American Soul Season 3 – Otrasie to opäť našou obrazovkou?

American Soul Season 3 – Otrasie to opäť našou obrazovkou?

American Soul je životopisná dráma založená na príbehoch zo zákulisia show Soul Train, jednej z najdlhšie trvajúcich show v Amerike, ktorá sa začala v rokoch 1971 až 2003 a bola založená na myšlienke „lásky, mieru a duše“. Nie je teda divu, že ľudia žiadajú 3. sezónu American Soul, pretože show má dlhú históriu a význam.

„American Soul“ vyzdvihuje život svojho tvorcu a ukázalo sa, že je to neuveriteľný príbeh o legendárnom umelcovi. Takže nepochybne má v Amerike veľa fanúšikov a divákov. Takže, bude tu 3. sezóna American Soul? Pohodlne sa usaďte, relaxujte a vychutnajte si funk, pretože vám povieme všetko, čo potrebujete vedieť o 3. sezóne American Soul!Bude 3. sezóna American Soul?

American Soul Season 3 Characters BET

2. sezóna „American Soul“ mala premiéru 27. mája 2020 na BET ( Klub prvých manželiek ) a skončilo sa ôsmou epizódou 15. júla 2020. V čase písania tohto článku BET nezrušila ani neobnovila 3. sezónu American Soul. Nie je však dôvod na paniku! Pokiaľ ide o sledovanosť, Amercian Soul je vlajkovou loďou spoločnosti BET. American Soul Season 2 si počínala celkom dobre a zaznamenala v priemere 620 000 divákov na epizódu.

V skutočnosti sa čísla v priebehu šou skutočne zvýšili! Sezóna 2 má celkovo vyššiu sledovanosť ako prvá séria, takže niet pochýb o tom, že BET bude v šou pokračovať, pretože je v ich najlepšom záujme pokračovať v jej úspechu. A pochybujeme, že kanál vytiahne zástrčku z titulu, ktorý je na vrchole svojho úspechu. Dá sa teda s istotou povedať, že 3. sezóna American Soul bude pokračovať, pokiaľ ide o kedy? No ten je zatiaľ neznámy.

Kto bude hrať v 3. sezóne American Soul?

American Soul Season 3 Characters BET

Sezóna Eacg rozpráva iný príbeh o produkcii Soul Train podľa iného umelca, ale 2. sezóna American Soul končí kritickým bodom, takže uvidíme pokračovanie príbehu z druhej sezóny. Hlavné postavy, ako napríklad Sinqua Walls, hrajú hlavnú úlohu Don Cornelius , impozantný, chybný a fascinujúci muž, ktorý nevidel úspech, kým nevytvorí „Soul Train“ – čo z neho robí uznávanú osobnosť. Jason Dirden hrá Geralda Aimsa, gangstra a majiteľa klubu, ktorý je odborníkom na vykonávanie zhonu. Iantha Richardson opisuje postavu Tessy Lorraine, riskantky, ktorá sa nevyhýba novej výzve ani dobrodružstvu. Tessa je tanečnou koordinátorkou v „Soul Train“.

Ďalšie vedľajšie herecké obsadenie, ako napríklad Katlyn Nichol, hrá Simone Clarke, rebelskú honičku za snom, odhodlanú dosiahnuť hudobnú slávu. Christopher Jefferson je Julius JT Tucker, rodený hudobný producent. Perri L. Camper je Delores Cornelius, Donova bývalá prvá manželka, zatiaľ čo Kelly Price je Brianna Clarke, hlava Clarkovej domácnosti a matka Simone a Kendall. India McGee hrá Flo, tanečnicu vo filme „Soul Train“. Christopher B. Duncan sa pripojil k obsadeniu v sezóne 2 ako Ray Bradley. Dá sa povedať, že všetky sa vrátia v 3. sezóne American Soul.

Aký je príbeh 3. sezóny American Soul?

American Soul Season 3 Characters BET

Pokiaľ ide o dej, sezóna 2 sa odohráva v roku 1975 a sleduje Dona Cornelia, keď žongluje so stúpajúcou slávou s podlomeným zdravím a neistým rodinným životom. Vo finále sa všetky jeho problémy dostanú do bodu varu. Vieme, že séria sa pôvodne začala tým, že Cornelius uvažoval o svojom odkaze pred svojou smrťou v roku 2012. Príbeh by teda mal pokračovať až do posledných minút Corneliovho života. Druhá sezóna ešte nepokrýva posledné dni a od roku 2012 je ešte príliš ďaleko, takže 3. sezóna American Soul bude pokrývať éru 80-tych rokov Soul Train, ktorá bude pretkaná rasovými konfliktmi súvisiacimi s šou.

V každom prípade budeme tu, aby sme aktualizovali túto stránku, pretože pribúdajú ďalšie informácie týkajúce sa príbehu a obsadenia 3. sezóny American Soul! A ak chcete získať ďalšie zábavné a úžasné predstavenia, vždy si pozrite ďalšie príbehy tu naÚžasný!