Akiba's Trip Season 2: Aké sú šance?

Akiba's Trip Season 2: Aké sú šance?

Je nejaká šanca na Akiba's Trip Season 2?

Akiba's Trip je anime, ktoré spadá do žánru akcie, komédie, nadprirodzena a ecchi. Séria sleduje príbeh Tamotsu Denkigaia, ktorý sa za nešťastných okolností zmenil na upírske cosplayové monštrá známe ako Bugged Ones. Spojil sa s tajomným Matome Mayonaka s baseballovou pálkou a otaku cosplayerkou Arisou Ahokainen a vytvorili skupinu s názvom The Electric Majonéza, aby vyslali tieto stvorenia.Séria Akiba’s Trip začala ako hra pre PSP, ktorá debutovala v roku 2011. Získať , ktorý je aj strojcom série Božská brána , herná séria Akiba’s Trip vyšla exkluzívne v Japonsku. Prvá hra zo série Akiba’s Trip bola vydaná 19. mája 2011, nasledovala hra pokračovanie s názvom Akiba’s Trip 2 alebo tiež známy ako Akiba’s Trip: Undead and Undressed.

Hra tiež rozšírila svoju sériu vydaním Akiba's Trip: First Memory a Akiba's Trip: Hellbound & Debriefed, ktoré vyšli v Japonsku 20. mája 2021 a v Severnej Amerike 20. júla 2021. Sú dostupné na Playstation 4 aj Nintendo Switch.

Na Tokyo Game Show 15. septembra 2016 bolo oznámené, že herná séria Akiba's Trip bude mať adaptáciu anime televízneho seriálu s názvom Akiba's Trip: The Animation. Gonzo, štúdio, ktoré je najlepšie známe pre svoje obľúbené anime vydania ako napr Hellsing , Welcome to the N.H.K. a Rosario + Vampire je zodpovedná za produkciu anime adaptácie. Zaujímavosťou je, že anime má pripomínať 25. výročie štúdia Gonzo.

Bude Akiba’s Trip Season 2?

Úspory

Akiba’s Trip: The Animation bol prvýkrát odvysielaný 4. januára 2017 a mal 13 epizód, kým sa skončil 29. marca toho istého roku. Keďže si anime séria získala veľa fanúšikov, mnohí z nich túžia po pokračovaní anime série. Takže, bude Akiba's Trip Season 2?

Zatiaľ sme od štúdia nedostali žiadne informácie týkajúce sa Akiba's Trip Season 2. Nevieme, či anime séria dostane obnovenie sezóny alebo bude zrušená. Najlepšie je však veriť, že Akiba’s Trip Season 2 nebude. Dôvodom je, že adaptácia hry Málokedy dostane druhú sériu, pokiaľ nemajú veľkú sledovanosť, a to bohužiaľ nie je prípad Akiba's Trip. Rovnako sa sérii nedarilo ani z hľadiska predaja BD.

V neposlednom rade anime adaptácia nenadväzovala na príbeh hry, takže pre štúdio by bolo takmer nemožné získať príbeh z hry, ak chcú urobiť ďalšiu sezónu. V tomto bode je celkom zrejmé, že štúdio urobilo úpravu len na reklamné účely na propagáciu hry. Takže na konci dňa sú šance Akiba's Trip Season 2 takmer nulové.

Akiba's Trip prichádza aj so sériou manga!

Úspory

Séria Akiba’s Trip prichádza aj s a Rukáv adaptácia s celkovo tromi zväzkami. Sériu manga napísal Dengeki Maou z ASCII Media Works s ilustráciami Kenjiho Mizutu. Vyšla v Comico Rise 27. apríla 2012. Po nej nasledovala a pokračovanie s názvom Akiba's Trip 2, ktorý ilustroval Rei Kusakabe. Bolo to serializované v Webový komiks Gamma od 22. mája 2014 do 20. júna 2015 v celkovom počte dvoch zväzkov.

Akiba's Trip Action

Súrodenci Otaku Tamotsu a Niwaka Denkigai nakupujú v Akihabare, keď ju prepadnú upírske cosplayingové príšery! Tieto stvorenia, známe ako Bugged Ones, môžu posadnúť každého, koho uhryznú, a čoskoro začnú spôsobovať chaos po celom meste. Keď sa Tamotsu ocitne v nemilosti jedného z týchto tvorov, zachráni ho záhadný Matome Mayonaka s bejzbalovou pálkou. Spoločne prebojujú niekoľko ďalších stretnutí s Bugged Ones, no onedlho je Tamotsu smrteľne zranený pri ochrane Matome. Nemá inú možnosť a oživuje ho ako Bugged One na vysokej úrovni – presne ako ona!

Tamotsu a Matome spolu s vzrušujúcou otaku cosplayerkou Arisou Ahokainen tvoria skupinu The Electric Majonnaise a začnú posielať Bugged Ones jediným spôsobom, ako vedia: strhnúť si šaty a vystaviť ich slnečnému žiareniu!

(Zdroj: MyAnimeList )