Accel World Season 2 Dátum vydania | Aktualizácie z roku 2021

Accel World Season 2 Dátum vydania | Aktualizácie z roku 2021

Možno ste si vedomí skutočnosti, že manga Accel World skončila v júni. Vo vzduchu preto visí rozumná otázka, čo tak Accel World Season 2? Musíme počkať ďalšiu polovicu dekády, kým sa Sunrise Inc. rozhodne? Tvorcovia franšízy veľakrát naznačili, že sú pripravení produkovať ďalší diel anime Accel World. Odvtedy však na túto tému neprišli žiadne oficiálne správy. Zdá sa, že Accel World je ďalšou franšízou, ktorá je v limbu. Ale či sú fakty také zrejmé? Skúsme prísť na to, čo sa môže s franšízou stať neskôr.

Po tom, čo ľahký román dosiahol úroveň popularity, v roku 2010 prišla na trh séria manga. Reki Kawahara je autorom série Accel World Manga a Hima je ilustrátorkou. Manga sa tiež ukázala ako hit, takžeštúdio Sunrise( Code Geass sezóna 3 , Kovboj Bebop, Tiger a zajačik ) sa rozhodli upraviť ho do anime seriálov.Jedno OVA bolo odvysielané 13. septembra 2012 a druhé OVA sa objavilo 31. januára 2013. Názov týchto OVA bol ponechaný ako Accel World EX. Aby zostala nádej a príťažlivosť v srdciach fanúšikov živá, produkčná spoločnosť vydala 23. júla 2016 film Accel World: Infinite Burst. Viz Media vydala anglický Dub tohto filmu v USA v roku 2019.

Po uvedení tohto filmu už predstavitelia Accel World nerobia žiadne vyhlásenia. Na vydanie 2. sezóny fanúšikovia čakajú dlhých deväť rokov.

Bude 2. sezóna Accel World?

Accel World

V skutočnosti existuje veľa priaznivých ukazovateľov v prospech verzie, ktorá Accel World 2. sezóna sa môže stať. Prvým a najcennejším z nich je, že v pôvodnej sérii ľahkých románov je dostatok zdrojového materiálu na výrobu aspoň jednej ďalšej sezóny anime. Prvá sezóna Accel World zahŕňa len niekoľko zväzkov pôvodného románu. Materiálov na ďalšie televízne spracovanie je teda dosť. Ďalším dobrým znamením je, že franšíza sa naďalej rozširuje. Accel World vs. Sword Art Online Hra pre PS4/PS Vita je pevným potvrdením tohto predpokladu. Anime film s podtitulom Infinite Burst, ktorý mal premiéru v júli 2016, je len ďalším bodom v prospech tejto teórie.

Informácie o zdrojovom materiáli pre Accel World Season 2

Prvým faktom je, že na vydanie 2. sezóny Accel World je prítomný dostatok zdrojových materiálov. Existuje 25 zväzkov série ľahkých románov. Z toho 1-4 a 10. diel je použitý v sezóne 1 a 19. diel je použitý vo filme Accel World: Infinite Burst. 2. séria sa teda môže prispôsobiť piatemu a ďalšiemu dielu, ak bude vydaný. Na svojom paneli Japan Expo USA Yen Press oznámila práva na zverejnenie ľahké romány v angličtine .

Po druhé, Accel World stojí za pokračovanie, pretože sa zdá, že koniec prvej sezóny anime nie je dokončený. Takže, ak autori pridajú nejaké nové krivky deja požičané z pôvodného ľahkého románu, bude to veľmi prezentované v ďalších epizódach série. Anime film, rovnako ako videohry tejto franšízy, majú všetky trochu odlišné dejové línie. Na dokončenie anime série potrebujeme niečo hodnotnejšie. V každom prípade, ak sa niekedy stane druhá sezóna, bude to posledná sezóna série.

