Anansi Boys – nadchádzajúca séria Amazon Prime 2022

Anansi Boys – nadchádzajúca séria Amazon Prime 2022

Chlapci Anansije nadchádzajúca séria v Video Amazon Prime ktorá spojí streamovaciu službu a spisovateľa Neila Gaimana. Prime sa podelila o niektoré podrobnosti o tom, čo možno očakávať od nadchádzajúcej show.

Dátum vydania Anansi Boys

Anansi Boys – nadchádzajúca séria Amazon Prime 2022

Amazon Prime ešte nezverejnil dátum vydania série, ale oznámili, že natáčanie sa začne koncom tohto roka v roku 2021.Natáčanie seriálu v Škótsku koncom roka 2021 sa pravdepodobne zameria na dátum vydania v lete 2022, ale toto je len optimistická predpoveď.

Po začatí natáčania sa začnú objavovať ďalšie podrobnosti o sérii, pričom oficiálny dátum vydania bude pravdepodobne oznámený približne vtedy.

Prehliadka bude šesťdielna limitovaná séria, čo znamená, že druhá sezóna je nepravdepodobná. zatiaľ sa však nič nepotvrdilo.

Anansi Boys bude možné sledovať exkluzívne na Amazon Prime Video.

Synopsa Anansi Boys

Anansi Boys – nadchádzajúca séria Amazon Prime 2022

Séria sleduje deti pána Nancy po jeho smrti. Charlie Nancy sa dozvie, že jeho otcom nie je nikto iný ako Anansi, boh afrických podvodníkov. Teraz musí prísť na to, ako to zvládnuť, spolu s zistením o dávno stratenom bratovi, o ktorom ani netušil, že ho má. Aký nebezpečný bude Charlieho život?

Obsadenie Anansi Boys

Anansi Boys – nadchádzajúca séria Amazon Prime 2022

Delroy Lindo bol obsadený ako pán Nancy, ktorý pôsobí ako očarujúca postava.

O obsadení Linda Gaiman povedal: Delroy Lindo je majster na javisku a obrazovkách a my sme veľmi šťastní, že ho máme.

Nemôžem sa dočkať, až uvidím, ako jeho príťažlivosť a šarm zafungujú pre Anansi Boys, keď hrá nespoľahlivého otca so skrytými hĺbkami.

Lindo je najlepšie známy pre svoje úlohy vo filme Spike Lee Da 5 Bloods, ako aj v The Cider House Rules a Heist.

Zápletka Anansi Boys

Anansi Boys je adaptáciou rovnomenného medzinárodného bestselleru Neila Gaimana.

Sleduje príbeh Charlieho Nancyho, mladého muža, ktorý je zvyknutý na to, že ho jeho odcudzený otec ponižuje.

Keď však jeho otec zomrie, Charlie zistí, že jeho otcom je Anansi, boh rozprávania.

Dozvie sa tiež, že má brata Spidera, ktorý po vstupe do jeho života prináša ďalšie zaujímavé a nebezpečné dobrodružstvá.

Toto je samostatný príbeh a nie je spojený s ďalšou sériou Amazon Prime od Gaimana, American Gods.

Príbeh je originálnym konceptom vytvoreným z rozhovoru medzi Gaimanom a Henrym, pričom táto dvojica sa znovu zišla pri predstavení.

Gaiman zdieľal správy vo vyhlásení: Anansi Boys začali okolo roku 1996 z rozhovoru, ktorý som mal s Lennym Henrym o písaní rôznych príbehov a o tom, že sme súčasťou kultúry, ktorú obaja milujeme.

Píšem román, (dúfam) povznášajúcu a humornú knihu o mŕtvom bohovi a jeho dvoch synoch, o vtákoch a duchoch, zvieratách a polícii, založený na Karibiku a príbehu Afriky.

Gaiman pokračoval: Som rád, že Sir Lenny Henry je jedným z našich výkonných producentov. Bol tam, keď to bolo vyrobené. nahovoril audioknihu a dodržal podstatu inscenácie.

Pokúsili sme sa vytvoriť nový druh show s Anansi Boys a prerazili sme s ním, aby sme vytvorili niečo, čo oslavuje a teší rozmanitosť pred aj za kamerou.

Existuje nejaký trailer pre Anansi Boys?

Nie, Amazon Prime ešte nezverejnil upútavku na nadchádzajúcu sériu. s tým môžeme očakávať, že sa trailer priblíži k dátumu vydania.

Keďže natáčanie sa začne koncom tohto roka, prví fanúšikovia by mali očakávať, že trailer bude začiatkom roku 2022, no môže to byť oveľa dlhšie.

Možno ešte nie je k dispozícii trailer, ale Amazon Prime Video odhalilo prvý plagát k seriálu, ktorý pomáha fanúšikom pochopiť tón a atmosféru show.

Plagát zobrazuje krajinu Afriky s mužom stojacim na útese v diaľke s výhľadom na pulzujúcu krajinu.