Bude 2. sezóna zrušená? | Dátum vydania, obsadenie a dej

Bude 2. sezóna zrušená? | Dátum vydania, obsadenie a dej

Ak ste videli nový animovaný webový seriál pre dospelýchNedokončenéna Amazon Prime Video sa pravdepodobne pokúsite zistiť, či bude 2. séria Undone. Prvá séria psychologického trileru získala všeobecné uznanie.

Undone Season 1 má hodnotenie 98 % od kritikov Zhnité paradajky . Vidíme takmer rovnaký obrázok Metakritický , kde Undone má medzi kritikmi/divákmi skóre 86/100 a 8,4/10. A nakoniec, celkové skóre Undone on IMDb je viac ako priaznivá, 8,2/10 na základe cca. 15 tisíc hlasov (k dnešnému dňu).Na rozdiel od Davida Opieho (DigitalSpy) považujeme finále s otvoreným koncom len za východiskový bod pre Undone Season 2. Uvádza, že ak Amazon Prime ( Elektrické sny ) sa rozhodne pre obnovené Undone na ďalšiu sezónu, scenáristi šou by sa museli vysporiadať s takým kontroverzným finále, takže to nemá zmysel. Na druhej strane, nie je to intrika?

Nakoniec, Undone je mimoriadny televízny projekt, ktorý je založený na technológii animácie rotoskopu, ktorá nebola v televízii nikdy použitá, podľa oficiálneho oznámenia AMAZON („“ Bosch sezóna 8 ').

Zrušený dátum vydania

Zrušená séria 2

Druhá sezóna série Undone je oficiálne potvrdená na jeseň 2020. O sérii nebolo veľa aktualizácií. V skutočnosti sa takmer nič nestalo, pretože netušíme, kedy natáčanie začalo a či ešte stále prebieha.

Kedy však bude mať premiéru Undone Season 2? Ako môžete vidieť, Undone Season 1 je len 8-dielna časť, a preto výroba druhej sezóny nemôže trvať dlhšie ako rok. Preto máme všetky dôvody domnievať sa, že premiéra Undone Season 2 sa môže uskutočniť na jeseň 2021 alebo začiatkom roku 2022.

Postavy Undone

Alma Winograd-Diaz je ústredným hrdinom v Undone. Po takmer smrteľnej autonehode Alma zisťuje, že má nový vzťah k času a túto schopnosť využíva na to, aby zistila pravdu o smrti svojho otca.

Otec Miguel je novým kňazom v Camilinom kostole. Oceňuje jej angažovanosť vo farnosti a chce ju podporovať tak, ako ona podporuje členov farnosti. Keď mu Camila povie o svojich problémoch s Almou, ponúkne jej, že jej pomôže porozprávať sa s ňou. Keď však rešpektuje Almino rozhodnutie nebrať lieky a radí Camile, aby na ňu netlačila, je naňho naštvaná.

Sam je Almin priateľ. Narodil sa v Indii, no ako dieťa sa musel presťahovať do USA. Po šikanovaní tvrdo pracoval na tom, aby zbavil indického prízvuku.

Becca Winograd-Diaz je Almina mladšia sestra. Zasnúbila sa so svojím dlhoročným priateľom Reedom Hollingsworthom, ktorého Alma označila za milého. Krátko na to sa však vyspala s barmanom a týždeň pred svadbou opäť podviedla.

Jakub Winograd je otcom Almy a Beccy a bývalým manželom Camily. Zomrel na Halloween pred rokmi pri nehode spolu so svojím výskumným asistentom Farnazom, keď boli Alma a Becca ešte deti.

Zápletka Undone

Príbeh sa sústreďuje na Almu Winograd-Diaz, mladú ženu, ktorá sa po autonehode vydala na cestu takmer smrti. Kvôli takejto nezvyčajnej okolnosti má teraz šancu odomknúť svoju minulosť, ako aj objasniť pravdu o smrti svojho otca.

Undone malo premiéru 13. septembra 2019 na Amazon Prime Video (‘ Carnival Row sezóna 2 ‘). Webovú sériu tvoria uznávaní autori Raphael Bob-Waksberg a Kate Purdy.