Zisky a popularita Accel World Season 2

Ďalším významným ukazovateľom je príjem zo strany divákov. Tento index nemôžeme považovať za vynikajúci, ale zdá sa, že toto číslo je dostatočné na posúdenie popularity anime medzi cieľovým publikom. zapnuté MyAnimeList , Accel World má skóre 7,28/10 ~ 300 000+ používateľských hlasov. V skutočnosti to nie je najlepšie hodnotené anime, ale aj tak. zapnuté IMDb , môžeme zaznamenať takmer rovnaké číslo, 7,1/10 ~ 1 900 hlasov. Na druhej strane diváci Hulu ohodnotili prvú sezónu série na 4,7/10 na základe viac ako 6 150 hlasov. Vo všeobecnosti sme teda dospeli k záveru, že diváci boli spokojní so sledovaním prvej sezóny Accel World .

Oneskorenie v 2. sezóne Accel World?

Ak si myslíte, že napriek tomu, že Accel World Anime je medzi fanúšikmi populárny, prečo neexistuje sezóna 2? Potom mohli vydanie 2. sezóny ovplyvniť dva hlavné dôvody.

Prvým dôvodom je, že Studio Sunrise je zaneprázdnené populárnejšími a ziskovejšími projektmi ako Love Live! Projekt Školský Idol. Toto anime je populárnejšie a Sunrise si z toho už veľa vyslúžil a pokračuje. Môžeme teda hádať, že Accel World 2 nemusí byť na ich zozname priorít.

Druhým dôvodom môže byťUmenie meča online. Keďže Reki Kawahara je spoločným autorom SAO a Accel World, vydanie Accel world manga vychádza pomalým tempom. SAO je populárnejší ako Accel World, takže zostáva pozadu.

Dátum vydania 2. sezóny Accel World

Dátum vydania 2. sezóny Accel World

Vieme, že vás nudí čakať na obnovenie v priebehu piatich únavných rokov. Bohužiaľ, svet anime hrá svoju vlastnú hru. Ako už bolo spomenuté vyššie, predpokladáme, že by sa mohla stať 2. sezóna Accel World. Pochybujeme však, že oznámenie bude nasledovať tento rok kvôli vydaniu videohry. Samozrejme, tvorcovia série mali dostatok času na výrobu ďalšieho dielu anime.

Na propagáciu novej sezóny (ak v kartách existuje) však ešte potrebujú nejaký čas. Takže pravdepodobnejší dátum sezóny 2 je 2022 alebo 2023. Ale nikto nevie, kedy by sa táto udalosť mohla stať. Každopádne čakáme na oficiálne vyhlásenie. Zostaňte naladení na aktualizácie. O ďalších novinkách vás budeme informovať.

Postavy a obsadenie Accel World Season 2

Charakter Obsadenie
Haruyuki AritaYuki Kaji
KuroyukihimeSachika Misawa
Chiyuri KurashimaAki Toyosaki
Takumu MayuzumiShintaro Asanuma

Kde sa pozerať na Accel World

Sledujte Accel World na:

CRUNCHYROLL FUNIMÁCIA PRIME VIDEO ANIMELAB HULU

Accel World Action

Haruyuki Arita je obézny, šikanovaný stredoškolák, ktorý nachádza útechu v hraní online hier. Jeho život však jedného dňa naberie drastický obrat, keď zistí, že všetky jeho vysoké skóre prekonal Kuroyukihime, populárny viceprezident študentskej rady.

Potom ho pozve do študentského salónika a predstaví mu Brain Burst, program, ktorý používateľom umožňuje zrýchliť mozgové vlny až do bodu, kedy sa zdá, že sa čas zastaví. Brain Burst funguje aj ako bojová hra s rozšírenou realitou a aby používatelia získali viac bodov na zrýchlenie, musia vyhrať duely proti iným hráčom. Ak však používateľ stratí všetky svoje body, navždy stratí aj prístup k Brain Burst.

Kuroyukihime vysvetľuje, že sa rozhodla ukázať Haruyukimu program, pretože potrebuje jeho pomoc. Chce sa stretnúť s tvorcom Brain Burst a odhaliť dôvod, prečo bol vytvorený, ale to sa ľahšie povie, ako urobí; aby tak urobila, musí poraziť Šesť kráľov čistej farby, mocných vodcov frakcií v hre, a dosiahnuť úroveň 10, najvyššiu dosiahnuteľnú úroveň.

Keď dievča pomôže Haruyukimu prekonať násilie, ktoré ho trápia, prisahá, že jej pomôže dosiahnuť jej cieľ, a tak sa začína boj dvojice o dosiahnutie vrcholu.