Bude 4. sezóna The Rain? | Aktualizácie z roku 2021

Bude 4. sezóna The Rain? | Aktualizácie z roku 2021

Prvá pôvodná dánska séria Netflixu, The Rain, je postapokalyptická séria, ktorá rozpráva o životoch súrodencov Simone a Rasmusa, skrytých v bunkri ich vedeckým otcom. Keď vírus prenášaný kvapkami dažďa pohltí celú Škandináviu a zabije každého človeka, ktorý by mu bol vystavený. O šesť rokov neskôr súrodencov objaví skupina preživších. A spoločne sa vydávajú na misiu, aby našli svojho otca, ktorý môže mať pravdepodobne odpovede na Rasmusov stav a privedie ich k vyliečeniu.

Obdobie dažďov 4

Dážď vytvoril Jannik Tai Mosholt , Esben Toft Jacobsen a Christian Potalivo. Tento sci-fi triler bol vydaný 4. mája 2018. Po svojom vydaní vyvolal seriál veľkú reakciu verejnosti a kritikov, ktorí ho prezentovali ako vzrušujúci doplnok televízneho žánru dystopie. Odlišné postavy, presvedčivé herecké výkony a podmanivý príbeh, ktorý poukazuje na zánik ľudstva v časoch prežitia, priniesli seriálu solídne publikum.Vďaka svojej popularite a publiku Netflix ( Politik ) dal zelenú The Rain na tri sezóny. Dokonca bol trikrát nominovaný na dánske filmové ceny. Hoci ide o jeden z najpopulárnejších seriálov na sieti, Netflix ( Posledné Kráľovstvo ) sa rozhodol zastaviť sériu po tretej sezóne. Teraz sa fanúšikovia čudujú, prečo to bolo zrušené a či bude niekedy 4. séria The Rain?

Bude 4. sezóna The Rain?

3. séria The Rain bola vydaná 6. augusta 2020 na Netflixe ( Longmire ). Pozostáva zo šiestich epizód po 38 až 45 minút. Čo sa týka možnosti The Rain Season 4, tu je to, čo vieme. 19. júna 2019 Netflix ( Kmene Európy ) na Twitteri oznámili, že tretia séria bude poslednou. Fanúšikov to nepobavilo a svoju nevôľu vyjadrili búrkou tweetov.

Samozrejme, správa o zrušení môže fanúšikov, ktorí sledujú sériu od začiatku, odradiť, no ako všetko dobré, aj toto sa musí raz skončiť. The Rain Season 4 je nateraz oficiálne zrušená. Ak sa však pozrieme na svetlú stránku veci, kanál aspoň udelil tvorcom privilégium dokončiť sériu podľa svojich podmienok. Ponúka tak dokonalú rozlúčku s postavami.

Ale skôr, ako stratíte všetku nádej a budete sklamaní. Uvedomte si, že seriál bol vždy jedným z najsledovanejších Netflix (‘ Ruská bábika , Mŕtvy pre mňa ‘) neanglické originály. Séria sa stala populárnou nielen v domovskej krajine, Dánsku. Ale aj v iných krajinách ako Nemecko, Poľsko, Francúzsko, Brazília, Mexiko či Spojené štáty. To dáva mierny záblesk nádeje, že sa séria môže jedného alebo druhého dňa vrátiť. Šanca je menšia, ale vždy môžete dúfať.

Dátum vydania 4. sezóny dažďa

Ako je uvedené vyššie, Netflix („ Spoločnosť , Veľké ústa ‘) zrušil plány na The Rain Season 4. Jediná vec, ktorá je jasná, je, že webová séria sa už ďalšie kolo nevráti. Ak je však dopyt dostatočne vysoký, možnosť návratu relácie zostane.

Príbeh dažďa

The Rain sa odohráva v Škandinávii a zobrazuje následky konca sveta, ako ho poznáme, keď ľudstvo zasiahol smrtiaci vírus. V dôsledku záhadného dažďa, ktorý vyhladil takmer všetkých ľudí, našli dánski súrodenci Simone a Rasmus úkryt v bunkri. Po šiestich rokoch vyšli z bunkra v nádeji, že nájdu svojho otca, ktorý ich tu nechal.

Čoskoro súrodenci narazili na skupinu mladých preživších, ktorí cestujú po Dánsku a Švédsku a hľadajú bezpečné miesto. Medzitým je otec súrodencov zdanlivo tým, kto by mohol vrhnúť svetlo na udalosti, ktoré sa stali pred šiestimi rokmi, a poskytnúť liek.