Alderamin On The Sky 2. sezóna: Zrušená alebo obnovená?

Alderamin On The Sky 2. sezóna: Zrušená alebo obnovená?

Keď sa Madhouseovo vojensko-historické anime prvýkrát odvysielalo, mnohí z nás boli ohromení jeho kvalitou. Prešiel takmer rok a fanúšikovia stále čakajú na obnovenie Alderamin On The Sky Season 2. Štúdio na druhej strane odmietlo ďalej diskutovať o pokračovaní. Zostal nejaký lúč nádeje? Vystúpi niekedy Alderamin On The Sky 2. séria v televízii? Všetko, čo o nej potrebujete vedieť, nájdete tu.

Séria ľahkých kníh Nejimaki Seirei Senki, známa aj ako Alderamin na oblohe , sa prvýkrát objavila v roku 2012 ako zbierka poviedok. Bol serializovaný na celkovo 14 dielov, pričom posledná kniha vyšla v roku 2018. V roku 2016 sa o tento koncept začala zaujímať populárna anime produkčná spoločnosť Madhouse, ktorá sa rozhodla premeniť ho na anime sériu. Medzi júlom a septembrom 2016 sa anime seriál vysielal na japonských televíznych staniciach.Alderamin On The Sky Sezóna 2: Aktualizácie obnovy

Alderamin On The Sky 2. sezóna

Alderamin On The Sky 2. sezóna

V súčasnosti Madhouse neobnovil Alderamin On The Sky na druhú sezónu. Keď bola fantasy animácia prvýkrát vydaná, zaujala predstavivosť tisícov ľudí na celom svete. Medzitým dostal pozitívne recenzie od divákov aj kritikov a nakoniec sa stal obľúbeným fanúšikom. Napriek tomu relácia nezískala objem predaja DVD a Blu-Ray, ktorý sa očakával. Aby som to povedal na rovinu, Nejimaki Seirei Senki sa strašne potopil a bol pre jeho producentov úplnou a úplnou katastrofou.

Zlý disk šou môže byť jedným z dôvodov, prečo sa Madhouse rozhodol neobnoviť 2. sériu Nejimaki Seirei Senki. Po neúspechu s prvým dielom sa štúdio možno zdráha riskovať vydanie ďalšieho. Na druhej strane román a manga séria Alderamin On The Sky LN sa obe skončili. Anime relácie často slúžia ako reklama na základný materiál, na ktorom sú založené. Výsledkom je, že pokračovanie nemá žiadny obsah na reklamu, čo ešte viac znižuje pravdepodobnosť návratu v budúcnosti.

Existuje nádej pre Alderamin On The Sky 2. sezóna?

Áno, pre Alderamin On The Sky Season 2 stále existuje nádej kvôli popularite anime a obrovskému dopytu po jeho návrate, pokiaľ anime zachováva svoju vysokú kvalitu. V dnešnej spoločnosti majú diváci veľký vplyv na to, či sa relácia obnoví alebo nie.

Je možné, že Madhouse alebo akékoľvek iné štúdio sa rozhodne využiť šancu na obnovenie série, ak bude dostatočný záujem. Zatiaľ nám ostáva len pripojiť sa k petíciám na podporu druhej časti a komunikovať so štúdiami prostredníctvom platforiem sociálnych médií.

Dátum vydania Alderamin On The Sky 2. sezóna

Podľa Madhouse populárna manga premenená anime ešte nebola aktualizovaná alebo sa už nevyrába. To znamená, že pre Alderamin on the Sky Season 2 stále existuje nádej. Teraz sa zdá, že dátum vydania v roku 2022 bude najpravdepodobnejší.

Anime seriály ako Alderamin on the Sky

Zatiaľ čo čakáte na druhú sezónu Alderamin on the Sky, iné porovnateľné anime môže byť zábavné sledovať.

Arslan Senki: Heroic Legend Of Arslan

Aslan Senki: The Heroic Legend of Arslan je úchvatná historická fantasy animácia z produkcie Liden Films, ktorá mala premiéru v roku 2015. Dej predstavenia sa sústreďuje okolo Arslana, zvláštneho mladého princa z Perthu, ktorý na rozdiel od svojho otca nemá kvalifikáciu stať sa kráľom. v tradičnom zmysle. Boj spustošil jeho kráľovstvo a on sa vydáva na cestu, aby mu prinavrátil bývalú slávu.

Sága o Tanyi Zlej

Sága Tanya the Evil je populárna vojenská fantasy anime séria z produkcie Studio NUT, ktorá mala premiéru v roku 2017. Okrem pôvodnej premisy, ktorá sa točila okolo doby, kedy je arogantný japonský administratívny pracovník odsúdený na reinkarnáciu do iného sveta, séria tiež si získal srdcia miliónov fanúšikov. Tanya Degurishav z cisárskej armády, 9-ročná vojačka, sa reinkarnuje na jej miesto a nezomrie prirodzenou smrťou.