená, existuje veľa možností pre budúcu sezónu. Prvá sezóna adaptovala iba štyri diely manga série. Sezóna 2 môže začať od zväzku 5. Ale bohužiaľ, ani po dvoch rokoch nemáme žiadne správy o obnovení Citrusovej sezóny 2.Pašijové štúdiumzatiaľ neprezradil žiadne novinky na novú sezónu. Aj keď sa teší veľkej obľube fanúšikov a divákov v určitom veku, animovaný seriál dosiahol nízku sledovanosť. Môžeme mu vďačiť za nízke hodnotenie a menej priaznivé recenzie na IMDB a Myanimelista kvôli explicitným scénam. Nová sezóna je nepravdepodobná, pretože nízka sledovanosť by mohla štúdio odradiť.Okrem toho Studio Passione ( Stredná škola DxD sezóna 5 , Rokka no Yuusha sezóna 2 ) je známy tým, že režíroval iba jednu sériu adaptácií anime. Takže by nebolo prekvapujúce, keby sme dostali iba 1. sezónu Citrusu. Fanúšikovia by ale nemali strácať nádej, keďže štúdio by mohlo sériu obnoviť na ďalšiu sezónu. Séria môže byť tiež vybraná pre druhý diel inou produkčnou spoločnosťou. Takže náš najlepší odhad je, že Citrus Season 2 by mohla vyjsť až niekedy po roku 2022. Existuje možnosť, iba ak bude dopyt po skalných fanúšikoch.

Citrusová sezóna 2: Čo môžete očakávať

1. séria Citrusu nasledovala manga sériu od 1 do 4. Ak v budúcnosti príde skrášliť naše obrazovky 2. séria, je pravdepodobné, že začne od 4. dielu. Veľká časť manga série je ponechaná na spracovanie anime. Štyri sezóny 2, fanúšikovia čakajú na každú epizódu; bude zahrnutá kapitola. Podľa niektorých zdrojov, ak sezóna 2 čoskoro dorazí na naše obrazovky, bude pokrývať Harumiho oblúk, Yuzuov oblúk a dokonca aj Suzuranov.

Postavy, obsadenie a personál Citrusu

I. Charakter a obsadenie

CharakterObsadenie
Yuzu AiharaAyana Taketatsu
Mei AiharaMinami Tsuda
Harumi TaniguchiYukiyo Fujii
Matsuri MizusawaShiori Izawa

Mei Aihara je deuteragonistom mangy Citrus. Je predsedníčkou študentskej rady, dcérou Shō Aihara, nevlastnou dcérou Ume Aihary a mladšou nevlastnou sestrou/manželkou Yuzu Aihara.

Yuzu Aihara , je hlavným protagonistom mangy Citrus. Je nevlastnou dcérou Shō Aihary, biologickou dcérou Ume Aihary a staršou nevlastnou sestrou/manželkou Mei Aihara.

Matsuri Mizusawa je staršia sestra Inori Mizusawovej a bývalá stredoškoláčka, ktorá spočiatku slúžila ako antagonistka, no neskôr sa stala vedľajšou postavou seriálu.

Harumi Taniguchi je mladšia sestra Mitsuko Taniguchi a najlepšia priateľka Yuzu Aihara.

II. Produkčný tím

riaditeľ Takeo Takahashi
Zloženie seriálu Naoki Hayashi
Pôvodný tvorca Saburouta
Dizajn postáv Izuro Ijuuin
Štúdio Vášeň

Kde sa pozerať na citrusy

Sledujte Citrus na:

VRV NETFLIX CRUNCHYROLL FUNIMÁCIA PRIME VIDEO

Citrusová akcia

Príbeh sleduje život Yuzu Aihara. Je to spontánna mestská dievčina, ktorá sa rada zabáva a je módna. Yuzu je presunutý do novej štvrte, ako aj do novej strednej školy. Viac ako štúdium ju zaujímajú chlapci a nakupovanie. Ťažko sa začleňuje medzi konzervatívne dievčatá v škole.

Okrem toho má Yuzu konflikty aj so študentskou radou, vrátane Mei Aihary. Ukázalo sa, že Mei je jeho nová nevlastná sestra. Veci naberú negatívny spád, keď Yuzu začne rozvíjať romantické city k Mei Ahara.